שאלה דחופה דחופה בבקשה לתשובה רק ממי שמבין

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

חסוי

שאלה דחופה דחופה בבקשה לתשובה רק ממי שמבין

הודעהעל ידי חסוי » 09 יוני 2009 16:09

אז ככה אני חצי שנה בצבא ראיתי כבר שלושה פסיכיאטרים שלא הוציאו אותי מהצבא (דרך אגב ניראה לי שהטעות שעשיתי היא שבכל פעם ששאל אותי הפיכיאטר "איך אני יכול לעזור לך"? אז אמרתי לו שישחרר אותי וסירבתי לטיפול,דרך אגב אני בהגדרה נפשית של דיכאון ואובדנות) הייתי עריק 3 חודשים ואני אחרי הכלא בכל אופן לפני שהסגרתי את עצמי התאשפזתי בבית חולים טירת הכרמל שזה בית חולים פסיכיאטרי עקב ניסיון אובדני,יש לציין שיש לי פרופיל 64 נפשי עוד לפני הגיוס בקיצור בפגישה האחרונה שלי אצל הקב"ן הודעתי לו שברגע שאני מוצא את הכדורים שלי שהחביאו לי אותם אז אני מתאבד והפעם עד הסוף, הקב"ן אמר לי משהו קצת מוזר לי,הוא אמר שמה אני אומר על זה אם ישחררו אותי על אי התאמה, אז אמרתי לו שזה לא משנה לי העיקר לצאת והוא אמר שהוא ממליץ על וועדת אי התאמה והפנה אותי לפסיכיאטר שאמר לי את אותו דבר לגבי וועדת אית התאמה (בנוסף לזה הפסיכיאטר סירב לשחרר אותי על נפשי,התנגדתי לטיפול וגם אמרתי לו מפורשות שאני רוצה להשתחרר) בכל אופן השאלה שלי היא למה לא שיחררו אותי על נפשי אחרי כל הרקע הנפשי שלי? ומה להגיד בוועדת אי התאמה? והאם זה הגיוני בכלל שפסיכיאטר ימליץ ויפנה אותי לוועת אי התאמה או שהוא סתם ניסה למרוח אותי? תשוה דחוף בבקשה
אורח

Re: שאלה דחופה דחופה בבקשה לתשובה רק ממי שמבין

הודעהעל ידי אורח » 09 יוני 2009 16:34

חסוי כתב:אז ככה אני חצי שנה בצבא ראיתי כבר שלושה פסיכיאטרים שלא הוציאו אותי מהצבא (דרך אגב ניראה לי שהטעות שעשיתי היא שבכל פעם ששאל אותי הפיכיאטר "איך אני יכול לעזור לך"? אז אמרתי לו שישחרר אותי וסירבתי לטיפול,דרך אגב אני בהגדרה נפשית של דיכאון ואובדנות) הייתי עריק 3 חודשים ואני אחרי הכלא בכל אופן לפני שהסגרתי את עצמי התאשפזתי בבית חולים טירת הכרמל שזה בית חולים פסיכיאטרי עקב ניסיון אובדני,יש לציין שיש לי פרופיל 64 נפשי עוד לפני הגיוס בקיצור בפגישה האחרונה שלי אצל הקב"ן הודעתי לו שברגע שאני מוצא את הכדורים שלי שהחביאו לי אותם אז אני מתאבד והפעם עד הסוף, הקב"ן אמר לי משהו קצת מוזר לי,הוא אמר שמה אני אומר על זה אם ישחררו אותי על אי התאמה, אז אמרתי לו שזה לא משנה לי העיקר לצאת והוא אמר שהוא ממליץ על וועדת אי התאמה והפנה אותי לפסיכיאטר שאמר לי את אותו דבר לגבי וועדת אית התאמה (בנוסף לזה הפסיכיאטר סירב לשחרר אותי על נפשי,התנגדתי לטיפול וגם אמרתי לו מפורשות שאני רוצה להשתחרר) בכל אופן השאלה שלי היא למה לא שיחררו אותי על נפשי אחרי כל הרקע הנפשי שלי? ומה להגיד בוועדת אי התאמה? והאם זה הגיוני בכלל שפסיכיאטר ימליץ ויפנה אותי לוועת אי התאמה או שהוא סתם ניסה למרוח אותי? תשוה דחוף בבקשה

נשמע כאילו שאתה מזיין יותר מידי בשכל...בא בדרישות "מסרב לטיפול" מאיים לקבן, עושה עריקויות והולך עם הראש בקיר.
חסוי

הודעהעל ידי חסוי » 09 יוני 2009 16:46

לא ענית לי לשאלות ואם אפשר בבקשה לקבל הדרכה תודה
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 10 יוני 2009 13:26

זה קורה לפעמים שפסיכיאטר מפנה לאי התאמה. סתם שיקול שלו, אין יותר מדי מה להתייחס לזה.
זה כנראה בגללה בלאגן הרב שעשית שם בצירוף לעריקות ש'תורמת' מאוד לעניין.

אם הוא מורח או לא זה כבר אי אפשר לדעת.. אבל אתה צריך ללחוץ. לדאוג שבאמת יקבעו לך את הוועדה וכו'.
משיח NOW !
חסוי

הודעהעל ידי חסוי » 10 יוני 2009 16:31

צדיק, היום החליטו שאני עולה לועדת אי התאמה אז יש לי כמה שאלות אליך

1.מה אני צריך להגיד כדי שישחררו אותי ?

2.האם הועדה מסתכלת על עבר פסיכיאטרי? כי יש לי מלא מסמכים להראות

3.יש לי 105 יום דפוק האם זה מספיק לועדה הזאת או שאין מיכסה מוגדרת?

4. בשיחת מב"ס שהייתה לי אז אמרתי לו שיש לי חובות עצומים ושאני אלכוהוליסט האם להמשיך עם הקו הזה בועדה?

תודה מראש!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 יוני 2009 22:48

חסוי כתב:צדיק, היום החליטו שאני עולה לועדת אי התאמה אז יש לי כמה שאלות אליך

4. בשיחת מב"ס שהייתה לי אז אמרתי לו שיש לי חובות עצומים ושאני אלכוהוליסט האם להמשיך עם הקו הזה בועדה?

תודה מראש!

תגיד מה שאתה רוצה, רק תראה אמין ותגרום להם לחשוב שהצבא לא צריך אותך ושלא כדאי לו להחזיק אותך.
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 10 יוני 2009 23:17

חסוי כתב:צדיק, היום החליטו שאני עולה לועדת אי התאמה אז יש לי כמה שאלות אליך

תודה מראש!

תשמע הועדה זה כבר צעד וחצי לקראת השחרור. אין צורך להגזים בדברים, תהיה כמו שאתה ותשדר חוסר מוטיבציה, חוסר רצון וחוסר יכולת להסתדר באמת במערכת.
כל המסמכים שיש לך שיכולים לתרום תביא איתך.
בעניין הדפוק אין פה מספר רשמי.. כמו שאמרתי, הכל עוזר. הם יודעים כבר על מה להסתכל.
משיח NOW !
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 10 יוני 2009 23:29

"שוחרר על התנהגות רעה וחמורה" :lol: 8-)
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
חסוי

הודעהעל ידי חסוי » 23 יוני 2009 09:30

אתמול הייתה לי וועדת אי התאמה ואמרו לי שהם ממליצים לשחרור ומי שצריך לאשר אישור סופי זה אלוף, אז השאלה שלי היא אם בדרך כלל האלוף מאשר?
או שהוא עושה בעיות?
תומך שיחרור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי תומך שיחרור » 23 יוני 2009 21:04

חסוי כתב:אתמול הייתה לי וועדת אי התאמה ואמרו לי שהם ממליצים לשחרור ומי שצריך לאשר אישור סופי זה אלוף, אז השאלה שלי היא אם בדרך כלל האלוף מאשר?
או שהוא עושה בעיות?

אחי אתה אזרח

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 16 אורחים