קבן לא רוצה להוציא אותי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

קבן לא רוצה להוציא אותי

הודעהעל ידי אורח » 10 יוני 2009 13:59

באמת אני אני אומר בשביל לצאת? אני לא שחקן מי יודע מה ולאי ודע מהל עשות הגעתי למצב של חוסר אונים אנא אם מישהו יכול לעזור לי להגיד מה לעשות מה להגיד קראתי את ה-21 אבל הם שואלים אותי שאלות כמו מה זה בדיוק דיכאון בשבילך ויש לך בדיוק אתה לא נראה חולה נפש ואני לא יודע מה לענות
Jack_Flash
יצירת קשר:

Re: קבן לא רוצה להוציא אותי

הודעהעל ידי Jack_Flash » 10 יוני 2009 14:13

אני יכול לכתוב לך עכשיו מגילה שתפקיד ממנה הרבה תועלת, כי השאלות שלך באמת מראות שאתה לא יודע מה לענות לקב"ן (אם כי אתה יותר מידי מתרכז ב"מה לענות" מאשר באיך לענות - שזה הדבר החשוב באמת), אבל יש לי בשבילך משהו אפילו יותר טוב.

במקום לזלזל בעצמך שאתה לא שחקן טוב, (מה אתה צריך להיות שחקן בכלל אם אתה במצוקה אמיתית ומרגיש חוסר אונים, כמו שאתה בעצמך אמרת?) לך ותקרא שוב את טרגט 21. לאחר מכן תחזור לפה לפורום. תחרוש על הפורום הזה, תקרא הודעות חדשות, תסתכל בדפים ישנים וכו'. אחר כך תקרא עוד פעם את טרגט 21 ושוב תחזור לפה לקרוא הודעות חדשות. מייד לאחר מכן תחזור שוב אל הקב"ן ותראה לו החמרה רצינית במצבך. אם אין לך כוח לעשות את זה, רוב הסיכויים שלא תצליח לצאת מהצבא כי אין לך מספיק מוטיבציה. אם אתה תעשה מה שאמרתי לך כרגע, אתה תצא מהצבא באחת הפגישות הבאות שלך עם הקב"ן.

קדימה הצלוחס.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 10 יוני 2009 14:15

נשמע שאתה לוקח את זה יותר מדי כדרמה ומשחק. עצם זה ששאלו אותך "מה זה דיכאון בשבילך" כנראה שהכרזת "אני בדיכאון".
אתה אמור לקרוא את טרגט21 כדי לקחת משם רעיונות, לא ללכת ולשנן את זה כאילו זה הצגה.

תחזור לקב"ן שוב, תראה לו שאתה מתמיד. תשדר לו שאתה לא מסוגל להמשיך יותר, שאתה בא אליו כי אתה חסר אונים ואתה לא מסוגל לחזור לבסיס.
משיח NOW !
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 10 יוני 2009 14:34

נכון, זה חשוב. אל תאבחן את עצמך. אל תגיד שאתה בדיכאון! זה לא תפקידך. פשוט תראה את זה. תמלמל: "רע לי", "לישון... לא יכול", "נמאס לי מהכול" וכו'.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 10 יוני 2009 15:52

Jack_Flash כתב:נכון, זה חשוב. אל תאבחן את עצמך. אל תגיד שאתה בדיכאון! זה לא תפקידך. פשוט תראה את זה. תמלמל: "רע לי", "לישון... לא יכול", "נמאס לי מהכול" וכו'.

100%
זה בדיוק הקטע.

תגובות טובות יש פה, צריך פשוט לקרוא ולשנן.
O'er the land of the free and the home of the brave

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים