מישהו נתקל במקרה שקב"ן

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

מישהו נתקל במקרה שקב"ן

הודעהעל ידי אורח » 03 יוני 2009 08:22

שולח מלש"ב לאשפוז?
אורח

Re: מישהו נתקל במקרה שקב"ן

הודעהעל ידי אורח » 03 יוני 2009 08:57

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אי אפשר לכפות עליך כלום
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 יוני 2009 09:48

אבל יש מצבים של אשפוז כפוי......
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 03 יוני 2009 10:09

ממה שאני הבנתי, לא קל להגיע למצב של אישפוז כפוי. כמובן הכל תלוי באיך שאתה מציג הכל מול הקבן.

אישפוז כפוי הוא למקרים מאוד מאוד חמורים בהם הקבן חושב שיש חשש לפגיעה פיזית ממשית של הבנאדם בעצמו או בסובבים אותו.

בנאדם דיכאוני/פאסיבי נוטה לא להיות אלים. יש סטיגמה כזאתי שאנשים עם בעיה נפשית מתחילים להתרוצץ ולצרוח "אני בת יענה! אני בת יענה!" כמו בסרטים, ותוקפים את כל מי שבדרך. זה לא יכול להיות יותר רחוק מהמציאות.
O'er the land of the free and the home of the brave
Strawberry
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Strawberry » 14 יוני 2009 14:30

מלש"בים לא נשלחים לאשפוז, אתם שייכים לקופת חולים ורק רופא מטפל פרטי או של הקופה יכול להמליץ על אשפוז.
עד גיל 18 יש צורך בהסכמה של ההורים.

לקב"ן אין שליטה על הנעשה בחיי המלש"ב, אלא בתחום הצבאי.
סמל אישי של המשתמש
ינשוף לילה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ינשוף לילה » 14 יוני 2009 17:52

למיטב ידיעתי יש מקרים בהם יש חובת דיווח. קב"ן הוא גם עובד סוציאלי/פסיכולוג בנוסף להיותו איש צבא (נכון שהם נוטים לשכוח את החלק הראשון כשהם לובשים מדים, אבל בכל זאת) ולכן אם הוא מתרשם שיש חשש סביר שהמלש"ב יפגע בעצמו ו/או באחרים הוא מחוייב לדווח לרשויות. האישפוז בכפייה עבור מלש"ב הוא בכל מקרה דרך משרד הבריאות ולא דרך הצבא
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 14 יוני 2009 21:15

ינשוף לילה כתב:למיטב ידיעתי יש מקרים בהם יש חובת דיווח. קב"ן הוא גם עובד סוציאלי/פסיכולוג בנוסף להיותו איש צבא (נכון שהם נוטים לשכוח את החלק הראשון כשהם לובשים מדים, אבל בכל זאת) ולכן אם הוא מתרשם שיש חשש סביר שהמלש"ב יפגע בעצמו ו/או באחרים הוא מחוייב לדווח לרשויות. האישפוז בכפייה עבור מלש"ב הוא בכל מקרה דרך משרד הבריאות ולא דרך הצבא

א- למה שוכחים? אני לא מסכים איתך.
ב- הם לא לובשים מדים.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
מישהי

הודעהעל ידי מישהי » 15 יוני 2009 14:41

כשהיתי אצל פסיכיאטר בתל השומר הוא רצה לשלוח אבל לא יכל- אין לו סמכות אז רק אמר להורים, ורצה טלפון של רופא מטפל אבל בסוף עזב את זה בגלל לחץ בזמן.
אז בקיצור כמעט לא אפשרי.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 8 אורחים