הייתי באותו חדר עם כל הקב"נים של חיל האוויר.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Fredi
יצירת קשר:

הייתי באותו חדר עם כל הקב"נים של חיל האוויר.

הודעהעל ידי Fredi » 19 מאי 2009 21:56

אתמול שלחו אותי כתורנות לשחק נפגע מדומה באירוע. מסתבר שהתרגול היה בשביל קפ"סים (קב"נים בחיל האוויר). כל הקפ"סים של חיל האוויר היו שם כולל אלו במילואים.
התפקיד שלי היה לשחק מישהו שהיה בעמדת שמירה וראה מטוס מתרסק ונשרף מולו. במהלך המשחק, כשהקפ"ס שאל אותי כמה זמן עבר מאז האירוע עניתי לו שעבר שבוע ובסוף השיחה הוא הורה לי לנוח שעתיים עם כוס מים ואז לחזור שוב. (לא הבנתי איך אחרי שבוע מה שאמור לעזור לי זה המנוחה הזאת..)
בכל מקרה המשחק נגמר בזה שהוא חייב אותי (את הדמות), לחזור לעבוד כרגיל.

במהלך היום יצא לי לשמוע את אחת הקפ"סיות מדברת בסלולרי עם מפקד כלשהו (לא חלק מתרגיל) ואומרת לו "לא נתתי לחייל שלך פטור משמירות אז תתקשר אליו מדי פעם במהלך השמירה שהוא יחשוב שאכפת לך"

אם מישהו חושב שאני יכול לתרום עוד מידע שימושי מהאירוע אני אשמח לענות.

מחר לי בעצמי יש פגישה אמיתית עם הקפ"סית של הבסיס. כאן מתחילה הדרך לחופש.
שיהיה לנו בהצלחה.
האוייב הוא כל מי שמקרב אותך אל מותך. ולא משנה באיזה צד הוא.
Jack_Flash
יצירת קשר:

Re: הייתי באותו חדר עם כל הקב"נים של חיל האוויר.

הודעהעל ידי Jack_Flash » 19 מאי 2009 22:00

צה"ל = אירגון טרור? כמה זמן אתה כבר משרת?
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
T

הודעהעל ידי T » 20 מאי 2009 04:00

Fredi כתב:אתמול שלחו אותי כתורנות לשחק נפגע מדומה באירוע. מסתבר שהתרגול היה בשביל קפ"סים (קב"נים בחיל האוויר). כל הקפ"סים של חיל האוויר היו שם כולל אלו במילואים.
התפקיד שלי היה לשחק מישהו שהיה בעמדת שמירה וראה מטוס מתרסק ונשרף מולו. במהלך המשחק, כשהקפ"ס שאל אותי כמה זמן עבר מאז האירוע עניתי לו שעבר שבוע ובסוף השיחה הוא הורה לי לנוח שעתיים עם כוס מים ואז לחזור שוב. (לא הבנתי איך אחרי שבוע מה שאמור לעזור לי זה המנוחה הזאת..)
בכל מקרה המשחק נגמר בזה שהוא חייב אותי (את הדמות), לחזור לעבוד כרגיל.

במהלך היום יצא לי לשמוע את אחת הקפ"סיות מדברת בסלולרי עם מפקד כלשהו (לא חלק מתרגיל) ואומרת לו "לא נתתי לחייל שלך פטור משמירות אז תתקשר אליו מדי פעם במהלך השמירה שהוא יחשוב שאכפת לך"

אם מישהו חושב שאני יכול לתרום עוד מידע שימושי מהאירוע אני אשמח לענות.

מחר לי בעצמי יש פגישה אמיתית עם הקפ"סית של הבסיס. כאן מתחילה הדרך לחופש.
שיהיה לנו בהצלחה.

זה לא סוד שהקבנים הם בעלי אינטרסים, כמה תמים צריך להיות כדי להאמין שהקבן רוצה בטובתך?
אורח89993

הודעהעל ידי אורח89993 » 21 מאי 2009 17:02

הקפ"סית של הקריה הייתה?

חוץ מזה... איזה מידע יכול להיות לך?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 21 אורחים