אני ממש לא יודע מה לעשות... מעבר לחו"ל

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ארקדי
יצירת קשר:

אני ממש לא יודע מה לעשות... מעבר לחו"ל

הודעהעל ידי ארקדי » 18 מאי 2009 20:49

אוקיי אז הרקע לנושא הנ"ל לפני שאני יתחיל פה אז זה כהמשך לשרשור הזה:
viewtopic.php?f=2&t=7735
אז תכנסו לשם ותבינו על מה מדובר.

ועכשיו לאחר הרבה חודשים אני מעדכן אותכם וביחד עם זאת הבעיה.

הרבה חודשים העו"ד של שלח הרבה מכתבים כאלו ואחרים וניסה לעשות הכול (?) על מנת שאני אקבל דחיה של שנה אחת על מנת ללמוד, הרבה מאוד מכתבים...
וכל הזמן תשובה שלילית, נראה כאילו פשוט עושים לי שכפול למכתב תשובה.

והיום הגיע המכתב האחרון עם (כמובן) תשובה שלילית, התקשרתי לעו"ד שלי וסיפרתי לו על כך, הוא אמר שהוא מאוד מצטער אבל הוא כבר לא יכול לעשות כלום, והוא אמר הדבר האחרון שאפשר לנסות זה שאני אתקשר ואקבע לי פגישה אישית עם "לבנת ביבי, רב סרן ראש מדור תנועה", שהיא בעצם זאת שחתמה לי כל מכתב ומכתב למעטה.
ולנסות להסביר לה שזה העתיד שלי ושאני חייב דחיה.

אז הקונפליקט שלי הוא כזה, במידה ואני יפנה אליה ולאחר שאני אסביר לה הכול אני מפחד שהיא תתפוס אותי במילה פה ושם או יצא מצב שאני יגיד משהו והיא תבין שבלי קשר אם תיהיה או לא תיהיה דחיה אני טס והיא תשים לי צוו עיקוב יציאה מהארץ או משהו כזה...
הסיבה היחידה שאני רוצה את הדחיה הזאת זה רק כדי שאני יוכל לבקר בעתיד את הקרובים שלי פה בארץ.
כמובן המטרה הסופית שלי זה לקבל דחיה וזה נראה לי קצת יותר מדי ולא נראה לי אני יגיע לכך אז להתחלה לפחות דחיה לשנה אחת(שנת לימודים אחת) ועוד שנה נראה כבר מה נעשה.
אז אני שואל אותכם, מה לעשות? מה אני יכול לעשות? לטוס ולצאת מהארץ אין לי בעיה(לפני תאריך הגיוס) הנקודה היא שבעתיד אני רוצה לבוא לבקר קרובים, אם זה דודים או סבתא.
מבינים? :\

מה לעשות... אני כבר נואש
אורח

Re: אני ממש לא יודע מה לעשות... מעבר לחו"ל

הודעהעל ידי אורח » 18 מאי 2009 21:17

מספיק אין מצב שיאשרו לך! מלא אנשים רוצים ללמוד, אי אפשר להתחיל לאשר לכל אחד. צורכי הצבא קודמים לכל, אתה רוצה לראות בני משפחה?
לך לפסיכיאטר תשיג חו"ד שאתה לא כשיר נפשית לצבא וטוס לחו"ל.
וחבל על הזמן שלך כי גם אם תקבל פגישה אישית אז יצחקו לך בפנים ואתה תתעצבן שביזבזת את זמנך.
ארקדי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ארקדי » 18 מאי 2009 21:19

אז אתה אומר שנדפקתי? והאופציה היחידה שלי זה רק לטוס ולא לחזור, כן?
אשמח לתגובות יותר מפורטות וכמו כן תשובות לשאולת מהודעה הראשית שלי.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 18 מאי 2009 21:38

דחיה זה סיכוי נמוך שתקבל. במיוחד אם אתה נוסע ללימודים של כמה שנים, הם לא ייתנו לך דחיה לשנה בשביל לימודים של כמה שנים. לא שהדחיה תעזור לך הרבה, אתה משקיע הרבה משאבים בשביל משהו שבעצם לא מקדם אותך, רק קונה לך קצת זמן.
אני לא קראתי מחדש את כל הפוסט הקודם, אבל מזכרוני העמום נדמה לי שכבר הסברנו לך על האופציות. נראה שאתה חושב שיש דרכים אחרות לעשות את זה. אני מציע שאתה תקרא שוב את הפוסט הקודם, ואם יש לך שאלות מהכיוונים שדיברנו עליהם, בבקשה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
shual
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shual » 19 מאי 2009 00:01

תקשיב ארקדי כמו שאמרתי לך בעבר ידידה שלי באמצעות עורכי-דין ופגישות עם כל העולם ואחותו הצליחה לקבל דחייה.
אולי אחרי זה עוד דחייה - אני לא בדיוק יודע את כל הסיפור הזה על כל הפרטים שלו.

הייתה שם הרבה ביורוקרטיה, הרבה משאבים שהושקעו (עו"דים זה לא דבר זול), הרבה לחץ והרבה זמן, ועכשיו בגדול היא חוזרת בגיל 22 להתגייס כי פשוט לא מוותרים לה, כיום פשוט לא מוותרים למצבים בסגנון - ואין לה אזרחות זרה.

גם אם לא תצליח להגיע בזמן לתחילת שנת הלימודים תדאג לצאת לפני זה על נפשי. אין פשוט דרך יותר הגיונית. כבר אמרו לך את זה.
-------------------------------------------------

"There are no muralim in foxholes"
D_man
יצירת קשר:

הודעהעל ידי D_man » 19 מאי 2009 18:51

תוציא פרופיל 21 וגמרנו, אין מה לעשות, אם אתה רוצה לבקר בארץ עליך או להשתחרר או להשאר כאן ולעשות צבא.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 18 אורחים