לצאת מהצבא!! דחוף:(

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

alex20
יצירת קשר:

לצאת מהצבא!! דחוף:(

הודעהעל ידי alex20 » 21 יוני 2009 12:01

שלום
אני מעוניין לצאת מהצבא...קראתי את טארגט אך הייתי מעוניין שתעזרו לי איך לצאת בהתאם למצב שלי..
אני כמעט שנתיים בצבא...אני לא יכול לסבול להיות עוד רגע 1 ...אני לא עומד כבר בעצבים שיש לי מהמקום ומהמפקד החדש שפשוט הפך את הימיום לבלתי נסבל.
הייתי פעמיים בכלא בגלל נפקדות (סה"כ חודשיים בכלא)....החליפו לי תפקיד בעקבות זה..
אני לא יכול להמשיך לשרת בצבא
יש לי בעיות בבית
אמא שלי לבד לגמרי אני עושה שבוע שבוע כך שהיא כל הזמן לבד כי אין לנו קרובי משפחה בכלל!!
אני חייב לעבוד כי המצב הכלכלי על הפנים מכל בחינה!!
אני לא יכול לעבוד יותר ממקסימום פעמיים בשבועים בגלל שאפאחד לא מוכן למישהו שיוצא יום שלישי וצריך לחזור יום שני ונעלם לשבוע!!
זה בלתי אפשרי
אני לא יכול ככה יותר....כל הלחץ מכול כיווון פשוט משגע אותי
אני מרגיש שאין לי חיים בגלל מה שקורה בבית אמא שלי רק בוכה בגלל שהיא לבד ואין מי שיעזור לה
ואני מהצד השני תקוע בצבא ולא יכול לסבול את החיים האלה יותר

ניסיתי לדבר עם המפקד אבל הוא ניפנף אותי (יש לנו סגן מפקד ומפקד חדש שהם פשוט מתנהגים נורא...כל היום מעלים למשפט על כל נשימה שמפחיד לזוז) קבעתי תור לקב"ן לעוד 10 יום... אמרו שהקבנ"ית בבסיס לא נותנת פטור כמעט לאפאחד...

איך להתנהג?
מה להגיד?
אני כבר נשברתי אין לי כח להתמודד עם כלום אני רק רוצה לחזור למצב של שפיות
להיות בנאדם ולא כמו איזה סמרטוט....אני רוצה לעבוד ולעזור לאמא שלי ולחיות!!
יש אנשים שפשוט לא בנויים לצבא הזה והוא כול כך אטום שאין אפילו עם מי לדבר ואני נשברתי כבר ניסיתי 2000 פעם לדבר ולנסות לשנות או שיעזרו לי 5 פעמים הבטיחו שיתנו לי המלצה לקב"ן ולא נתנו ונתתי עוד הזדמנויות אבל די!!
עכשיו איך אני יוצא מזה?
כדאי להגיד על כל המצב בבית? או שפשוט לעשות את עצמי משוגע ולאיים בהתאבדות?
כי אני די בטוח שאם היא תשמע על המצב בבית זה לא יתן לה סיבה לשחרר אותי אלא לנסות לשפר את המצב אבל אנ ילא רוצה יותר שומדבר רק לצאת מהמערכת הזאת שכבר טימטמה אותי ברמות שאני כל יום אוכל סרט על משהו חדש
אורח

Re: לצאת מהצבא!! דחוף:(

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 12:04

חלאס עשית כבר שנתיים תסחוב עוד קצת, אמא שלך תשרוד כמו שהיא שרדה עד עכשיו.
תסיים שירות מלא ותחתור להעברה לבסיס אחר.
בשלב כזה לא יוצאים על 21, פשוט לא.
alex20
יצירת קשר:

הודעהעל ידי alex20 » 21 יוני 2009 12:40

אבל אני לא מסוגל להשאר יותר ואין מצב שאני נשאר ...לא בגלל אמא שלי רק אלא בגלל שאני מתחרפן וחוץ מזה המצב בבית מתדרדר
אז אין מה להשוות למה שהיה...
תגידו לי בבקשה איך אני מתנהג ומה אומר אצל קבן
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 13:00

קודם כל תרגע אלכס, נכון שהצבא אטום לגמרי אבל אם אתה רוצה לצאת אתה תיצא אל תדאג.תוציא חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי אם יש לך אפשרות, ואם לא אז תלך לפסיכיאטר במיון ותוציא משם חוות דעת. גם אצל הפסיכיאטר להתנהג אותו הדבר, כמו שרשום בטרגט 21.

פרופיל חדש_18
alex20
יצירת קשר:

הודעהעל ידי alex20 » 21 יוני 2009 14:46

אבל כדאי לדבר על מה שהולך בבית ועל כך שנמאס מהצבא או שפשוט לשחק אותה בדיכאון שלא יכול לתפקד?
כי יכול להיות שיחליפו לי בסיס אבל אני גם ככה בבסיס קרוב לבית אני רוצה לצאת לגמרי ולא שיפור תנאים
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 15:06

לא לא, מה פתאום להגיד לו שנמאס מהצבא. כמו שראית כבר בטרגט 21, קב"ן יכול לשחרר אותך רק על רקכ נפשי, גם הוא היה מאוד רוצה שלחרר אותך על משהו אחר הוא פשוט לא יכול. ככה שאתה צריך להתעסק נטו רק בקטע הנפשי. כמו שאמרת, אתה צריך לשחק אותה בדיכאון שלא יכול לתפקד. כתוב בדיוק את הכל בטרגט 21, תפעל עלפיו. וכמו שאמרתי לך בהודעה הקודמת, לך תוציא חוות דעת קודם כל, ואחרי זה תפעל.
alex20
יצירת קשר:

הודעהעל ידי alex20 » 21 יוני 2009 15:08

אני יכול לגשת לפסיכיאטר אזרחי בזמן הצבא?
:()
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 15:16

תלך לפסיכיאטר במיון ותוציא משם חוות דעת.
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 21 יוני 2009 23:01

אני מציע שתנסה קודם בלי חוות דעת, ואם לא תצליח אז תשיג חוות דעת ותלך שוב לקב"נית. אתה יכול לענות לקב"נית לגבי השאלות שהיא בוודאי תשאל אותך על איך בבית, אבל אל תציג את זה כגורם מרכזי. תקרא את טרגט שוב ותפעל לפי הכללים שאומרים שקודם כל אתה בדיכאון ולא מתפקד כאדם וכחייל. בבית ובבסיס.

למה להתייחס בפגישה ועל אילו נושאים לדבר: (לא לפי סדר מסויים. לך על מה שמתאים לך אישית)

1- תפקוד לקוי בבסיס ובעבודה שאתה עושה שם
2- הפרעות אכילה
3- בעיות שינה
4- נטיות אובדניות
5- חיי חברה גרועים, אין כמעט חברים, אין חברות.
6- סימפטומים של דיכאון
7- סימפטומים של חרדות
8- לא יוצא ולא מבלה. בבית בעיקר משלים שעות שינה וישן המון
9- סביבה עויינת בצבא, המפקדים שונאים אותך ודורשים ממך יותר מאחרים (בלי שאתה מציג סיבה מוצדקת, ברורה או הגיונית)

משפטים חזקים שיכולים להשתלב בשיחה, אם יש הזדמנות להגיד:

"לא יכול יותר"
"נמאס לי מהכל"
"לישון... לא יכול"
"לא מסוגל להמשיך"
"אני ש-ו-נ-א אנשים"
"אני לא יודע מה אני אעשה, אני עוד אתקע לעצמי כדור בראש"
"לא אכפת לי מכלום כבר"

אם תפעל נכון, אתה יכול ממש לקצר תהליכים.
בהצלחה, ויהיה נחמד אם תחזור לעדכן.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 19 אורחים