שאלה דחופה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Weef
יצירת קשר:

שאלה דחופה

הודעהעל ידי Weef » 11 מאי 2009 18:08

הצבא משחרר על כל אחד מהסעיפים שיש פה?
http://mysite.verizon.net/res7oqx1/index.html
O'er the land of the free and the home of the brave
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: שאלה דחופה

הודעהעל ידי במילא רגוע » 11 מאי 2009 20:29

זאת שאלה דחופה? אני לא יודע מי הכניס לדור שלכם לראש שכדי לקבל תשומת לב חייבים לצעוק. אפרופו המשל על הילד שקרא זאב, לא אכפת לי ממה יקרה כשבאמת יבוא זאב, זה פשוט מעצבן כשאין שום הבחנה בין דחוף ללא דחוף. אני לא יודע מי המציא את המשל הזה, אבל הוא מצא ממש סיבה עקומה לא לקרוא זאב, תגיד שזה מעצבן וזהו, לא צריך להפוך את זה לארוע טרגי כדי להעביר מסר פשוט.

התשובה לשאלתך הלא דחופה בעליל היא לא. כמדומני שיש רק 8 סעיפים נפשיים שמזכים בפטור, לעומת כמדומני מאות סעיפים בDSM. זה לא מאוד משנה כי אם מוצאים שיש לך בעיה נפשית והיא מספיק חמורה ימצאו בשבילך סעיף גם אם מה שיש לך לא ממש תואם לו. כדי לסבר את האוזן, אחד הסעיפים הכי נפוצים שקבנים נותנים זה אישיות מוחצנת, שזה מה זה סעיף תלוש מהתחת, אבל כנראה שזה משמש אותם בדיוק למה שאמרתי, לכל מיני מקרים שלא עונים להגדרות נוקשות, או שרוצים לחסוך לאותו אדם את המבחן של משרד התחבורה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 11 מאי 2009 21:12

במילא רגוע כתב:זאת שאלה דחופה? אני לא יודע מי הכניס לדור שלכם לראש שכדי לקבל תשומת לב חייבים לצעוק. אפרופו המשל על הילד שקרא זאב, לא אכפת לי ממה יקרה כשבאמת יבוא זאב, זה פשוט מעצבן כשאין שום הבחנה בין דחוף ללא דחוף. אני לא יודע מי המציא את המשל הזה, אבל הוא מצא ממש סיבה עקומה לא לקרוא זאב, תגיד שזה מעצבן וזהו, לא צריך להפוך את זה לארוע טרגי כדי להעביר מסר פשוט.

התשובה לשאלתך הלא דחופה בעליל היא לא. כמדומני שיש רק 8 סעיפים נפשיים שמזכים בפטור, לעומת כמדומני מאות סעיפים בDSM. זה לא מאוד משנה כי אם מוצאים שיש לך בעיה נפשית והיא מספיק חמורה ימצאו בשבילך סעיף גם אם מה שיש לך לא ממש תואם לו. כדי לסבר את האוזן, אחד הסעיפים הכי נפוצים שקבנים נותנים זה אישיות מוחצנת, שזה מה זה סעיף תלוש מהתחת, אבל כנראה שזה משמש אותם בדיוק למה שאמרתי, לכל מיני מקרים שלא עונים להגדרות נוקשות, או שרוצים לחסוך לאותו אדם את המבחן של משרד התחבורה.

can't right hbrw
mm ok... your response was a little bit more than I bargained for but thanx anyway

btw it WAS urgent since I'm meeting a psychiatrist tomorrow so I just wanted to get that straight.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 11 מאי 2009 21:40

זה שהפגישה מחר לא הופך את השאלה לדחופה. זה אולי הופך אותה ל"אני אשמח לקבל תשובה עוד הערב כי מחר אני נפגש עם קבן", אבל זה לא שאתה צריך את התשובה למחר אחרת תהיה לך בעיה בפגישה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 11 מאי 2009 21:45

במילא רגוע כתב:זה שהפגישה מחר לא הופך את השאלה לדחופה. זה אולי הופך אותה ל"אני אשמח לקבל תשובה עוד הערב כי מחר אני נפגש עם קבן", אבל זה לא שאתה צריך את התשובה למחר אחרת תהיה לך בעיה בפגישה.

ok.
4

הודעהעל ידי 4 » 11 מאי 2009 22:42

במילא רגוע כתב:זאת שאלה דחופה? אני לא יודע מי הכניס לדור שלכם לראש שכדי לקבל תשומת לב חייבים לצעוק. אפרופו המשל על הילד שקרא זאב, לא אכפת לי ממה יקרה כשבאמת יבוא זאב, זה פשוט מעצבן כשאין שום הבחנה בין דחוף ללא דחוף. אני לא יודע מי המציא את המשל הזה, אבל הוא מצא ממש סיבה עקומה לא לקרוא זאב, תגיד שזה מעצבן וזהו, לא צריך להפוך את זה לארוע טרגי כדי להעביר מסר פשוט.

חחחח "לדור שלכם"...
אתה מזדקן במילא רגוע...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 מאי 2009 07:00

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 36 אורחים