נפקדות חודש או 40 יום ואילך

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

הודוש
יצירת קשר:

נפקדות חודש או 40 יום ואילך

הודעהעל ידי הודוש » 27 מאי 2009 09:38

אם אהיה נפקדת חודש מה אקבל? יכניסו אותי לכלא או אהיה על תנאי?
אם אהיה עריקה כאילו לא אבוא לבסיס 40 יום מה אקבל?

ואם אכנס לכלא אני אצליח לצאת על אי התאמה?
MSMS
יצירת קשר:

Re: נפקדות חודש או 40 יום ואילך

הודעהעל ידי MSMS » 27 מאי 2009 10:47

קודם כל עריקות זה 45 יום ולא 40.
קשה לדעת מה תקבלי. אם תהיה עריקה זה כמעט בוודאות כלא, בקשר לנפקדות זו גם אופציה אבל זה לא מחייב. זה הרבה תלוי ביחס של השופט אלייך, במה שהמפקד שלך יגיד וכו'.

על אי התאמה לא ישחררו אותך כל כך מהר. כדי לצאת על אי התאמה דרך הכלא צריך לעשות הרבה בעיות ולשבת לפחות כמה פעמים 'טובות'.
משיח NOW !
הודוש
יצירת קשר:

הודעהעל ידי הודוש » 27 מאי 2009 11:22

טוב חבר'ה אני נפקדת מהיום....במקביל אני אנסה ללכת לקבל חוות דעת מפסיכיאטר וללכת שוב לקבן

יהיה טוב :|
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 27 מאי 2009 17:00

קיצר תסבירו לה איך היא ניגשת לחדר מיון ואיפה אפשר. בבית חולים בלינסון למשל זה אפשרי?
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
איתי

הודעהעל ידי איתי » 27 מאי 2009 18:42

ללכת לפסיכיאטר אזרחי להוציא חוות דעת ועם זה לקב"ן יכול מאוד לעזור...
אין טעם סתם לדפוק נפקדות...
בהצלחהה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 מאי 2009 20:03

Jack_Flash כתב:קיצר תסבירו לה איך היא ניגשת לחדר מיון ואיפה אפשר. בבית חולים בלינסון למשל זה אפשרי?

קיצר תגיד לאמא שלך... אף אחד פה לא עובד אצל אבא שלך יאפס
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 27 מאי 2009 22:59

אורח כתב:
Jack_Flash כתב:קיצר תסבירו לה איך היא ניגשת לחדר מיון ואיפה אפשר. בבית חולים בלינסון למשל זה אפשרי?

עוד אפס שמתחבא מאחורי הכינוי האנונימי "אורח". אם היית קצת פחות חמום מוח חסר מוח, היית יודע שהפורום הזה מושתת על עזרה הדדית. גם אני עזרתי הרבה ללא מעט אנשים פה, וגם אני קיבלתי המון עזרה מחברי הפורום. רוב הסיכויים שאתה סתם עוד אחד ששונא "משתמטים" בלי סיבה ומנצל את העובדה שאפשר להיכנס כאורח (טעות פאטלית של המנהלים פה) ולכתוב ככל העולה על רוחך מבלי שיזהו אותך.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 מאי 2009 07:54

Jack_Flash כתב:
אורח כתב:

עוד אפס שמתחבא מאחורי הכינוי האנונימי "אורח". אם היית קצת פחות חמום מוח חסר מוח, היית יודע שהפורום הזה מושתת על עזרה הדדית. גם אני עזרתי הרבה ללא מעט אנשים פה, וגם אני קיבלתי המון עזרה מחברי הפורום. רוב הסיכויים שאתה סתם עוד אחד ששונא "משתמטים" בלי סיבה ומנצל את העובדה שאפשר להיכנס כאורח (טעות פאטלית של המנהלים פה) ולכתוב ככל העולה על רוחך מבלי שיזהו אותך.

אני מתחבא מאחורי כינוי אורח בניגוד אליך שהשם האמיתי שלך הוא Jack_Flash? חחחחחחחחחחחח
אתה לא עזרת לאף אחד אתה בקושי מבין מהחיים שלך אתה רק יודע לבכות ולהתחנן שיעזרו לך
יגיבור מקלדת
יכלי
יתותח
הודוש
יצירת קשר:

הודעהעל ידי הודוש » 28 מאי 2009 10:43

בטח שהוא עוזר...הוא עוזר לי המון
תמשיך כככהJack_Flash

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים