הלבטות קשה בהמשך השירות הצבאי.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

הלבטות קשה בהמשך השירות הצבאי.

הודעהעל ידי אורח » 27 יוני 2009 00:54

ראשית אני מודה על ההקשבה ועל הסבלנות.
בפני עומד התלבטות קשה בנוגע להמשך אופי השירות הצבאי שלי. כרגע אני נמצא בבית לתקופה ארוכה של גימלים לאחר ניתוח שעברתי אתמול. אני משרת ביחידה קרבית בתותחנים בעלת יציאות טובות (חמשושים). הסיבה העיקרית שהגעתי בגללה ליחידה היא שלא רציתי להיות לוחם וחיפשתי את היציאות הטובות ולהיות יותר בבית. הגעתי ליחידה דרך קבנית שהמליצה להעביר אותי לשם. אומנם זה לא בדיוק מה שרציתי אבל אני מסתדר עם זה.
בהמשך השירות התרגלתי להיותי חייל ואף רציתי להמשיך לקורס פיקוד ואולי להתקדם בתפקיד. אם כי הניתוח שעברתי מנע ממני לצאת לקורס. בוסף נודע לי כי בנובמבר או במרץ הקרובים היחידה שלי הולכת להיות מסופחת לגדוד ששם היציאות הם 16 יום בבסיס ו5 בבית (מה שברחתי ממנו כל הזמן).
מצד אחד במידה ואצא לקורס שיהיה במחזור הבא אני אוכל למצוא תפקיד ג'ובניקי בעל יציאות טובות אך זה לא מובטח. מצד שני אני לא יודע אם יהיו סיבוכים לאחר שאחזור מהגימלים ליחידה החדשה ולא ישלחו אותי לקורס. מה שאני לא רוצה להיות זה חפ"ש שטוחן צעירות בגדוד וגם לא לצאת יציאות טובות.
אני חושב שדרך הקבנית יהיה לי קשה לצאת משם משום שהתיעצתי איתה בנוגע ליציאתי לקורס מפקדים, שמבחינתה זה משהו שהיא לא רגילה לשמוע.
מה עלי לעשות?
-אני מודה על הסבלנות ומצטער על החפירה.
אחד שהיה
יצירת קשר:

Re: הלבטות קשה בהמשך השירות הצבאי.

הודעהעל ידי אחד שהיה » 28 אוקטובר 2009 01:11

אתה חושב שזה יו-יו? אתה צריך לבחור בין קורס פיקודי לקב"ן... לא יתנו לך לשחק על שניהם.

קב"ן : תפקיד חרא אבל קל"ב יומיות + פטור שתוכל להוציא בהמשך שירות קליל אם תתעקש על זה.
קורס פיקודי : תפקיד בינוני-טוב (תלוי איפה אתה ומה הקורס) אבל יציאות הכי גרועות ושיבוצים קקה.

הוקפץ לאחרונה על ידי Anonymous בתאריך 28 אוקטובר 2009 01:11.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים