האם אני בכיוון הנכון?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

האם אני בכיוון הנכון?

הודעהעל ידי אורח » 15 יוני 2009 12:21

אני סובל מדכאונות .
הייתי היום אצל קבן שהפנה אותי מיד לפסיכיאטר. הפסיכיאטר נתן לי תרופות ותור לשבוע הבא לפגישה נוספת איתו...
האם זה הכיוון הנכון? מה אני צריך לעשות מה עוד להגיד בשבוע הבא כדי לצאת מהצבא כבר לא יכול במסגרת הזאת בא לי להתפוצץץ. אני צריך לקחת את התרופות האלה או מה בדיוק.? אשמח לקבל עזרה ממכם מבן אדם שבאמת במצוקה לא סתם
D_man
יצירת קשר:

Re: האם אני בכיוון הנכון?

הודעהעל ידי D_man » 15 יוני 2009 12:46

לרוב ממליצים כאן לא לקחת את התרופות, אתה תמיד יכול להגיד שאתה לא לוקח תרופות/לא מאמין בטיפול תרופתי. הייתי אומר שאתה בכיוון הנכון, אבל מאד חשוב שהפסיכיאטר יראה את המצוקה שלך ויבין מה הכוונה שלך (לצאת מהצבא), מאחל לך בהצלחה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יוני 2009 12:53

הפסיכיאטר יודע לא מעוניין להמשיך בצבא בכל זאת הוא התעקש על טיפול תרופתי.
איך אני גורם לו באמת להבין שיש לי נטיות אובדניות באמת אני כל הזמן רומז את זה ולא חושב שהם מאמינים ואיךם אני גורם להם לרצות להעיף אותי מהצבא?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יוני 2009 13:09

אורח כתב:הפסיכיאטר יודע לא מעוניין להמשיך בצבא בכל זאת הוא התעקש על טיפול תרופתי.
איך אני גורם לו באמת להבין שיש לי נטיות אובדניות באמת אני כל הזמן רומז את זה ולא חושב שהם מאמינים ואיךם אני גורם להם לרצות להעיף אותי מהצבא?

תספר לו שאתה מפחד להיות בסביבת אנשים. חשוב שתגיד לו שאתה מיואש מהחיים וכל יום בבסיס הוא כמו נצח בשבילך כי אתה מרגיש נחות מכולם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יוני 2009 13:16

מה הכוונה של מפחד להיות בסביבת אנשים? מה זה עוזר?
אשמח עוד תגובות האם הכיוון הזה זה חלק מתהליך לצאת מהצבא או שסתם מושכים אותי ולא יצא מזה כלום..
רועי

הודעהעל ידי רועי » 15 יוני 2009 23:48

אתה בכיוון הנכון... היציאה מהצבא זה תהליך קצת ארוך והתקדמת...

אתה יכול לבוא לפסיכיאטר בעוד שבוע ולהגיד לו שעדיין קשה לך... ועוד שבועיים שלוש תגיד לו שהכדורים לא עוזרים... שיש לך נטיות אובדניות... לא ישן... לא אוכל... תראה לו סימפטומים של דיכאון... תגיד לו שגם בבית המצב רוח על הפנים וכדומה...
אם תקבל מהמפקד שלך חוות דעת שאתה לא מתפקד זה עוד יותר טובב...
בהצלחהה
...

הודעהעל ידי ... » 16 יוני 2009 13:58

אני אישית הגעתי לפסיכיאטר אחריי שכבר בבירור הצהרתי לקבנית שאני רוצה להשתחרר אז כיוון השיחה עם הפסיכיאטר היה יותר על שיחרור, הוא הציע לי טיפול תרופתי ופגישות פעם בכמה זמן, אני ב]ירוש אמרתי שני לא יכולה לסבול יותר ואין לי את הכוח לחכות, הוא הציע לי חודש גימלים בבית ואמרתי עדיין שאני רוצה לצאת.
תבין, ברגע שחייל מהווה לעצמו סכנה ואינו מוכן לשתף פעולה כלומר לא מוכן לטיפול תרופתי בתוך הצבא כמו כן טיפול נפשי, חייבים לשחרר אותו כדי שיטפל בעצמו בחוץ ואם לא זאת כבר לא בעיה של צה"ל....
לא צריך להתבייש ולהגיד אני רוצה לצאת מהצבא, אני אמרתי שאני יודעת שזה מה שיקל עליי כרגע ושאני לא יכולה להתמודד עם המ שאני עוברת ועם הצבא על הראש, הפסיכיאטר גם לא התעקש הרבה הוא שאל אותי אם אני בטוחה ואמר שלדעתו אני צריכה להישאר אבל אם אני רוצה להשתחרר זה מה שיקרה וזהו.
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 16 יוני 2009 14:20

... כתב:אני אישית הגעתי לפסיכיאטר אחריי שכבר בבירור הצהרתי לקבנית שאני רוצה להשתחרר אז כיוון השיחה עם הפסיכיאטר היה יותר על שיחרור, הוא הציע לי טיפול תרופתי ופגישות פעם בכמה זמן, אני ב]ירוש אמרתי שני לא יכולה לסבול יותר ואין לי את הכוח לחכות, הוא הציע לי חודש גימלים בבית ואמרתי עדיין שאני רוצה לצאת.
תבין, ברגע שחייל מהווה לעצמו סכנה ואינו מוכן לשתף פעולה כלומר לא מוכן לטיפול תרופתי בתוך הצבא כמו כן טיפול נפשי, חייבים לשחרר אותו כדי שיטפל בעצמו בחוץ ואם לא זאת כבר לא בעיה של צה"ל....
לא צריך להתבייש ולהגיד אני רוצה לצאת מהצבא, אני אמרתי שאני יודעת שזה מה שיקל עליי כרגע ושאני לא יכולה להתמודד עם המ שאני עוברת ועם הצבא על הראש, הפסיכיאטר גם לא התעקש הרבה הוא שאל אותי אם אני בטוחה ואמר שלדעתו אני צריכה להישאר אבל אם אני רוצה להשתחרר זה מה שיקרה וזהו.

יפה מאוד. כל מי שבתהליך יציאה מהצבא יכול לקחת דוגמא וללמוד מהמקרה שלך.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 יוני 2009 17:06

Jack_Flash כתב:
... כתב:אני אישית הגעתי לפסיכיאטר אחריי שכבר בבירור הצהרתי לקבנית שאני רוצה להשתחרר אז כיוון השיחה עם הפסיכיאטר היה יותר על שיחרור, הוא הציע לי טיפול תרופתי ופגישות פעם בכמה זמן, אני ב]ירוש אמרתי שני לא יכולה לסבול יותר ואין לי את הכוח לחכות, הוא הציע לי חודש גימלים בבית ואמרתי עדיין שאני רוצה לצאת.

יפה מאוד. כל מי שבתהליך יציאה מהצבא יכול לקחת דוגמא וללמוד מהמקרה שלך.

רגע, אני עשיתי ככה...
האמינו לי, עשו לי טיפול תרופתי ויענו אמרתי בסדר אבל כמובן לא לקחתי תתרופות
אחרי זה באתי שוב לפסיכיאטר ואמרתי לו שזה לא עוזר, והוא אמר לי שהוא יתן לי תרופה יותר חזקה, אמרתי שאני לא רוצה יותר לקחת תרופות, שאני לא יכול לחיות ככה יותר, והוא אמר לי שאם אני מסרב לקחת אז זה כבר בעיה שלי.., וזהו, אמר לי לצאת מהמשרד..
מה אתם אומרים?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 16 אורחים