עזרה בבקשה! נפלתי על שאלה אחת אצל הקב"ן

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורחת

עזרה בבקשה! נפלתי על שאלה אחת אצל הקב"ן

הודעהעל ידי אורחת » 16 מאי 2009 15:52

הייתי פעמיים אצל אותו קב"ן, בהפרש של כמה חודשים בין הפגישות (הוא נתן לי 24 אחרי הפגישה הראשונה). בפעם השנייה שבאתי הוא תחקר אותי המון ובסוף שאל אם היו מקרים שניסיתי להתאבד. עכשיו, בפגישה הראשונה מרוב לחץ שיקרתי שכן, העיקר שישחרר אותי. אבל בפגישה השנייה שכחתי מזה לגמרי ופשוט אמרתי את האמת שהיו לי רק מחשבות אובדניות וכאלה. ואז הוא הבין ששיקרתי והחליט לגייס אותי (אני מלשב"ית). ובהתחלה לא הבנתי למה (הבאתי אישורים מפסיכאטר ועשיתי כל מה שצריך), רק אחרי זה נזכרתי שבפעם שעברה אמרתי משהו אחר... מה לעשות עכשיו? אני מתכוונת לנסות לקבוע שוב תור לקב"ן (יש עוד חודשיים עד התאריך גיוס החדש שלי), אבל אין לי מושג מה להגיד עכשיו בעניין הזה ואיך להצדיק את זה, הכל הרי רשום אצלם. כדאי לי לבקש קב"ן אחר? (אם יש להם בכלל בלשכה המסכנה הזאת) אין לי מושג אפילו איך קראו לו ואני בספק שיתנו לי לבחור קב"ן.
MSMS
יצירת קשר:

Re: עזרה בבקשה! נפלתי על שאלה אחת אצל הקב"ן

הודעהעל ידי MSMS » 17 מאי 2009 01:40

נתחיל מזה שלא בטוח שבגלל זה הוא הכשיל אותך. הם רגילים שדברים לא תמיד מסתדרים בראש. הניסיון הראשון שלהם זה לנסות לגייס אותך,או יותר פשוט - לנפנף אותך שתפסיקי לשגע אותם. כמו שאמרת שתכננת לעשות זה המתכון- להמשיך ולקבוע עוד פגישה, ההתמדה היא הכי חשובה כאן.

עכשיו גם אם מה שאת אומרת הוא נכון וזאת הסיבה לכך שהוא החליט את מה שהחליט, תמיד תוכלי בפגישה הבאה להגיד שפחדת ולכן נסוגת אחורה קצת, או חששת ממה שיחשבו עלייך וכו'. לא בעיה להסביר למה התנהגת או דיברת ככה, זה חלק מהעניין גם של אדם דיכאוני - בלבול, חרדות, חוסר עקביות.

בהצלחה
משיח NOW !

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 15 אורחים