[בקשר לפרופיל 21]

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

asfsdagasfasd
יצירת קשר:

[בקשר לפרופיל 21]

הודעהעל ידי asfsdagasfasd » 11 מאי 2009 11:58

מי שיוצא על פרופיל 21 יוכל לקחת משכנתא?

תודה
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: [בקשר לפרופיל 21]

הודעהעל ידי במילא רגוע » 11 מאי 2009 12:33

כן. עוד לא קראת את "מי מפחד מפרופיל 21?"
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
asfsdagasfasd
יצירת קשר:

הודעהעל ידי asfsdagasfasd » 11 מאי 2009 15:02

עכשיו ישלי פגישה עם ההורים ופסיכיאטר והקבן מזה אומר הפגישה הזאת? הקבנית אמרה שהם ינסו ליפתור תבעיות שיש לי

אבל היא שאלה אותי עם הפסיכיאטר יחליט לשחרר אותך אתה תגיד כן?מזה אומר?
והיא שאלה גם עם ההורים מסכימים...

אני חושב שהטיפול היחיד שאני יוכל לקבל שיעזור לי הוא שיוציאו אותי מהצבא ויתנו לי להתגבר על הסיוט שעברתי...

מה אתם חושבים?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 11 מאי 2009 19:39

ממה ששמעתי עד היום, מזמנים את ההורים רק אם הכוונה היא לשחרר, כדי שאם יקרה לך משהו לא יאשימו אותם שזרקו אותך מהצבא בלי להגיד מילה לאף אחד.

מה זאת אומרת מה זה אומר? היא שואלת אם מה תענה לשאלה אם אתה רוצה להשתחרר. היא שאלה אם ההורים מסכימים לא במובן של לקבל מהם רשות לשחרר אותך, זה כנראה במובן של לבדוק אם יש לך סביבה תומכת בבית, כי כנראה היא חושבת שאתה זקוק לאחת כזו.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
asfsdagasfasd
יצירת קשר:

הודעהעל ידי asfsdagasfasd » 12 מאי 2009 12:15

יש לי שאלה בקשר ל ocd יש בעיה מיוחדת עם הרישיון למי שיש ocd ?

זה הרבה זמן לחקות למבחן הזה?זה תהליך של חודשים או משו?

ומי שעובר תמבחן הזה מחזירים אותו לצבא?

אני לפני הצבא ההיתי בריא ומהצבא ניהיה לי בעיה במצב הנפשי שפגעה בי...

תודה
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 12 מאי 2009 15:57

אני לא יודע להגיד אם OCD נחשב בעייתי בהקשר של רישיון נהיגע. אני יודעת להגיד שהמבחנים שהם עושים מגוחכים, חוץ מהטרחה והעלות זה לא ממש מפריע להמשיך להחזיק ברישיון. אין לך מה לחכות למבחן, זה לא שקודם שוללים ואחרי זה שואלים שאלות, אם יום אחד תקבל זימון למבחן, תלך תעשה אותו, תבזבז חצי יום מהחיים, ותחזור לשגרה. ממש ממש ממש לא מחזירים לצבא מי שעובר את המבחן. אין קשר בין כשירות לנהיגה לבין כשירות להיות חייל, ובכל מקרה לא מחזירים אף אחד לצבא אם הוא לא מתחנן לחזור, וגם אז בקושי.
- מלכוד-22
asfsdagasfasd
יצירת קשר:

הודעהעל ידי asfsdagasfasd » 12 מאי 2009 16:35

שמעתי שאנשיםעם ocd יוכולים לינהוג פשוט מי שיש לו את זה בחומרה שהוא לא יוכל לתפקד אז לוקחים לו תרישיון עד שיראו מה איתו...

אצלי ה Ocd מתבטא בעיקר במחשבות על הצבא שרק משהתגיסיתי ה Ocd מפריע לי וגורם לי לדיכאון לתפקד אני יוכל אבל זה גורם לי דיכאון ביגלל הצבא...אז אני לא חושב שתיהיה בעיה וגם עם אני יצתרךלעבור את המבחן הזה אז לא תיהיה בעיה כי אני כשיר לינהוג אני לא כשיר להיות בצבא אין שום קשר בין השניים...

ועם למישו יש ocd היה בעיות עם הרישיון נהיגה אני אשמח לישמוע?

תודה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 18 אורחים