פרופיל 45,אני בכיוון הנכון?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

פרופיל 45,אני בכיוון הנכון?

הודעהעל ידי אורח » 18 יוני 2009 15:02

אני נמצא בתפקיד כלשהו בגדוד,פרופיל 97 ממש סובל מהכל ורוצה לצאת להיות ג'ובניק קרוב לבית.
אחרי חודשיים של בלאגן עם המפקדת שלי היא נתנה לי לראות קפסית.המפקדת שלי רשמה לי חוות דעת רשמה שאני נמצא המון לבד המון בחדר,כל הזמן עם הראש למטה מראה שלא אכפת לי מכלום ומפגין אדישות לכל מה שקורה בבסיס.
השיחה איתה הייתה ממש טובה סיפרתי לה על עצמי שאני גיי(אני באמת)ושקשה לי גם ככה לקבל את עצמי ואני לא יכול עם המרחק וממש רע לי בתפקיד וסיפרתי לה שהייתי בטיפול חודשיים שהייתי קטן בן 14 אצל פסיכולוגית וכל פעם שהיא שאלה אם אני חושב להתאבד ואם חשבתי איך לעשות את זה ומתי אמרתי לה שאני פשוט מרגיש שיגיע רגע שאני כבר לא אוכל להתמודד יותר.
עכשיו היא אמרה לי בסיכום שיחה שהיא רואה שאני לא בפוקוס נראה מבובלבל ושהערכה עצמית שלי ממש נמוכה,שאני נראה לה שקט ומופנם כל השיחה היא ניסתה לגרום לי להסתכל עליה ולא הרמתי את הראש אמרתי לה שאני גם ככה עם דמעות בעיניים ואני לא רוצה להתחיל לבכות ממש ואז היא שאלה אם קורה לי הרבה שאני עם דמעות ואמרתי לה שכן.עכשיו היא ממש לחצה עלי להגיד לה משהו ספציפי שקשה לי אמרתי לה שאני כבר לא יודע מה קשה לי אני רק יודע שאנלא מסוגל להישאר בתפקיד ובמקום הזה. ובעיקרון היא רוצה להפנות אותי להסתכלות פסיכיאטרית לחוות דעת נוספת. אני לא רוצה לצאת מהצבא אני רק צריך להגיע למפקדה של הגדוד ומשם כבר יש מי שימשוך אותי להיות איתו שזה חבר של ההורים להיות איזה פקיד בלשכה שלו או משהו הוא הבטיח והוא עזר לי גם לקבל קפסית אחרי שהמפקדת שלי סיבנה אותי וזה קיצר אני סומך עליו.

יום ראשון יש לי שוב שיחה עם הקפסית,אני חייב להבהיר לה שאני לא מסוגל להישאר בתפקיד הזה יותר,היא שאלה אותי גם מה יקרה אם היא תחליט לא לעזור לי?אמרתי לה שאני לא מצליח לחשוב איך אני נשאר שם ומבחינתי אף אחד לא מבין אותי יותר אם היא לא תעזור לי.

בכללי היא האמינה לי,כי לא שיקרתי אני באמת סובל שם וסיפרתי לה רק אמת.אני לא יכול יותר בתפקיד הזה.
איך אני גורם לה להוציא אותי כבר?תודה:]
Strawberry
יצירת קשר:

Re: פרופיל 45,אני בכיוון הנכון?

הודעהעל ידי Strawberry » 18 יוני 2009 16:18

פשוט ממשיך עם זה, כדאי שתציין שאתה רוצה להישאר בצבא אבל לא מסוגל להתמודד עם הקשיים הנובעים מתפקידך.
אחד שהיה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אחד שהיה » 18 יוני 2009 18:03

כך בחשבון ש45 נפשי לא עושה את החיים פיקניק... יש סיכוי די טוב שתקבל תפקיד חרא עם סביבה מגעילה אבל יומיות אתה כן תעשה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 יוני 2009 12:48

אפשר עוד תגובות?
amigo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי amigo » 20 יוני 2009 13:45

אחד שהיה כתב:כך בחשבון ש45 נפשי לא עושה את החיים פיקניק... יש סיכוי די טוב שתקבל תפקיד חרא עם סביבה מגעילה אבל יומיות אתה כן תעשה.

45 נפשי זה לא בהכרח יומיות.. יש לי כמה חברים עם 45 נפשי שעושים חמשושים ..
אחד שהיה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אחד שהיה » 20 יוני 2009 21:24

אז זיינו אותם.. ואללה הפרופיל הזה כבר לא שווה כלום.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 יוני 2009 21:58

מי שיודע לדבר עושה בית זונות עם 45
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 21 יוני 2009 01:34

אורח כתב:מי שיודע לדבר עושה בית זונות עם 45

איך בדיוק?
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אחד שהיה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אחד שהיה » 21 יוני 2009 14:43

זה לא מי שיודע לדבר זה מי שיש לו מזל:
איך תתחמן את הקצין מיון? את הקב"ן? אם לא בראש שלהם לעזור לך הם יעיפו אותך קיבינמט.

מי שמסתדר זה מישהו או עם קומבינות או עם מזל.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים