תהליך השחרור מהצבא משתנה לפי דרגה צבאית או סודיות?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

תהליך השחרור מהצבא משתנה לפי דרגה צבאית או סודיות?

הודעהעל ידי אורח » 05 יוני 2009 23:19

למדתי לתואר הנדסאי, ו80% משכר הלימוד שילם הצבא, ועכשיו אני עושה קורס סודי ביותר בחייל האוויר.
הקטע שהצבא מימן לי תלימודים והחשפות למידע מסווג, מסבכים או משנים את תהליך השחרור?(על 21) איך זה משנה תתהליך?
ואיך התהליך משתנה לחייל עם דרגה בצבא? נגיד רב''ט או סמל.

תודה
אחד שהיה

Re: תהליך השחרור מהצבא משתנה לפי דרגה צבאית או סודיות?

הודעהעל ידי אחד שהיה » 06 יוני 2009 00:56

מה הקשר לכל מה שאמרת? 21 זה לא מיונים לתלפיות חחח אם המצב שלך מצדיק את זה אתה מקבל את זה

אני סמ"ר ואני מתבלט על לצאת... (שהקב"ן הציא לי)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 יוני 2009 01:06

אורח כתב:למדתי לתואר הנדסאי, ו80% משכר הלימוד שילם הצבא, ועכשיו אני עושה קורס סודי ביותר בחייל האוויר.
הקטע שהצבא מימן לי תלימודים והחשפות למידע מסווג, מסבכים או משנים את תהליך השחרור?(על 21) איך זה משנה תתהליך?
ואיך התהליך משתנה לחייל עם דרגה בצבא? נגיד רב''ט או סמל.

תודה

חחח עלק קורס סודי ביותר...... מרעילים אותכם טוב טוב שמה בקורס אה? אל דאגה ... אף אחד לא חושף חוגרים לקורסים "סודיים ביותר" יא פעור.
אחד שהיה

הודעהעל ידי אחד שהיה » 06 יוני 2009 01:08

ת'אמת יש כמה אנשים שכן נחשפים לסיווג כזה וגבוה יותר אבל זה לא שיקול...

נהפוכו דווקא הפנייה שלך לקב"ן תקבל יחס יותר בהול מסתם יחידה כי הם לא רוצים "משוגעים" אצלהם.
.HAI.
יצירת קשר:

הודעהעל ידי .HAI. » 06 יוני 2009 01:45

לפי דעתי דווקא יהיה לך יותר קל לצאת.. בד"כ הם בוחרים אנשים שהם בסדר וכשבן אדם כזה רוצה ללכת לקבן כנראה שיש לו משהו רציני.. ואני מאמין גם שאצליהם הם לא ירצו אנשים "חולי נפש" ויהיה לך יותר קל להשתחרר..
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 06 יוני 2009 09:01

אחד שהיה כתב:מה הקשר לכל מה שאמרת? 21 זה לא מיונים לתלפיות חחח אם המצב שלך מצדיק את זה אתה מקבל את זה

אני סמ"ר ואני מתבלט על לצאת... (שהקב"ן הציא לי)

וואו. כמה זמן אתה בצבא?

ולפותח האשכול - לא, אין קשר בין דרגה לבין רמת הקושי בתהליך היציאה מהצבא על נפשי.
ואני דווקא צופה שיהיה לך יותר קשה להשתחרר כי הצבא רואה בך "משאב יקר", ולכן יכול להיות שינסו להילחם עלייך יותר מעל "סתם" חייל "רגיל". אבל אולי אני טועה. תתחיל את התהליך ותיראה איך זה מתקדם.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 06 יוני 2009 09:35

אין קשר.
יש רק אולי קצת יותר קושי להוכיח שיש בעיה בעקבות הזמן הארוך ששירתת או הלימודים שרכשת דרך הצבא וכו'.. אבל זה לא משהו שממש מקשה על התהליך, רק עוד מכשול קטן לעבור.
משיח NOW !
אחד שהיה

הודעהעל ידי אחד שהיה » 06 יוני 2009 12:23

אין שום קושי MSMS
שפשוט יגיד שהבעיה התפרצה בזמן האחרון והייתה על אש קטנה עד עכשיו... סוף הסיפור.

עכשיו שאני חושב על זה הגורם היחידי שיהיה לו קשה לצאת מהצבא זה קצינים/עתודאים עם דרגות כתף.
קראתי את הנוהל לשחרור "מפקדים" וצחקתי... פרופיל 21 לא מוציא קצין מהצבא אלא אם כן וועדה מקצועית קבעה שאינו מסוגל לבצע שום תפקיד פיקודי (פרופיל נפשי בדר"כ הם כאלה צוין אך לא בהכרח). פרופיל 21 אף אינו פוטר קצין ממילואים אלא אם כן עבר באותה וועדה.
פותח האשכול

הודעהעל ידי פותח האשכול » 06 יוני 2009 20:06

טוב סבבה תודה רבה :D , אני לא רוצה להשתחרר עדיין, פשוט רציתי לוודא שתיהיה לי תאפשרות הזאת, כי שלוש שנים בצבא נראה לי כמו נצח, ואני גם ככה כבר בין 20.
אם עוד מישהו יודע משהו בנושא תמשיכו לשתף.
יום טוב ;)
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 07 יוני 2009 03:26

פותח האשכול כתב:טוב סבבה תודה רבה :D , אני לא רוצה להשתחרר עדיין, פשוט רציתי לוודא שתיהיה לי תאפשרות הזאת, כי שלוש שנים בצבא נראה לי כמו נצח, ואני גם ככה כבר בין 20.
אם עוד מישהו יודע משהו בנושא תמשיכו לשתף.
יום טוב ;)

מזכיר לי אותי כשהתגייסתי =]
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים