אני חוזר על השאלה כי אף אחד לא ענה לי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Weef
יצירת קשר:

אני חוזר על השאלה כי אף אחד לא ענה לי

הודעהעל ידי Weef » 07 מאי 2009 17:15

אני צריך להגיד לקבן/פסיכיאטר שיש לי נטיות אובדניות כדי לזרז את התהליך?
O'er the land of the free and the home of the brave
Jack_Flash
יצירת קשר:

Re: אני חוזר על השאלה כי אף אחד לא ענה לי

הודעהעל ידי Jack_Flash » 07 מאי 2009 17:44

וואלה לא. אתה עלול להסתכן באישפוז כפוי ובתאטרליות יתר.

אתה מלש"ב? אז מה הבעיה? יש בצבא מיליון דברים שאתה יכול למצוא סיבות למה אתה לא יכול לעשות אותם ולמה יתעוררו אצלך קשיים משמעותיים לבצע אותם.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
סמל אישי של המשתמש
tali_le
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tali_le » 08 מאי 2009 17:16

אין פה עניין של צריך ולא צריך
אתה צריך להעביר לקבן את המצוקה שאתה נמצא בה
אם תספר לנו יותר על עצמך ומה קורה איתך נוכל לעזור בצורה מפורטת יותר

אבל בכלליות, ספר לקבן מה אתה מרגיש, בין אם זה דכדוך וחוסר אנרגיה או פחדים או כל דבר אחר - תסביר לו את זה ואת הגורמים לזה ומשם תמשיכו

טלי
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 08 מאי 2009 17:35

tali_le כתב:אין פה עניין של צריך ולא צריך

אבל בכלליות, ספר לקבן מה אתה מרגיש, בין אם זה דכדוך וחוסר אנרגיה או פחדים או כל דבר אחר - תסביר לו את זה ואת הגורמים לזה ומשם תמשיכו

טלי

איזה מצוקה? אין לי שום מצוקה. אני כשיר לשרת בחברון, נפשית ובריאותית. יש לי מלא חברים, אני בא מבית טוב וכו' וכו'.

בוא לא נתעלם מהמטרה שלי: אני עושה לו הצגה נחמדה והוא נותן לי פטור. עכשיו כל מה שרציתי לשאול זה האם כשהוא שואל אותי "האם
חשבת פעם להתאבד?", כדאי לי להגיד לו "כן". פשוט ככה אני לא מבין מה אנשים מסתבכים כלכך לתת לי תשובה...

אני לא הולך לקבן כדי שהוא יהיה הפסיכולוג שלי ואני אוכל לצאת ממנו ולחשוב "אוקיי אני אקח את העצות שלו ואיישם אותם בחיים שלי", אני הולך אליו כדי שהוא יוכל לתת לי פטור, ואני אלך הביתה באוטו וברקע ייתנגן השיר "free" של סטיבי וונדר.

זה הכל :)
O'er the land of the free and the home of the brave
סמל אישי של המשתמש
tali_le
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tali_le » 08 מאי 2009 17:53

weef

קודם כל, זו ההודעה השנייה שלך שלא עושה לי חשק לנסות לעזור לך, אני מציעה לך לחשוב על איך אתה מדבר לאנשים שבעצם עוזרים לך ולהפך...

דבר שני, אני לא מכירה אותך ולא יודעת מה הסיפור שלך
אני לא חושבת שלשקר לקבן יעזור לך, כדי לקבל פטור קבן צריך להרגישן שאתה במצוקה - אם מדובר בשירות מילואים - במצוקה שקשורה ספציפית לשירות המילואים או במצב מאוד קשה נפשית כללית
קבנים לא מקבלים הרגשות כאלה על סמך רשימת תשובות מוכנות ועל סמך טיפים של משפטים שתגיד להם והם יתנו לך פטור על פיהם
קבן מתרשם כשאדם חולק איתו את המצוקות שלו, מסביר לו את הקושי - יש אנשים שאם יגידו שהם אובדניים הקבן יצחק ויש כאלה שהאמירה הזו לגביהם היא מה שגרם לקבן להבין שהם במצוקה

טלי
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 08 מאי 2009 18:15

Weef כתב:
tali_le כתב:אין פה עניין של צריך ולא צריך

טלי

איזה מצוקה? אין לי שום מצוקה. אני כשיר לשרת בחברון, נפשית ובריאותית. יש לי מלא חברים, אני בא מבית טוב וכו' וכו'.

בוא לא נתעלם מהמטרה שלי: אני עושה לו הצגה נחמדה והוא נותן לי פטור. עכשיו כל מה שרציתי לשאול זה האם כשהוא שואל אותי "האם
חשבת פעם להתאבד?", כדאי לי להגיד לו "כן". פשוט ככה אני לא מבין מה אנשים מסתבכים כלכך לתת לי תשובה...

אני לא הולך לקבן כדי שהוא יהיה הפסיכולוג שלי ואני אוכל לצאת ממנו ולחשוב "אוקיי אני אקח את העצות שלו ואיישם אותם בחיים שלי", אני הולך אליו כדי שהוא יוכל לתת לי פטור, ואני אלך הביתה באוטו וברקע ייתנגן השיר "free" של סטיבי וונדר.

זה הכל :)

בפסיכולוגיה אתה מבין?
בשביל לקבל פטור בדרך שאתה רוצה, אתה צריך 2 דברים:
1- להבין בפסיכולוגיה ולהכיר סימפטומים של הפרעות נפשיות (הכול מופיע בספר DSM4)
2- להיות שחקן טוב, אפילו מצויין.

בצורה כזאת אתה יכול פשוט לבחור לך הפרעה נפשית מוכרת ולשחק עליה. מכיר מישהו שעשה בדיוק את זה, לאחר שהציעו לו קורס טייס וכל מיני יחידות קרביות, וככה השתמט מהצבא. מה שכן, בשלב הזה הוא היה כבר עם חצי תואר בפסיכולוגיה ביד.

עכשיו אני מציע שבאוטו יתנגן Isn't she lovely
איזה אוטו בכלל ישך?
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 24 אורחים