זהו, נראה שזה סופי.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ארקדי
יצירת קשר:

זהו, נראה שזה סופי.

הודעהעל ידי ארקדי » 03 יוני 2009 05:53

אני מאמין שאתם זוכרים את הסיפור שלי והטיסה לחול.
אז הכול כבר סגור מכל הבחינות וכולם אמרו שלא יעצרו אותי בטיסה ואין שום בעיה, אבל ישנה בעיה אחת שאף אחד לא חשב עליה ואמר אותה.
והיא שהשגרירות לא תאפשר את הויזה כיוון שאני לא הולך לשרת בצבא, הייתי בשגרירות והשאלה הראשונה היתה האם שיררתי, אמרתי עוד לא הגיע זמן, שאלה מתי, אמרתי אחרי לימודים בקנדה וישר בקונסולה הבינו שאני כביכול בורח מהצבא והסיבה היתה במכתב דחית ויזה היא שאני לא הולך לחזור לארץ.
וזה גם לא משנה מה אני יגיד להם על הצבא, הוכל הם יכולים לבדוק והכול יש להם במחשב.
לפי מה שבדקתי בפורום טפוז כולם אומרים שזאת הסיבה שלא קיבלתי ויזה ואני גם ממש לא הולך לקבל אותה גלל נושא הצבא...

בקיצור הישראלים הגיעו גם לקונסולות ואין לי אפשרות לקבל ויזת לימודים בגלל הצבא.

יש למישהו איזשהו טיפ או משהו אחרון להגיד? אולי איזשהו רעיון...?
אורח

Re: זהו, נראה שזה סופי.

הודעהעל ידי אורח » 03 יוני 2009 07:03

אכלת אותה ויקטור
פרופיל 21 נפשי או שתשב בכלא תקופה ארוכה
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 03 יוני 2009 08:18

וואו, הממ, מצב מסובך. מה בעצם מונע ממך לפעול בכיוון של השגת פטור משירות?
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 03 יוני 2009 10:17

אתה מקשיב רק לעצמך ואתה אוכל אותה. אני זוכר את המקרה שלך, כולם פה ייעצו לך לצאת כשר מהצבא ואז לסדר את כל ההליך עם הלימודים בחו"ל.

הסיבה שלא רוצים לתת לך ויזה היא כי רשויות ההגירה בקנדה לא רוצים עלוקות. הם רוצים שאתה תלמד שם, תעשה מה שבאת לעשות ותחזור לחור שממנו באת. הם לא מחפשים להתמודד איתך, ובמיוחד ובמיוחד שלא מחפשים להתמודד עם הצבא הישראלי, שיתכן וידרוש את הסגרתך לארץ.

למה לא ביקשת דחיית שירות לשם לימודים בחו"ל? אני יודע על 2 אנשים שעשו את זה והלכו ללמוד בארה"ב.
או שאלה יותר טובה: למה לא פשוט הוצאת פטור מלכתחילה?

אני לא יודע מתי מתחיל הסמסטר שאליו נרשמת, או אם בכלל תספיק. לדעתי, תחשב כמה זמן נשאר לך, ותראה אם זה משאיר מקום להסדר עם הצבא ועם הקונסוליה. אם לא, תנסה להירשם לסמסטר הבא.

בהצלחה.
O'er the land of the free and the home of the brave
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 יוני 2009 14:29

תצא. תעשה תואר. תמצא שם עובדה - תוציא עוד ויזה סוף סיפור.
ארקדי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ארקדי » 03 יוני 2009 16:29

Weef כתב:אתה מקשיב רק לעצמך ואתה אוכל אותה. אני זוכר את המקרה שלך, כולם פה ייעצו לך לצאת כשר מהצבא ואז לסדר את כל ההליך עם הלימודים בחו"ל.

הסיבה שלא רוצים לתת לך ויזה היא כי רשויות ההגירה בקנדה לא רוצים עלוקות. הם רוצים שאתה תלמד שם, תעשה מה שבאת לעשות ותחזור לחור שממנו באת. הם לא מחפשים להתמודד איתך, ובמיוחד ובמיוחד שלא מחפשים להתמודד עם הצבא הישראלי, שיתכן וידרוש את הסגרתך לארץ.

למה לא ביקשת דחיית שירות לשם לימודים בחו"ל? אני יודע על 2 אנשים שעשו את זה והלכו ללמוד בארה"ב.

אני לא יודע מתי מתחיל הסמסטר שאליו נרשמת, או אם בכלל תספיק. לדעתי, תחשב כמה זמן נשאר לך, ותראה אם זה משאיר מקום להסדר עם הצבא ועם הקונסוליה. אם לא, תנסה להירשם לסמסטר הבא.

בהצלחה.

החוק אומר שאי אפשר להוציא דחיה בשביל לימודים בחול, ניסיתי ולא הצלחתי(ניסיתי הרבה מאוד).
גם אני שמעתי על אנשים שקיבלו דחיה באוניברסיטה בארה"ב אבל זה משהו מיוחד עם איזשהו הסדר עם צה"ל, לא משנה בכל מקרה זה לא רלוונטי לגבי, אני יודע מה זה.

ולמה לא הוצאתי פטור? איך? להוציא 21? יש לי כבר 97 איך לעזעזל אפשר להוריד את זה ל21? להראות שאני דפוק אחרי שהם ראו שאני מצוין וכשיר להכול? פטתי...

מה שמוזר במכתב סירוב שקיבלתי משגרירות לא כתוב אפילו לא מילה אחת על הצבא ולדעתי אני פשוט לא הסברתי את עצמי טוב כי ממש לא הייתי מוכן לזה ואמרתי כמה דברים שלא הייתי אמור לומד, אני לוקח את הסיכון וננסה מחר עם בן אדם אחר, שוב פעם אחרונה ואני יגיע מוכן לשאלות שלהם.
אחד שהיה

הודעהעל ידי אחד שהיה » 03 יוני 2009 16:35

אתה דפוק אם אתה מוותר על החלומות שלך בתמורה לשיעבוד בצה"ל.

ואם תחפור מספיק עמוק בפנים תמצא משהו להגיד לקב"ן.[quote][/quote]
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 יוני 2009 14:30

הדחיית שירות לצורך לימודים בחו"ל קיימת וניתנת ללא מעט אנשים.
הבעייה היחידה היא שלאותם אנשים יש כסף (המבין יבין) ולמי שאין - יוצא על 21, סוף סיפור.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 יוני 2009 15:06

ארקדי כתב:
Weef כתב:אתה מקשיב רק לעצמך ואתה אוכל אותה. אני זוכר את המקרה שלך, כולם פה ייעצו לך לצאת כשר מהצבא ואז לסדר את כל ההליך עם הלימודים בחו"ל.

בהצלחה.

החוק אומר שאי אפשר להוציא דחיה בשביל לימודים בחול, ניסיתי ולא הצלחתי(ניסיתי הרבה מאוד).
גם אני שמעתי על אנשים שקיבלו דחיה באוניברסיטה בארה"ב אבל זה משהו מיוחד עם איזשהו הסדר עם צה"ל, לא משנה בכל מקרה זה לא רלוונטי לגבי, אני יודע מה זה.

ולמה לא הוצאתי פטור? איך? להוציא 21? יש לי כבר 97 איך לעזעזל אפשר להוריד את זה ל21? להראות שאני דפוק אחרי שהם ראו שאני מצוין וכשיר להכול? פטתי...

הם ראו שאתה מצויין וכשיר? לי אתה נראה כמו בן אדם די דפוק, שחצן, פחדן וטיפש. אז זה הכל עניין של השקפה חבוב.
אתה גם מבין בפרופילים.......פשששששששששש מומחה אתה אה?
אם אתה כזה חכם מה אתה רוצה מאיתנו? זדיין הלאה ותעשה מה שאתה יודע.

מה שמוזר במכתב סירוב שקיבלתי משגרירות לא כתוב אפילו לא מילה אחת על הצבא ולדעתי אני פשוט לא הסברתי את עצמי טוב כי ממש לא הייתי מוכן לזה ואמרתי כמה דברים שלא הייתי אמור לומד, אני לוקח את הסיכון וננסה מחר עם בן אדם אחר, שוב פעם אחרונה ואני יגיע מוכן לשאלות שלהם.
סמל אישי של המשתמש
ינשוף לילה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ינשוף לילה » 14 יוני 2009 17:46

חברים/ות, להרגע קצת עם ההעלבות. לא כל אחד בוחר להתמודד עם הצבא באותה דרך. להוציא פטור נפשי זה אולי באמת הפתרון המתאים לארקדי אבל מי כמוכם/ן יודע שהצבא לא עושה בהכרח חיים קלים לאנשים שלא רוצים לשרת.
ארקדי, תעשה מה שמרגיש לך נכון. אבל תדע שפרופיל 97 זאת לא מניעה לשחרור. המצב הנפשי שלך הוא דינאמי ובעיקר אם אתה מעורער מכל מה שקרה לך מול הצבא בזמן האחרון

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים