קיבלתי 21 :)

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

קיבלתי 21 :)

הודעהעל ידי אורח » 27 מאי 2009 15:52

היה כיף היה נחמד אבל הספיק לי בזבוז הזמן.
השבוע קיבלתי פרופיל 21 בעזרת הפורום הזה

אמרו לי להגיע לפסיכיאטר עם הורים (פסיכיאטר פשוט שם חותמת על ה21)
יש מצב פשוט לבוא לבד ? כי פדיחות עם ההורים..
לא הבנתי מה הקטע, אני בצבא לא בבית ספר...
Jack_Flash
יצירת קשר:

Re: קיבלתי 21 :)

הודעהעל ידי Jack_Flash » 27 מאי 2009 16:04

ככה בדיוק אני חשבתי. אבל בדיוק.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
הודוש
יצירת קשר:

הודעהעל ידי הודוש » 27 מאי 2009 16:55

איך קיבלת 21? מה אמרת? (או לא אמרת)?
רועי

הודעהעל ידי רועי » 27 מאי 2009 18:46

היה לך לפני שיחה עם סגן אלוף או משו לגבי השחרור על סעיף נפשי?..
כי הפסיכיאטר אמר לי לפני שבועיים ככה שכדי לשחרר צריך ראיון קודם עם סגן אלוף שיאשר שחרור...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 מאי 2009 20:02

רועי כתב:היה לך לפני שיחה עם סגן אלוף או משו לגבי השחרור על סעיף נפשי?..
כי הפסיכיאטר אמר לי לפני שבועיים ככה שכדי לשחרר צריך ראיון קודם עם סגן אלוף שיאשר שחרור...

לא "צריך" ראיון קודם עם סגן אלוף...
אתה לא קולט שהפסיכיאטר סתם ניפנף אותך?
D_man
יצירת קשר:

הודעהעל ידי D_man » 28 מאי 2009 09:34

מזל טוב!
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 28 מאי 2009 13:03

congrads mate (=
O'er the land of the free and the home of the brave
לא עניין שלכם

הודעהעל ידי לא עניין שלכם » 28 מאי 2009 20:50

אתם המיץ של הזבל,משתמטים מסריחים שכמותכם,עוד יבוא יום ויסגרו איתכם חשבון,זה עוד יחזור אליכם כמו בומרנג

שמאלנים הזויים ודוחים
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 28 מאי 2009 22:27

לא עניין שלכם כתב:אתם המיץ של הזבל,משתמטים מסריחים שכמותכם,עוד יבוא יום ויסגרו איתכם חשבון,זה עוד יחזור אליכם כמו בומרנג

שמאלנים הזויים ודוחים

:o

אני לא שמאלני
O'er the land of the free and the home of the brave
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 29 מאי 2009 05:19

לא עניין שלכם כתב:אתם המיץ של הזבל,משתמטים מסריחים שכמותכם,עוד יבוא יום ויסגרו איתכם חשבון,זה עוד יחזור אליכם כמו בומרנג

שמאלנים הזויים ודוחים

אין דבר כזה משתמטים. הצבא משמיט אותנו - תבוא בטענות אך ורק למר צה"ל הגיבור.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אורחחדש

הודעהעל ידי אורחחדש » 29 מאי 2009 07:00

אורח כתב:היה כיף היה נחמד אבל הספיק לי בזבוז הזמן.
השבוע קיבלתי פרופיל 21 בעזרת הפורום הזה

אמרו לי להגיע לפסיכיאטר עם הורים (פסיכיאטר פשוט שם חותמת על ה21)
יש מצב פשוט לבוא לבד ? כי פדיחות עם ההורים..
לא הבנתי מה הקטע, אני בצבא לא בבית ספר...

אפשר לדעת בבקשה מה אמרת לקב"ן.. בבקשה אל תגיד לי תקרא את טרגט 21.. כי קראתי, אני פשוט מעוניין לדעת מה אמרת לו(בערך).
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 מאי 2009 18:41

דבר ראשון אני לא משטמת בכוונה או משהו, הצבא לא ניצל את המוח שיש לי ונתן לי תפקיד זוטר שמבזבז לי את הזמן ולמשלמי המסים את הכסף. תאמינו לי שיש לי דברים הרבה יותר חשובים לעשות.

דבר שני לא צריך שום ראיון עם סגן אלוף, ועוד עשרות סוגי של מבחנים שקבנים \ פסיכיאטרים עושים.

דבר שלישי בחיים שלי לא הצלחתי לקרוא את טרגט 21 מרוב השעמום של הטקסט, פשוט קראתי בפורום טיפים שאנשים נותנים.

אני יכול לסכם בגדול באיזה גישה באתי לקבן:
- דיכאון כבד עם נטיות אובדניות
- לעולם (חשוב שזאת בעיה כל החיים) לא היו לי חברים ואני לא רוצה ולא מסוגל להיות בקשר עם אנשים
- ואמרתי שהייתי מטופל אצל פסיכולוג

אני אפילו לא יודע איך הקבן שלי נראה, לא הסתכלתי לו שניה אחת בעין.
היה איזה שקט של 10 דקות בשיחה. אסור להוביל את השיחה, פשוט להיראות רע ולתת לו לנסות להוציא ממך דברים.
דברו לא בהיגיון, אחרי כל שאלה שהם שואלים אכפת להם לדעת לא מה אתם אומרים אלא באיזו צורה: שפת גוף, מדברים על דברים לא קשורים ישירות לשאלה אלא רק על המצב שלכם !!

דוגמא: אתה חושב שיומיות יעזרו לך?
לא יודע, אני רק סובל (הפסקה עם נשימות עמוקות), אני רק בוכה כל הזמן, אני בא הבייתה ומסתגר בחדר ובוכה על החיים שלי, אני רוצה לשים סוף לסבל הזה. (כמובן אני גם בכיתי כשאמרתי את זה)

מי קשה לו לשחק, הדבר הכי חכם זה לחלק את זה ל3-4 פגישות וכל פעם לספר על כמה שרע לכם. או שלנסות להוריד פרופיל בשלבים ולא ישר ל21.

תזכרו: אתם לא רוצים שום דבר מהקב"ן, אתם רק צריכים "עזרה", ועל ידי הדברים שאתם אומרים לו הוא כבר יגיע למסקנה מה יכול לעזור לכם.
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 29 מאי 2009 20:32

אורח כתב:דבר ראשון אני לא משטמת בכוונה או משהו, הצבא לא ניצל את המוח שיש לי ונתן לי תפקיד זוטר שמבזבז לי את הזמן ולמשלמי המסים את הכסף. תאמינו לי שיש לי דברים הרבה יותר חשובים לעשות.

דבר שני לא צריך שום ראיון עם סגן אלוף, ועוד עשרות סוגי של מבחנים שקבנים \ פסיכיאטרים עושים.

דבר שלישי בחיים שלי לא הצלחתי לקרוא את טרגט 21 מרוב השעמום של הטקסט, פשוט קראתי בפורום טיפים שאנשים נותנים.

אני יכול לסכם בגדול באיזה גישה באתי לקבן:
- דיכאון כבד עם נטיות אובדניות
- לעולם (חשוב שזאת בעיה כל החיים) לא היו לי חברים ואני לא רוצה ולא מסוגל להיות בקשר עם אנשים
- ואמרתי שהייתי מטופל אצל פסיכולוג

אני אפילו לא יודע איך הקבן שלי נראה, לא הסתכלתי לו שניה אחת בעין.
היה איזה שקט של 10 דקות בשיחה. אסור להוביל את השיחה, פשוט להיראות רע ולתת לו לנסות להוציא ממך דברים.
דברו לא בהיגיון, אחרי כל שאלה שהם שואלים אכפת להם לדעת לא מה אתם אומרים אלא באיזו צורה: שפת גוף, מדברים על דברים לא קשורים ישירות לשאלה אלא רק על המצב שלכם !!

דוגמא: אתה חושב שיומיות יעזרו לך?
לא יודע, אני רק סובל (הפסקה עם נשימות עמוקות), אני רק בוכה כל הזמן, אני בא הבייתה ומסתגר בחדר ובוכה על החיים שלי, אני רוצה לשים סוף לסבל הזה. (כמובן אני גם בכיתי כשאמרתי את זה)

מי קשה לו לשחק, הדבר הכי חכם זה לחלק את זה ל3-4 פגישות וכל פעם לספר על כמה שרע לכם. או שלנסות להוריד פרופיל בשלבים ולא ישר ל21.

תזכרו: אתם לא רוצים שום דבר מהקב"ן, אתם רק צריכים "עזרה", ועל ידי הדברים שאתם אומרים לו הוא כבר יגיע למסקנה מה יכול לעזור לכם.

כל מילה בסלע, רק מה - אין צורך להוריד פרופיל בהדרגה, אפשר ללכת ישר על 21. חוץ מזה כל מילה חקוקה עמוק עמוק בסלע. פשוט לקרוא ולשנן... למרות שאותי מאוד עניין טרגט 21, וקראתי אותו פעמיים במלואו + כמה פעמים חלקים ממנו. =]

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים