פגישה עם קב"ן השבוע, מטרה היא ג'..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אבוד

פגישה עם קב"ן השבוע, מטרה היא ג'..

הודעהעל ידי אבוד » 18 יולי 2009 18:50

אהלן אנשים..
השבוע יש לי פגישה ראשונה עם הקב"ן..המטרה שלי היא להוציא ג' נפשיים (מצב בבית על הפנים, מפקדים לא מצליחים לעזור מספיק, המש"קית ת"ש איטית, וסיכוי נמוך לקבל מיוחדת בגלל תקופה די לחוצה בגדוד- ג'ובניק)
יש דו"ח רפואי מרופאת משפחה על מצב נפשי לא טוב של אמא (לא משהו מטורף- נוטה לבכות, נמצאת בדיכאון תחושת עייפות וחוסר ריכוז וכל החרא הזה).
יש מכתב מעובדת סוציאלית של הרווחה שמטפלת במשפחה שכותבת שהמשפחה נמצאת במצב לא טוב, ושיש להקשיב לי ולעזור לי בכל דרך אפשרית.

למרות כל החרא אני לא רוצה לצאת כי אני לא רוצה לגמור כמו ההורים שלי, מובטלים, כרגע אני מחזיק במקצוע טוב בצבא ובמהלך השירות אני עושה תואר שהצבא מממן לי ואין סיכוי שאצליח לממן לבד באזרחות.

השאלה היא, האם אני אמור ללכת בגישה של target21 בשביל להוציא את זה, מהו התהליך, מהן השאלות שהקב"ן יכול להיות ישאל, מה התשובות שאני אמור לענות (בכללי, ועל שאלות ספציםיות), מה אני לא אמור להגיד.
ובמידה והקב"ן "מאיים" בלהוציא אותי מהצבא, איך אני אמור להגיב.

חשבתי על להגיד משפט בסגנון "אני לא יכול להיות פה, לא כרגע".

המון תודה לעוזרים זה באמת חשוב אני כבר איבדתי את הפוקוס ובא לי לחזור לקרקע כבר.
אורח

Re: פגישה עם קב"ן השבוע, מטרה היא ג'..

הודעהעל ידי אורח » 18 יולי 2009 19:57

לא ילך לך, אם אתה רוצה קצת גימלים תלך לביקור רופא ותוציא, אל תלך לקבן ותדפוק לעצמך את השירות, עדיף כבר שתפגע בגוף שלך קצת בשביל גימלים
Strawberry
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Strawberry » 18 יולי 2009 20:29

באחת הפגישות שלי עם הקב"ן אמרתי לו שאני חושבת לצאתלנפקדות כי אני כברלא יכולה להיות בבסיס, הוא נתן לי מיד גימלים. אתה יכול לנסות את זה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 יולי 2009 09:00

אבוד כתב:אהלן אנשים..
השבוע יש לי פגישה ראשונה עם הקב"ן..המטרה שלי היא להוציא ג' נפשיים (מצב בבית על הפנים, מפקדים לא מצליחים לעזור מספיק, המש"קית ת"ש איטית, וסיכוי נמוך לקבל מיוחדת בגלל תקופה די לחוצה בגדוד- ג'ובניק)
יש דו"ח רפואי מרופאת משפחה על מצב נפשי לא טוב של אמא (לא משהו מטורף- נוטה לבכות, נמצאת בדיכאון תחושת עייפות וחוסר ריכוז וכל החרא הזה).
יש מכתב מעובדת סוציאלית של הרווחה שמטפלת במשפחה שכותבת שהמשפחה נמצאת במצב לא טוב, ושיש להקשיב לי ולעזור לי בכל דרך אפשרית.

למרות כל החרא אני לא רוצה לצאת כי אני לא רוצה לגמור כמו ההורים שלי, מובטלים, כרגע אני מחזיק במקצוע טוב בצבא ובמהלך השירות אני עושה תואר שהצבא מממן לי ואין סיכוי שאצליח לממן לבד באזרחות.

השאלה היא, האם אני אמור ללכת בגישה של target21 בשביל להוציא את זה, מהו התהליך, מהן השאלות שהקב"ן יכול להיות ישאל, מה התשובות שאני אמור לענות (בכללי, ועל שאלות ספציםיות), מה אני לא אמור להגיד.
ובמידה והקב"ן "מאיים" בלהוציא אותי מהצבא, איך אני אמור להגיב.

חשבתי על להגיד משפט בסגנון "אני לא יכול להיות פה, לא כרגע".

המון תודה לעוזרים זה באמת חשוב אני כבר איבדתי את הפוקוס ובא לי לחזור לקרקע כבר.

אתה חי בסרט בחורצ'יק אם אתה חושב לרגע שתקבל גימלים.
קודם כל הקבן לא נותן גימלים אלא רק פסיכיאטר...
דבר שני מקבלים גימלים לפני היציאה כשכבר ברור שאתה בחוץ אז נותנים גימלים עד לוועדה\ פגישה הבאה עם הפסיכיאטר.
דבר שלישי במקרים האלו לא נותנים הרבה גימלים ... שבוע גימלים ישנה את המצב שלך?

אז צא מהאשליות כי גימלים אתה לא הולך לקבל.
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 20 יולי 2009 03:43

הסיכוי שתצליח ככה להוציא גימלים נפשיים הוא קלוש.

לא יותר פשוט כבר להוציא גימלים רפואיים? יש לא מעט טריקים שאתה יכול לנסות בביקורופא.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אבוד

הודעהעל ידי אבוד » 21 יולי 2009 00:15

בסדר בשביל זה באתי להתייעץ פה לא יצאתי בהצהרה שאני בדוק הולך לקבל גימלים אל תתנפחו עליי.
ולפני שבוע חבר שלי קיבל מהקב"נית 3 חודשים ג', אז זה לא שזה בלתי אפשרי.

תודה בכל מקרה.
אחד שהיה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אחד שהיה » 21 יולי 2009 21:51

אני מכיר גם אנשים שקיבלו גימלים בלי לצאת.
אין שום חוק שקובע את השטויות האלה.. כל מה שאמרו לכם גורמי צבא כאלה או אחרים זה סתם בשביל להעיף מהר.
פסיכיאטר צבאי הוא בנאדם עם סמכויות כמעט בלתי מוגבלות.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים