שחרור מקבע לעתודאי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 18 ספטמבר 2005 13:55

שלום לכולם!
אני עתודאי שמסיים עוד חודשיים את שרות החובה שלי, וחתום על 3 שנות קבע
השאלה שלי היא, מה הדרכים המומלצות להשתחרר כשאני כבר בקבע - כדי לא לעשות את 3 שנות התחייבות -
האם יש 21 בקבע? האם הוא משחרר?
כמה צריך לשבת בכלא בקבע כדי להשתחרר (הרי יש מגבלה כלשהי שאיש קבע שעשה X ימים בכלא - נזרק אוטומטית) ?
האם מישהו מכיר את העניין של הפרת חוזה ?
תודה!!!!!
דני-boy.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 ספטמבר 2005 15:34

אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 ספטמבר 2005 16:11

הי,

כל הקטע של קבע מוכר לנו הרבה פחות טוב משאר חלקי הצבא, כי מעט מאוד אנשים פונים אלינו בנושא הקבע.

פרופיל 21 אמור להיות רלוונטי גם לשירות קבע. לגבי כלא - אני פשוט לא יודע.

לגבי התרת חוזה - זה מאוד תלוי במה שכתוב בחוזה. צריך לקרוא אותו ולראות על מה הוא מסתמך ומה כתוב בו.

אז נשמח לקבל ממך פרטים נוספים, וננסה ביחד לברר דברים.

בהצלחה,

סרגיי.
Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 19 ספטמבר 2005 17:55

היי.
אז כך: קודם כל, אם כבר עשית את השלוש חובה, להישאר בקבע זה לא כל כך נורא. משכורת בסדר.
לגבי חוזה- עד לפני שנתיים היו עורכי דין מתפלים בזה, כמו בכל נושא רגיל. עכשיו, מסיבות לא ברורות, זה הופסק. עקרונית החוזה לא חוקי, ואם תמצא עורכי דין שיהיו מוכנים לטפל בך-הרווחת.
קבן-הקבן תקף תמיד, גם בקבע וגם מקבע תוכל להשתחרר על סעיף בריאותי דרך קבן.
עכשיו כך: אימרות פוליטיות למינהם שבגללם שחררו מהקבע בתקופת התנתקות לא תקפות לעתודעים. בדוק. רק תחתוף כלא.
חבר שלי ישב שלוש פעמים כפול 28 ועכשיו הוא בדרך החוצה מהקבע. הוא פשוט היה עריק ובגלל זה ישב בכלא. גם עתודאי. מה שלדעתי הכי כדאי לעשות זה מן שביטה איטלקית. לא לבוא, ללכת הרבה לרופאים להיות עריק פה ושם (כלא לקצינים זה קיטנה) ואז ישחררו אותך.
אבל תזכור: הקבע זה כבר לא נורא, משכורת ונסיון. בהצלחה!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 ספטמבר 2005 20:06

הי,

אני מניח שדני-boy יודע בדיוק מה מצפה לו בקבע, ואם החליט שעדיף לו לצאת, אני סומך על שיקול דעתו. בעיקר - זה החיים שלו.

בי,

סרגיי.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים