בבקשה אני נואש

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

בבקשה אני נואש

בבקשה אני נואש

הודעהעל ידי בבקשה אני נואש » 06 מאי 2009 21:52

יש לי בעיה חמורה אני לא נרדם במקומות אחרים חוץ מהבית הצגתי את זה בפני הקב"ן בפעם העשירית אני לא יכול לישון מחוץ לבית אני מפחד ואני לא יכול להתמודד עם זה כבר אני רוצה להתאבד אין מי שיעזור לי אני מיואש ירדתי 10 ק"ג אני לא יכול לאכול בבסיסים בצבא בבקשה מה אפשר לעשותת?
אורח

Re: בבקשה אני נואש

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2009 22:54

בבקשה אני נואש כתב:יש לי בעיה חמורה אני לא נרדם במקומות אחרים חוץ מהבית הצגתי את זה בפני הקב"ן בפעם העשירית אני לא יכול לישון מחוץ לבית אני מפחד ואני לא יכול להתמודד עם זה כבר אני רוצה להתאבד אין מי שיעזור לי אני מיואש ירדתי 10 ק"ג אני לא יכול לאכול בבסיסים בצבא בבקשה מה אפשר לעשותת?

תפרט בפירוט מה אמרת מתי ואם התגייסת או לא..
אם אתה מתעצל לרשום דברים בסיסיים אל תצפה שמישהו יענה לך.......
איזה זהבה

הודעהעל ידי איזה זהבה » 07 מאי 2009 04:25

היי

ניסית לדבר עם המפקדים שלך?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מאי 2009 07:10

התגייסתי ב15.3 הייתי בגולני יצאתי משם בעזרת הקבן הוא נתן לי קה"ס 41 אחריזה עשיתי טירונות והיה לי כמה פגישות עם הקבן והוא נתן לי קה"ס 43 עכשיו אני עושה קורס בבה"ד 6 יום ראשון הקרוב ואז בא לבסיס ציוד ומזון יום ראשון דרך אגב יש לי פגישה עם פסיכאטר מה אפשר לעשות לגבי השינה אין אני חייב לישון בבית אפילו שאני הולך לעשות יומיות אני לא רוצה לסגור שבתות או דברים כאלה אני לא מסוגל יותר נכון בבקשה תעזרו ליי
סמל אישי של המשתמש
איזה זהב
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איזה זהב » 08 מאי 2009 01:47

אם יש לך פגישה עם פסיכיאטר אתה בכיוון הנכון
בהצלחה

לא הבנתי מה זה קה"ס 43 ו41

תבקש מעבדת שינה
סמל אישי של המשתמש
tali_le
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tali_le » 08 מאי 2009 17:27

פגישה עם הפסיכיאטר היא אכן כיוון טוב לעזור לך
חשוב שתבהיר להם את הבעיה שלך ואיך המצב שגורם לך הצבא קשה לך מאוד ותספר להם איך זה משפיע עליך לרעה ככה שהם יבינו שאתה לא יכול לתפקד כחייל בגלל כל הבעיות שזה יוצר

טלי

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 8 אורחים