היה לי קבן היום הלך חרא...כנסו ותנו עצות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

הודוש
יצירת קשר:

היה לי קבן היום הלך חרא...כנסו ותנו עצות

הודעהעל ידי הודוש » 25 מאי 2009 15:28

אמרתי לקבן שרע לי אני בדיכאון לא ישנה אוכלת כלום ומחשבות אובדניות...ואומר שאני צריכה לדברעם המפקדים..ואי אפשר להוציא אותי על 21

אוהים מה אני עושה רע לי בצבא אני בוכה כל הזמן נמאס לי

בבקשה תעזרו לי
אורח

Re: היה לי קבן היום הלך חרא...כנסו ותנו עצות

הודעהעל ידי אורח » 25 מאי 2009 16:02

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח, הקב"ן קלט שאת מזיינת לו את השכל, את לא אמורה להגיד לו שאת בדיכאון ואת לא חייבת לו הסברים
חבל שלא קראת את טרגט 21, בקיצור מה שאת צריכה לעשות עכשיו זה להודיע למפקדים שאת מתכוונת לפגוע בעצמך. הם יהיו חייבים לתת לך שוב קב"ן תוך 48 שעות.
בפעם הבאה שאת הולכת תתחרפני ותתנהגי בצורה משונה, מנותקת מהמציאות, תדברי שטויות ותגידי שהמוות זה התקווה היחידה שלך להשתחרר מהגיהנום של הצבא.
הודוש
יצירת קשר:

הודעהעל ידי הודוש » 25 מאי 2009 16:08

קראתי...ועשיתי טעויות כן חחח
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 25 מאי 2009 18:38

אורח כתב:חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח, הקב"ן קלט שאת מזיינת לו את השכל, את לא אמורה להגיד לו שאת בדיכאון ואת לא חייבת לו הסברים
חבל שלא קראת את טרגט 21, בקיצור מה שאת צריכה לעשות עכשיו זה להודיע למפקדים שאת מתכוונת לפגוע בעצמך. הם יהיו חייבים לתת לך שוב קב"ן תוך 48 שעות.
בפעם הבאה שאת הולכת תתחרפני ותתנהגי בצורה משונה, מנותקת מהמציאות, תדברי שטויות ותגידי שהמוות זה התקווה היחידה שלך להשתחרר מהגיהנום של הצבא.

כמה שטויות בהודעה אחת. ככה אתה יצאת?

זה לא משנה אם אמרת שאת בדיכאון, יש אנשים שיודעים את זה על עצמם. אפשר להגיע לקבן גם בלי לאיים בלפגוע בעצמך. לא צריך להתחרפן או לדבר שטויות או לאיים בהתאבדות. יכול מאוד להיות שהקבן כן התרשם שאת במצוקה, רק לא מספיק חמורה, או שהוא חושב שהיא לא נובעת מבעיה נפשית. לדעתי יש הרבה יותר סיכוי שהוא יתרשם מהחמרה מסוימת במצבך ועוד סימנים למצוקה מאשר שתתחילי להתפרע, זה שקוף, זה מטומטם, וזה לרוב יותר מפריע מעוזר, למעט במקרים ממש קיצוניים שאולי משחררים רק בשביל לא להתעסק איתם.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 מאי 2009 19:28

היית בוכה לקבן ולא לעצמך זה היה נותן אפקט טוב
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 מאי 2009 19:44

במילא רגוע כתב:
אורח כתב:חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח, הקב"ן קלט שאת מזיינת לו את השכל, את לא אמורה להגיד לו שאת בדיכאון ואת לא חייבת לו הסברים

כמה שטויות בהודעה אחת. ככה אתה יצאת?

זה לא משנה אם אמרת שאת בדיכאון, יש אנשים שיודעים את זה על עצמם. אפשר להגיע לקבן גם בלי לאיים בלפגוע בעצמך. לא צריך להתחרפן או לדבר שטויות או לאיים בהתאבדות. יכול מאוד להיות שהקבן כן התרשם שאת במצוקה, רק לא מספיק חמורה, או שהוא חושב שהיא לא נובעת מבעיה נפשית. לדעתי יש הרבה יותר סיכוי שהוא יתרשם מהחמרה מסוימת במצבך ועוד סימנים למצוקה מאשר שתתחילי להתפרע, זה שקוף, זה מטומטם, וזה לרוב יותר מפריע מעוזר, למעט במקרים ממש קיצוניים שאולי משחררים רק בשביל לא להתעסק איתם.

אתה קשקשן ובדרך שלך היא לא תקבל 21 אף פעם
הודוש
יצירת קשר:

הודעהעל ידי הודוש » 25 מאי 2009 20:11

אז להראות לו סימנים של דיכאון?

מה אתם אומרים?
איתי

הודעהעל ידי איתי » 25 מאי 2009 20:18

אחד הדברים החשובים לקב"ן זה התפקוד שלך בצבא... אם תקבלי חוות דעת מהמפקד שאת לא מתפקדת תהיה לזה השפעה חשובה על הקב"ן... הרי זה התפקיד שלו להוציא מי שלא מסוגל לבצע את התפקיד שלו עקב בעיות נפשיות...
דבר שני אצל הקב"ן בפעם הבאה תבואי מוזחת... תיראי בדיכאון... תדברי בשקט עם עיניים על הרצפה... תעני אחרי הרבה זמן ולאט על השאלות של הקב"ן... בקיצור תראי סימפטומים של דיכאון וחרדות...
מעבר למצבך בצבא תראי שגם בבית את לא מתפקדת כמו שצריך...
בהצלחההה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים