דברים מתחילים לזוז

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Strawberry
יצירת קשר:

דברים מתחילים לזוז

הודעהעל ידי Strawberry » 21 יולי 2009 12:23

מחר יש לי תור לרמ"ד קליני.
עצות אחרונות, מישהו?
אחד שהיה
יצירת קשר:

Re: דברים מתחילים לזוז

הודעהעל ידי אחד שהיה » 21 יולי 2009 21:49

עצות? ממי? אנשים באינטרנט :P

תסמכי על עצמך ויהיה בסדר (אפילו יותר טוב).
Strawberry
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Strawberry » 22 יולי 2009 18:30

היתה לי היום הפגישה עם הרמ"ד קליני, כנראה שהוא בנוסף להיותו עובד צה"ל הוא גם דובר חברת תרופות אנטי דכאוניות, במשך כל הפגישה,לא משנה כמה אמרתי שאני לא מוכנה לקחת תרופות ושאיני מאמינה בהן הוא המשיך להתעקש שזה הדבר היחיד שיעזור לי.
בשורה התחתונה הוא לא מוכן לשחרר אותי כרגע, אלארק אחרי שאהיה בטיפול תרופתי במשך ארבעה חודשים.
עכשיו, הוא רק פסיכולוג ולכן לא יכול לרשום לי תרופות, כך שבכל זאת אצטרך להגיע לפסיכיאטר לבדיקה.

מה אתם אומרים, זה היה עוד צעד החוצה או סתם עוד מריחה?
נאור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי נאור » 22 יולי 2009 20:05

לדעתי זאת רק הפחדה.
תהיי קיצונית יותר. תדברי על זה שהצבא רוצים להרוג אותך לפי שמוציאים אותך. תאיימי שאם לא יתנו לך לצאת תפגעי בעצמך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 יולי 2009 22:22

Strawberry כתב:היתה לי היום הפגישה עם הרמ"ד קליני, כנראה שהוא בנוסף להיותו עובד צה"ל הוא גם דובר חברת תרופות אנטי דכאוניות, במשך כל הפגישה,לא משנה כמה אמרתי שאני לא מוכנה לקחת תרופות ושאיני מאמינה בהן הוא המשיך להתעקש שזה הדבר היחיד שיעזור לי.
בשורה התחתונה הוא לא מוכן לשחרר אותי כרגע, אלארק אחרי שאהיה בטיפול תרופתי במשך ארבעה חודשים.
עכשיו, הוא רק פסיכולוג ולכן לא יכול לרשום לי תרופות, כך שבכל זאת אצטרך להגיע לפסיכיאטר לבדיקה.

לא יודע מה לעזעזל את עושה שם בפגישות שכל הזמן מורחים אותך...
את כבר הולכת לקבנים חצי שנה מה נסגר?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 יולי 2009 00:28

Strawberry כתב:היתה לי היום הפגישה עם הרמ"ד קליני, כנראה שהוא בנוסף להיותו עובד צה"ל הוא גם דובר חברת תרופות אנטי דכאוניות, במשך כל הפגישה,לא משנה כמה אמרתי שאני לא מוכנה לקחת תרופות ושאיני מאמינה בהן הוא המשיך להתעקש שזה הדבר היחיד שיעזור לי.

הסיבה האמיתית לזה שלא נותנים לך לצאת היה שאת לא מסוגלת אפילו לשכנע את עצמך שמגיע לך 21.
מבחינת הצבא דיכאון שאיתו את מסוגלת לקום בבוקר ולתפקד ביום-יום בצורה נורמלית יחסית הוא לא סיבה לשחרור! אפילו אם את מרגישה שהכי קשה לך בעולם, זה לא מספיק ואין מה לעשות. עכשיו אם את באמת רוצה להשתחרר מהצבא, "תקחי" את הכדורים, תתחילי להגזים בתיאורים שלך, אל תפחדי להציג מצוקה אובדנית.
אחד שהיה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אחד שהיה » 23 יולי 2009 09:28

תיקחי את המרשמים וזהו. אף אחד לא בודק אם משכת אותם אפילו ;)
Strawberry
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Strawberry » 23 יולי 2009 20:55

בעיה אחת: ברגע שאני מסכימה לטיפול תרופתי, גם אם אני לא באמת לוקחת את הכדורים יש תקופת הסתגלות לתרופה של בין חודשיים לארבעה חודשים שבהם לא יהיה לי סיכוי להשתחרר (כאילו לחכות עד שהתרופות והטיפול ישפיעו).
אחד שהיה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אחד שהיה » 24 יולי 2009 09:31

חמודה... תפסיקי להאמין להם... כל פעם שהם אומרים "תקופת הסתגלות" הם אומרים "לכי מפה אם את לא רצינית"
אם הבעיה שלך מחריפה ואת ממשיכה לבוא לשם או ליצור איתם קשר באיזשהי דרך יכול להיות שימליצו על 21.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 יולי 2009 10:16

Strawberry כתב:בעיה אחת: ברגע שאני מסכימה לטיפול תרופתי, גם אם אני לא באמת לוקחת את הכדורים יש תקופת הסתגלות לתרופה של בין חודשיים לארבעה חודשים שבהם לא יהיה לי סיכוי להשתחרר (כאילו לחכות עד שהתרופות והטיפול ישפיעו).

את כזאת תמימה...... חושבת שאת יודעת הכל כשבעצם את לא יודעת כלום.....
מחפשת הגיון בצבא? בהצלחה.
Strawberry
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Strawberry » 24 יולי 2009 13:59

זה בדיוק ההפך מהגיון צבאי, מה שאני אומרת זה שאם אני אסכים לקחת כדורים מיד יפסיקו להתייחס אלי כי אני אעשה מה שהם רוצים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 יולי 2009 14:11

Strawberry כתב:זה בדיוק ההפך מהגיון צבאי, מה שאני אומרת זה שאם אני אסכים לקחת כדורים מיד יפסיקו להתייחס אלי כי אני אעשה מה שהם רוצים.

החשיבה שלך מוטעית. בעיני רוב האנשים נטילת כדורים עקב בעיות נפשיות נתפסת כדבר שלילי ביותר. חייל שמסכים לקחת כדורים מראה למערכת בריאות הנפש של הצבא 2 דברים - 1. התדמית שלו לא מעניינת אותו. 2. הוא במצוקה אמיתית.
זה נתפס כצעד נואש, אם לא תראי שיפור במצב ישחררו אותך בלי כמעט ויכוחים. מה זאת אומרת יפסיקו להתייחס אלי? את תחת טיפול תרופתי נפשי, באמת נראה לך שלא יתייחסו אליך? בקיצור, תתחילי להבין שבשביל לצאת מהצבא צריך ללכלך את התיק הרפואי בצבא. שזה אומר: נטיות אובדניות, אין חברים בכלל (0), הסתגרות מוחלטת וכו'. אנשים שלא מתארים במצבים קיצוניים פשוט מקבלים 45 וממשיכים לסבול במערכת. תחליטי מה את מעדיפה.
Strawberry
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Strawberry » 24 יולי 2009 15:23

השיקול שלי הוא ממש לא "תיק רפואי נקי"
השיקול שלי הוא תרופות=תקופת הסתגלות, עד שלא יעברו לפחות שלושה חודשים בטיפול אין סיכוי שישחררו אותי. לא משנה כמה מצוקה אני אראה להם, יגידו לי להמשיך בטיפול ו"נראה מה יהיה הלאה".
זה ככה גם באזרחות בטיפול תרופתי, רק אחרי שלושה חודשי טיפול בתרופה מסויימת יש מקום לשקול את המשך הטיפול - המשך או שינוי. סמוך עליי, כבר עמדתי בפני שאלת הטיפול התרופתי בעבר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 יולי 2009 15:51

Strawberry כתב:השיקול שלי הוא ממש לא "תיק רפואי נקי"
השיקול שלי הוא תרופות=תקופת הסתגלות, עד שלא יעברו לפחות שלושה חודשים בטיפול אין סיכוי שישחררו אותי. לא משנה כמה מצוקה אני אראה להם, יגידו לי להמשיך בטיפול ו"נראה מה יהיה הלאה".
זה ככה גם באזרחות בטיפול תרופתי, רק אחרי שלושה חודשי טיפול בתרופה מסויימת יש מקום לשקול את המשך הטיפול - המשך או שינוי. סמוך עליי, כבר עמדתי בפני שאלת הטיפול התרופתי בעבר.

זה פשוט לא נכון. הכל תלוי בהתנהגות שלך, אין חוקים בדברים האלה. הטעות שלך היא שאת מנסה כל הזמן למצוא את ההיגיון ולסדר את הדברים.
דווקא החיילים הדפ"רים שלא חושבים יותר מדי ואומרים את כל מה שיש להם על הלב - הם אלה שמתשחררים במהירות.
תפסיקי לנתח כל שטות שהקב"ן מאכיל אותך. אם תתאימי מבחינת פרופיל התנהגותי ל-21, את תקבלי 21. זה לא שאלה בכלל. את ממשיכה לשכנע את עצמך שאת צודקת אבל העובדה היא שכבר חצי שנה את הולכת לפגישות חסרות תועלת בזמן שאלפי חיילים משתחררים תוך 2 פגישות מהצבא.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 יולי 2009 16:03

טוב עכשיו כבר יותר ברור למה עדיין לא יצאת אחרי חצי שנה של פגישות עם קבנים...
את יודעת יותר טוב מכולם.
אני לא מבין למה את באה לזיין לנו תשכל כל פעם עם אותו סיפור כשלבסוף את עושה את ההפך ממה שאומרים לך...
אין כבר כוח לחרא שלך........
תעשי מה שאת מבינה וזהו .
שקר כלשהו
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שקר כלשהו » 24 יולי 2009 20:17

אף אחד לא יודע מה הקבן חושב למה הוא עושה פעם ככה ופעם אחרת או למה הוא משחרר אחד ולא משחרר אחר הדבר היחידי שיש לנו להציע זה התרשמויות של אנשים שעברו את התהליך בעצמם כל אחד והסיפור שלו. הדבר העיקרי פה זה לא הכדורים אלא חומרת מצבך: אם תהיה החמרה במצבך הוא ישחרר אותך בהקדם עם או בלי קשר לכדורים אם לא יהיה שינוי במצבך אז או שימשיכו למרוח אותך או שכן ישחררו אותך בסופו של דבר עם או בלי קשר לכדורים.
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 25 יולי 2009 06:04

בולשיט. למה את מאמינה להם בכלל? למה את משכנעת את עצמך שזה נכון? בצבא אין שחור או לבן, אין תעשי X תקבלי Y. העניינים בצבא הם לא מדעים מדוייקים, ממש ממש לא. המערכת הצבאית פשוט לא עובדת ככה.

לא צריך לקחת כדורים בשביל לצאת מהצבא, בטח במידה ומדובר בתהליך שנחשב מהיר יחסית, אבל במקרה שלך מדובר בתהליך ארוך כאורך הגלות. לכן, במצב כזה התמונה עשויה להשתנות בהתאם לנסיבות. מה שרלוונטי לך, זה שגם אם את "לוקחת" את הכדורים הפסיכיאטריים שנותנים לך, את יכולה להסתכל ולהציג את זה כיתרון מבחינתך ולהשתמש ב"עובדה" הזאת בשביל לקדם את העניינים שלך. וגם הדריכו אותך פה בדיוק איך.

אם את שואלת אותי - סתם חבל למרוח ת'זמן. אני כבר הייתי משתחרר ממזמן. ;) :roll:
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים