סמים ועוד כמה שאלות על הדרך :)

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

סמים ועוד כמה שאלות על הדרך :)

הודעהעל ידי אורח » 26 מאי 2009 19:36

קצת קשה לי להאמין שאני אומרת את זה, אבל גם אני הגעתי למסקנה שהמערכת הצבאית לא מתאימה לי.
אני מתכוונת ביום ראשון ללכת לשיחה עם המפקד ולבקש קב"ן, תוך כמה זמן מהרגע שאני מבקשת אני זכאית לראות קב"ן? והאם אמא שלי יכולה להיכנס איתי לשיחה איתו?

יש לי עבר (וגם הווה...) של עישון סמים קלים. אם אני אגיד לקב"ן שלפני הגיוס הייתי מתמודדת עם הדכאונות ע"י עישון ועכשיו הפסקתי רק מהפחד שיסגרו אותי בצבא, זה יעזור לי לקבל את הפטור או שהוא עלול לדווח על כך לרשויות ולהשאיר לי כתם בתיק האישי?
MSMS
יצירת קשר:

Re: סמים ועוד כמה שאלות על הדרך :)

הודעהעל ידי MSMS » 26 מאי 2009 19:57

אורח כתב:קצת קשה לי להאמין שאני אומרת את זה, אבל גם אני הגעתי למסקנה שהמערכת הצבאית לא מתאימה לי.
אני מתכוונת ביום ראשון ללכת לשיחה עם המפקד ולבקש קב"ן, תוך כמה זמן מהרגע שאני מבקשת אני זכאית לראות קב"ן? והאם אמא שלי יכולה להיכנס איתי לשיחה איתו?

יש לי עבר (וגם הווה...) של עישון סמים קלים. אם אני אגיד לקב"ן שלפני הגיוס הייתי מתמודדת עם הדכאונות ע"י עישון ועכשיו הפסקתי רק מהפחד שיסגרו אותי בצבא, זה יעזור לי לקבל את הפטור או שהוא עלול לדווח על כך לרשויות ולהשאיר לי כתם בתיק האישי?

1. בעניין הזמן זה בדיוק כמו אצל הרופא. תוך 48 שעות את זכאית לראות, אבל אצל קבנים אם זה לא מצב חירום מה שנקרה לא ממש שמים על העניין של השעות וקובעים מתי שפנוי. בסך הכל לא צריכה להיות בעיה, רק תהיה עקבית ותראי שאכן קובעים לך תור והכל.
2. אמא שלך בשלב הראשון לא תוכל להיכנס איתך, אבל בהמשך סיכוי גדול שהקב"ן בעצמו יזמן אותה לשיחה. (אוהבים לעשות את זה כשהשחרור מתחיל להתבשל).
3. לא כדאי להזכיר את העניין של הסמים בשביל הסיכוי הקטן שזה יגיע לידיים הלא נכונות. אנשים משתחררים בלי עניין הסמים, כדאי גם לך ללכת בקו הזה לפחות בהתחלה.

בהצלחה
משיח NOW !

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים