פעם אחת ולתמיד חייב הפניה כדי לראות פסיכיאטר בתל השומר?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

murfhom
יצירת קשר:

פעם אחת ולתמיד חייב הפניה כדי לראות פסיכיאטר בתל השומר?

הודעהעל ידי murfhom » 19 יוני 2009 20:45

יש כאלו אומרים חייב יש כאלו אומרים לא חייב...חבר'ה תנו לי תשובה אמיתית אחת ולתמיד.
Jack_Flash
יצירת קשר:

Re: פעם אחת ולתמיד חייב הפניה כדי לראות פסיכיאטר בתל השומר?

הודעהעל ידי Jack_Flash » 19 יוני 2009 23:04

לפי מה שהבנתי כל מקרה שם לגופו. זה אומר שלרוב יתנו לך לראות קב"ן גם בלי הפניה, (יכול להיות שתצטרך להתעקש מספיק, אני לא יודע) אבל בוא נגיד שהפניה בטח לא תזיק. בחיים לא הייתי שם, אז אולי מישהו פה ייתן לך תשובה יותר מדוייקת.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 יוני 2009 04:11

אם ממש חשוב לך להיכנס תעבור במיון הפסיכיאטרי באחד מבתי החולים והוא ישר יפנה אותך לברהן
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 יוני 2009 15:08

אתה חייל בסדיר?

פרופיל חדש_18
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 יוני 2009 16:04

אז יקבלו אותך, גם בלי הפניה. יכול להיות שתצטרך להיתעקש טיפה, אבל יקבלו אותך גם בלי הפניה. אגב הכוונה שלך היא לקב"ן אני מנחש, לקב"ן בברה"ן?!
רוב הסיכוים שלא יתנו לך לראות ישר פסיכיאטר.

פרופיל חדש_18
skrol

הודעהעל ידי skrol » 20 יוני 2009 16:29

אתה מדבר עם נסיון אישי או סיפורים מאחרים?
לא אכפת לי קב"ן\פסיכיאטר רק לראות מישהו
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 יוני 2009 16:50

מממ הייתי שם כמה פעמים, אבל לא הייתי חייל בסדיר, בגלל זה לא נתנו לי לראות שם. הם אמרו לי שהם מקבלים חיילים בסדיר בלבד, לא אמרו לי שהם לא מקבלים אותי בגלל שאין לי הפניה או משהו. בעיקרון הקטע הבעייתי יותר זה לעבור את הש"ג בכניסה, כי הוא מבקש ממך הפניה, ואם אין לך הוא לא יכניס אותך, הוא יבקש אישור ורק אם ירשו לו הוא יכניס אותך. בכל מקרה אני מקווה מאוד שיש לך חוות דעת מפסכיכאטר לפני שאתה הולך, כי בלי זה ובלי זה לא יודע מה הסיכוים שיכניסו אותך לשם. אם אתה רוצה לצאת מהצבא תוציא חוות דעת, זה בכל מקרה יכול לעזור לך מאוד, מכל... הבחינות.
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 20 יוני 2009 16:51

skrol כתב:אתה מדבר עם נסיון אישי או סיפורים מאחרים?
לא אכפת לי קב"ן\פסיכיאטר רק לראות מישהו

כן כן, פשוט לך לשם. מקסימום הולכים קודם לפסיכיאטר במיון ואז הוא מפנה לברה"ן. לא סיפור.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 יוני 2009 17:14

jack flash, פסיכיאטר במיון לא יכול להפנות אותך לשום גורם צבאי,כי אין לו שום קשר לצבא, אבל הצבא מתייחס לחוות דעת ברצינות רבה , ובצדק. כמו שאמרתי לך כבר בהודעות הקודמות skrol, יקבלו אותך גם בלי הפניה, אבל תוציא קודם חוות דעת מפסיכאטר אזרחי או מפסיכיאטר במיון, ורק ככה תלך, כי אחרת תאמת אני לא רואה איך מכניסים אותך לשם בלי כלום. יש גם סיכוי לא רע בכלל שהקב"ן פשוט לא ישים עלייך בלי חוות דעת, כי תחשוב, כל יום הוא מקבל מלא חיילים שבאים ומזיינים לו תמוח ומחרטטים אותו כדי לצאת. תוציא חוות דעת ותתחיל לפעול.

פרופיל חדש_18
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 20 יוני 2009 17:30

אורח כתב:jack flash, פסיכיאטר במיון לא יכול להפנות אותך לשום גורם צבאי,כי אין לו שום קשר לצבא, אבל הצבא מתייחס לחוות דעת ברצינות רבה , ובצדק. כמו שאמרתי לך כבר בהודעות הקודמות skrol, יקבלו אותך גם בלי הפניה, אבל תוציא קודם חוות דעת מפסיכאטר אזרחי או מפסיכיאטר במיון, ורק ככה תלך, כי אחרת תאמת אני לא רואה איך מכניסים אותך לשם בלי כלום. יש גם סיכוי לא רע בכלל שהקב"ן פשוט לא ישים עלייך בלי חוות דעת, כי תחשוב, כל יום הוא מקבל מלא חיילים שבאים ומזיינים לו תמוח ומחרטטים אותו כדי לצאת. תוציא חוות דעת ותתחיל לפעול.

פרופיל חדש_18

דווקא ראיתי מקרים בהם פסיכיאטר במיון נתן לחיילים חוות דעת שבה הוא ממליץ על טיפול אצל פסיכיאטר צבאי או משהו כזה, אולי הניסוח קצת אחר. זה גם סוג של הפניה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 יוני 2009 17:42

אז אתה התכוונת למשהו אחר, אתה התכוונת להמלצות של הפסיכיאטר, לא להפניה. ההמלצות הן דבר דבר רגיל ומקובל לגמרי ,(אם כי בעלי חשיבות רבה בעיני הצבא).
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 20 יוני 2009 17:58

אורח כתב:אז אתה התכוונת למשהו אחר, אתה התכוונת להמלצות של הפסיכיאטר, לא להפניה. ההמלצות הן דבר דבר רגיל ומקובל לגמרי ,(אם כי בעלי חשיבות רבה בעיני הצבא).

אוקיי, יכול להיות, אני לא סגור על הניסוח המדוייק של הפסיכיאטר. אתה צודק שהמלצות עשויות להיות חשובות, ולכן למיטב ידיעתי בברה"ן מאפשרים יותר בקלות לראות קב"ן אם אתה בא עם המלצה מפסיכיאטר אזרחי לראות קב"ן כשאתה חוזר לצבא - אפילו לחיילים מחיל החימוש שלא אמורים לראות קב"ן בברה"ן.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 יוני 2009 19:35

אני מכיר כמה מקרים כולל המקרה שלי שהפנו אותי לראות קבן בדחיפות בברהן תל השומר
וידוע לי משם על מקרים שלא הכניסו חייל בלי הפניה לתור לפסיכיאטר
murfhom
יצירת קשר:

הודעהעל ידי murfhom » 20 יוני 2009 19:49

באלוהים כבר אני לא יודע מה לעשות עם התשובות שלכם..חלק כן חלק לא.. :?
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 20 יוני 2009 19:52

murfhom כתב:באלוהים כבר אני לא יודע מה לעשות עם התשובות שלכם..חלק כן חלק לא.. :?

כי אין תשובה חד משמעית של כן או לא. המלצתי לך מה לעשות - פשוט לך לשם, עוד לפני שמונה בבוקר אם אתה יכול, ותבקש להירשם בתור לקב"ן.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 יוני 2009 21:26

אני לא מבין מה ההתלבטות שלך או מה לא הבנת בידיוק. אמרנו לך מה לעשות. קודם כל תוציא חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי או מפסיכיאטר במיון. אחרי שיהיה לך את החוות דעת לך לברה"ן בתל השומר. בלי הפניה או בלי חוות דעת סיכוי קלוש שהש"ג יכניס אותך בפנים(האמת שאין מצב בכלל שהוא יכניס בלי זה או זה, אבל אתה יודע, תמיד יש את הספק הקטן הזה בעולם). תוציא חוות דעת ולך לשם. אם הש"ג ישאל אותך אם יש לך הפניה תגיד לו שאין לך הפניה אבל יש לך חוות דעת מפסיכיאטר ושאתה חייב לראות קב"ן. יש כמה שומרים בש"ג, תלוי את מי תפגוש. יכול להיות שיהיה את אותו אחד שכן יהיה מוכן להכניס אותך גם בלי אישור כניסה, אלא על סמך החוות דעת. שומר אחר יבקש אישור להכניס אותך, יצא עליך מישהו מבפנים וישאל אותך מי אתה ואיפה אתה משרת וזה ויכניס אותך. אם יהיה שומר שלא מוכן להכניס אותך בלי הפניה וגם לא מוכן לבקש אישור להכניס אותך(אין מצב שזה יקרה) תתעקש ותגיד לו שיקרא למישהו או שיבקש אישור להכניס אותך(אבל כמו שאמרתי כבר, אין מצב שזה יקרה). כשתיכנס בפנים תיגש לקבלה ותגיד שאתה שבאת לראות קב"ן. ישאלו אותך אם יש לך הפניה. תגיד שיש לך הפניה מפסיכיאטר ושאתה חייב לראות קב"ן. אני לא רוצה להגיד לך ש100% מכניסים אותך כי כמו שאמרתי כבר תמיד יש את הספק הקטן, אבל 95% שמכניסים אותך.
מומלץ מאוד כמו שנאמר לך כבר לבוא כמה שיותר מוקדם, לפני 8. אם לא הבנת משהו תשאל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 09:01

אתם מדברים על תל השומר או על הבקו"ם\מיטב?

צריך להתקשר למיטב בשביל לקבוע תור לקבן?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יוני 2009 13:09

לא מיטב, אתה לא קשור למיטב\בקו"ם, וברור שלא צריך להתקשר לשם. דרך אגב גם הבקו"ם\מיטב זה בתל השומר, אבל אתה לא קשור לשם. אתה צריך להגיע למקרפ"ר ב'. צריך לרדת בתחנה האחרונה של תל השומר. אתה תיראה שם כיכר, תעבור אותו קצת ואז תיקח שמאלה, ותיראה שם שלט קטן שרשום עליו מקרפ"ר ב'. זה באמת לא בעיה, תשאל מישהו וזהו. תגיע לשם כמה שיותר מוקדם, מומלץ מאוד לפני 8.

פרופיל חדש_18
skrol

הודעהעל ידי skrol » 21 יוני 2009 22:20

בקיצור הייתי שם ורצו חוות דעת..לא ממש ביררתי אם חוות דעת מפקד\פסיכיאטר אבל הם רוצים חוות דעת...השג לא אמר לי כלום הכניס אותי חופשי....
היה שם 1 נפקד לא קיבלו אותו...
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 21 יוני 2009 23:08

skrol כתב:בקיצור הייתי שם ורצו חוות דעת..לא ממש ביררתי אם חוות דעת מפקד\פסיכיאטר אבל הם רוצים חוות דעת...השג לא אמר לי כלום הכניס אותי חופשי....
היה שם 1 נפקד לא קיבלו אותו...

הם לא עושים ת'חיים קלים, אתה אומר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 יוני 2009 15:02

בגלל זה אמרתי לך שתוציא חוות לפני שאתה הולך. חוות דעת רק יכולה לעזור.

פרופיל חדש_18

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים