ועידה רפואית

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ליל

ועידה רפואית

הודעהעל ידי ליל » 15 יוני 2009 16:01

יש לי ועידה רפואית לקראת סוף השבוע, אחריי 3 פגישות עם קבנית שאחת מהן הייתה עם אימא שלי ופגישה אחת אצל פסיכיאטר קבעו לי ועידה רפואית בינתיים אני בגימלים.
מה בידיוק הולך בועידה, הם שואלים שאלות או שרק קוראים את המכתב של הפסיכיאטר וזהו פיניטו לה קומדיה?
MSMS
יצירת קשר:

Re: ועידה רפואית

הודעהעל ידי MSMS » 15 יוני 2009 16:44

ועדה*

זה לא נגמר עד שזה נגמר.. אבל אתה 99% בחוץ. בדרך כלל לא מקבלים את המלצת המומחה, מבקשים ממך לחתום על מסמך ולהתראות.
משיח NOW !
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 15 יוני 2009 18:17

השאלה הזאת חוזרת על עצמה פה הרבה. אני מתפלא שהפסיכיאטרים לא מיידעים אתכם שהוועדה תיתן לכם פרופיל 21 ולמעשה תשחרר אתכם מהצבא.

ואני לא מסכים שהסיכוי עומד על 99%, אם זה באמת היה נכון זה אומר שעל כל 99 מקרים שהוועדה קובעת פרופיל 21 יש מקרה אחד שלא משחררים בניגוד להמלצת הפסיכיאטר. אני מעריך שבפועל זה יותר קרוב ל-99.9%
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 15 יוני 2009 18:59

Jack_Flash כתב:השאלה הזאת חוזרת על עצמה פה הרבה. אני מתפלא שהפסיכיאטרים לא מיידעים אתכם שהוועדה תיתן לכם פרופיל 21 ולמעשה תשחרר אתכם מהצבא.

ואני לא מסכים שהסיכוי עומד על 99%, אם זה באמת היה נכון זה אומר שעל כל 99 מקרים שהוועדה קובעת פרופיל 21 יש מקרה אחד שלא משחררים בניגוד להמלצת הפסיכיאטר. אני מעריך שבפועל זה יותר קרוב ל-99.9%

האמת שגם 0.1% לא הגיוני ;) .. אבל אתה יודע זה בעיה, לך תדע אם פתאום יום אחד יגיע לכאן אחד שיכתוב "מזה נכנסתי לועדה ושלחו אותי לקרבי!@$!@$!"

תמיד שומרים על אש קטנה.
משיח NOW !
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 15 יוני 2009 19:06

:D :lol:

ד"א מה עשית בצבא?
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 16 אורחים