אחרי פגישה עם פסיכיאטר צבאי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

luxa

אחרי פגישה עם פסיכיאטר צבאי

הודעהעל ידי luxa » 23 יולי 2009 23:55

אהלן, היה לי לאחרונה פגישה עם פסיכיאטר צבאי אחרי פגישה עם קב"ן. בעיקרון המטרה שלי הייתה להשתחרר בצורה סופית, אבל בגלל לחץ של ההורים הסכמתי להתפשר על שירות לא-קרבי, קרוב לבית ויומיות. בפגישה הפסיכיאטר סיכם איתי שאחת לתקופה מסוימת נציג של הצבא ינהל איתי שיחה לבדוק מה מצבי, רציתי לדעת אם מישהו שמע על כזה דבר בעבר או שהפסיכיאטר חירטט לי בשכל, בשפה יפה.
שקר כלשהו
יצירת קשר:

Re: אחרי פגישה עם פסיכיאטר צבאי

הודעהעל ידי שקר כלשהו » 24 יולי 2009 01:20

הוא מתכוון שכשתהיה בצבא תוכל לבקש לראות קבן כמו כל אחד. בצבא אף אחד לא בודק מה שלומך אלא אם כן אתה מתפגר וגם אז זה רק בשביל שלא יבוא אליו בטענות חס וחלילה לא מאכפתיות.
אחד שהיה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אחד שהיה » 24 יולי 2009 09:12

לא הוא מתכוון שהוא מעביר אותך לטיפול קבוע.. דבר טוב אם "שוכחים" ממך תזכיר להם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 יולי 2009 10:14

luxa כתב:אהלן, היה לי לאחרונה פגישה עם פסיכיאטר צבאי אחרי פגישה עם קב"ן. בעיקרון המטרה שלי הייתה להשתחרר בצורה סופית, אבל בגלל לחץ של ההורים הסכמתי להתפשר על שירות לא-קרבי, קרוב לבית ויומיות. בפגישה הפסיכיאטר סיכם איתי שאחת לתקופה מסוימת נציג של הצבא ינהל איתי שיחה לבדוק מה מצבי, רציתי לדעת אם מישהו שמע על כזה דבר בעבר או שהפסיכיאטר חירטט לי בשכל, בשפה יפה.

עלק נציג של הצבא שינהל איתך שיחה... אני במקומך לא הייתי בונה על זה.......... חחחחחחחח איזה בולשיט.
luxa

הודעהעל ידי luxa » 24 יולי 2009 22:17

אחד שהיה כתב:לא הוא מתכוון שהוא מעביר אותך לטיפול קבוע.. דבר טוב אם "שוכחים" ממך תזכיר להם.

זה נשמע לי הדבר הכי הגיוני, איפה אני יכול לבדוק אם הוא באמת רשם המלצה לטיפול קבוע בצבא? אפשר לשאול לגבי זה כבר בבקו"ם או שאני צריך לברר במקום מסוים אחרי הגיוס?
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 25 יולי 2009 06:16

אני, בניגוד אליכם, ממש לא סבור שזה בולשיט. הנציג של הצבא שהוד קב"נותו דיבר עליו הוא לא אחר מאשר קב"ן. בהחלט יש דבר כזה שמלש"ב שראה קב"ן בלשכת גיוס, והקב"ן התרשם בצורה מסויימת ממצבו, יראה קב"ן כחייל - אם לא כטיפול קבוע, לפחות פעם אחת במהלך הטירונות.

למי עובר המידע הזה? באמת שאני לא יודע. אולי לרופא שיהיה לך בטירונות, והוא מעביר את זה למפקדים שיהיו לך. אבל ת'כלס מה זה משנה? אתה ככל הניראה תיראה קב"ן מתישהו במהלך הטירונות, גם אם לא תבקש. אם תבקש לראות קב"ן (אפשר מהמפקד והרופא), כמו כל חייל "רגיל" אחר, בהחלט יש מצב שתיראה קב"ן עוד לפני המועד שהיית אמור לראות באם לא היית מעלה את הנושא.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים