שאלה בנוגע לחוקים

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

תפוז

שאלה בנוגע לחוקים

הודעהעל ידי תפוז » 13 יולי 2009 09:31

אהלן,

אני בעבר זומנתי הרבה מאוד פעמים לקב"ן. לחלק פעמים הגעתי ולחלק מהפעמים לא. לאחר הפעם האחרונה שבה זימנו אותי לקב"ן קיבלתי זימון לוועדה רפואית. לא הגעתי אליה כי הייתי חולה.
עכשיו לפני כשבוע קיבלתי (להיום) זימון למבחנים פסיכוטכניים (מסתבר שלא עשיתי אותם אז לפני כשנתיים). מסתבר שהם קבעו לי כבר פרופיל וכשניסיתי לדרוש שיתנו לי קב"ן אז אמרו לי שהם יכולים לתת לי קב"ן רק אחרי שיקבע לי תאריך גיוס.

מה הדבר הכי אפקטיבי שאני יכול לעשות? אני מעוניין לסיים עם זה עוד לפני שיקבע לי תאריך שכזה מפני שיכול להיות שארצה לעזוב את הארץ לפני זה.
organo1

Re: שאלה בנוגע לחוקים

הודעהעל ידי organo1 » 13 יולי 2009 10:14

חח לועידה רפואית הייתי בא אפילו חולה, אם זה להוריד לפרופיל 21 8-)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 יולי 2009 16:20

אין לך הרבה ברירות זה או לשתף איתם פעולה ועשות מבחנים ולדרוש כבר שם קב"ן או להגיד שאתה לא מתייצב עד שיש לך תור עם קב"ן...
אחד שהיה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אחד שהיה » 13 יולי 2009 19:09

תעשה אותם ברמה של קוף אוטיסט ותבקש קב"ן כל הזמן...
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 14 יולי 2009 01:10

אתה במצב טוב, אתה סתם תוקע את עצמך. אתה צריך להבין שכשמדובר בצבא הכל צריך להיות סימטרי, הם לא מסוגלים לגמש קצת את החשיבה שלהם. מבחינתם אם לא סיימת את המבחנים הפסיכטוניים (משמע את הצו הראשון) הם לא יכולים להמשיך הלאה ולטפל בך כי משהו נשאר "פתוח" אצלם.

תבדוק מולם מה אתה צריך לסיים ואז תפנה שוב לבקש קב"ן בצירוף כל החומר שצברת מהם עד עכשיו כולל מכתב שמסכם את מה שעברת איתו וכו' ותבקש לבדוק שוב את מצבך הביראותי.

בהצלחה
משיח NOW !
תפוז

הודעהעל ידי תפוז » 15 יולי 2009 10:58

היי,

האם מישהו יודע מה הניסוח של מכתב שכזה?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים