"בכל שבועיים מתאבד חייל"

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

amigo
יצירת קשר:

"בכל שבועיים מתאבד חייל"

הודעהעל ידי amigo » 08 יולי 2009 16:56

הערב (רביעי) בערוץ 10,שומר מסך עם אמנון לוי- תחקיר על התאבדויות חיילים.
נראה לכם שהצבא כל כך דואג שלא יוצאו מקרי התאבדויות חיילים לתקשורת (ולמה מסתירים את זה בכלל?)
והערב באמת יחשפו הכל בתוכנית?
אורח

Re: "בכל שבועיים מתאבד חייל"

הודעהעל ידי אורח » 08 יולי 2009 19:53

הגיע הזמן
זה נראה רציני ואני מקווה שזה יבליט את המצב
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 08 יולי 2009 20:33

מאוד מקווה שיתייחסו לזה יותר ברצינות בעקבות התוכנית.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 יולי 2009 20:41

בן הזה חיכה חודשיים לקב''ן
פשוט זוועה
amigo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי amigo » 08 יולי 2009 23:37

אורח כתב:בן הזה חיכה חודשיים לקב''ן
פשוט זוועה

האמת שראיתי את זה ולא התפלאיתי בכלל.. כאב לי על אמא שלו מאד.. האטימות הצבאית במיוחד ביחידות הקרביות היא אדירה. אין שם טיפת רגישות למצב הרגשי של החיילים שמשמשים למעשה חוד החנית של הצבא.

פשוט בושה שדברים כאלה קורים. ועוד לחשוב שהמ"מ והמ"פ האלה עוד קודמו בדרגה.. קצינים עליק .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 יולי 2009 08:52

amigo כתב:
אורח כתב:בן הזה חיכה חודשיים לקב''ן
פשוט זוועה

פשוט בושה שדברים כאלה קורים. ועוד לחשוב שהמ"מ והמ"פ האלה עוד קודמו בדרגה.. קצינים עליק .

אני מתחיל לחשוב שזאת המשמעות נאמיתית של רוח צה"ל....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 יולי 2009 17:52

ואיי פיספסתי את התוכנית, מישהו יודע איפה אפשר לצפות בה באינטרנט?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 יולי 2009 18:20

הנה הכתבה למי שרוצה לראות
http://news.nana10.co.il/Article/?Artic ... 97&sid=126
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 09 יולי 2009 18:24

אורח כתב:הנה הכתבה למי שרוצה לראות
http://news.nana10.co.il/Article/?Artic ... 97&sid=126

וואי תודה!
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אחד שהיה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אחד שהיה » 10 יולי 2009 02:08

מה חדש?
נערך לאחרונה על ידי אחד שהיה ב 12 יולי 2009 09:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 יולי 2009 21:22

המקרה שלי לא רחוק ממה שמסופר פה,רק שאצלי זה נגמר טוב..בעצם עוד לא נגמר אבל זה לא הסתיים בהתאבדות

חודשיים וחצי אני מבקש מהמפקדת שלי קבן,חודשיים וחצי היא מורחת אותי בתירוצים מטומטמים,ישבתי איתה בכיתי לה אמרתי לה שאני מרגיש שיגיע רגע ואני אקח את הנשק ואדפוק לעצמי כדור בראש,היא מצידה אמרה לי אני אקח לך את הנשק,לקחו לי את הנשק ובצורה הכי בזיונית היו מחזירים לי אותו כשהייתי צריך לעלות לשמור.עדיין לא ראיתי קבן גם אחרי הלילה ההוא.
את הקבן קיבלתי תוך 24 שעות מהרגע שההורים שלי משכו בכמה חוטים הפעילו קשרים הגיעו לתתי אלופים שדיברנו עם המב''ס הסמגד המ''פ והקצינה שלי.
במקום לבוא ולהודות בזה שהם לא שמו לב למצוקה שלי,הדבר היחיד שאמרו לי זה חבל שהתנהגת ככה,חבל שלא שיתפת אותנו(לא היה שבוע שלא דיברתי שעה עם המפקדת שלי על כמה שקשה לי ולא היה שבוע שלא הזכרתי את הקבן)חבל שעקפתי סמכויות וזיעזעתי את המערכת.בקיצור הצבא הזה בזיוני,אני עד היום מחכה לתור לפסיכיאטר אבל בינתיים אני לא עושה כלום בבסיס ויוצא מתי שבא לי בערך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 יולי 2009 09:50

אורח כתב:המקרה שלי לא רחוק ממה שמסופר פה,רק שאצלי זה נגמר טוב..בעצם עוד לא נגמר אבל זה לא הסתיים בהתאבדות

חודשיים וחצי אני מבקש מהמפקדת שלי קבן,חודשיים וחצי היא מורחת אותי בתירוצים מטומטמים,ישבתי איתה בכיתי לה אמרתי לה שאני מרגיש שיגיע רגע ואני אקח את הנשק ואדפוק לעצמי כדור בראש,היא מצידה אמרה לי אני אקח לך את הנשק,לקחו לי את הנשק ובצורה הכי בזיונית היו מחזירים לי אותו כשהייתי צריך לעלות לשמור.עדיין לא ראיתי קבן גם אחרי הלילה ההוא.
את הקבן קיבלתי תוך 24 שעות מהרגע שההורים שלי משכו בכמה חוטים הפעילו קשרים הגיעו לתתי אלופים שדיברנו עם המב''ס הסמגד המ''פ והקצינה שלי.
במקום לבוא ולהודות בזה שהם לא שמו לב למצוקה שלי,הדבר היחיד שאמרו לי זה חבל שהתנהגת ככה,חבל שלא שיתפת אותנו(לא היה שבוע שלא דיברתי שעה עם המפקדת שלי על כמה שקשה לי ולא היה שבוע שלא הזכרתי את הקבן)חבל שעקפתי סמכויות וזיעזעתי את המערכת.בקיצור הצבא הזה בזיוני,אני עד היום מחכה לתור לפסיכיאטר אבל בינתיים אני לא עושה כלום בבסיס ויוצא מתי שבא לי בערך.

מי שמתפקד לא נלקח ברצינות... זה לא דבר חדש ויש לך רק את עצמך להאשים בזה שלא קיבלת עזרה ישר.....
כל אחד נהיה גאון גדול שרוצה לעשות הכל "בדרך שלו" ועושה דברים דבילים שפוגעים רק בו כמו עריקויות נפקדויות או שיחות עם המפקדת עלק...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 יולי 2009 13:15

אורח כתב:
אורח כתב:המקרה שלי לא רחוק ממה שמסופר פה,רק שאצלי זה נגמר טוב..בעצם עוד לא נגמר אבל זה לא הסתיים בהתאבדות

מי שמתפקד לא נלקח ברצינות... זה לא דבר חדש ויש לך רק את עצמך להאשים בזה שלא קיבלת עזרה ישר.....
כל אחד נהיה גאון גדול שרוצה לעשות הכל "בדרך שלו" ועושה דברים דבילים שפוגעים רק בו כמו עריקויות נפקדויות או שיחות עם המפקדת עלק...

לקום בבוקר למסדר בוקר,ומאז לחזור לחדר ולא לצאת ממנו עד הערב לא לאכול לא לכלום,להיות לבד כל היום כשהמפקדים שמים לב לזה,לעשות את המינימום שבמינימום זה לא נקרא לתפקד.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים