עזרה בבקשה, נואש כבר ....

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

מלשב מיואש....

עזרה בבקשה, נואש כבר ....

הודעהעל ידי מלשב מיואש.... » 06 מאי 2009 12:33

אז ככה, יש לי גיוס ב31 החודש, גיוס של חוות השומר, הגעתי לשם כי הלכתי לקב"ן וקיבלתי קה"ס 50... לא הצלחתי להשתחרר, ניסיתי לערער על ההחלטה של הקב"ן אך לשווא.... ניסיתי לבקש שוב קב"ן עם חוות דעת אבל אמרו לי בלשכת גיוס שאני לא יראה קב"ן עד הגיוס שלי...
אין מצב בחיים שאני מתגיס, אני יודע שהמסגרת הזאת לא בשבילי, אבל מה אני עושה עכשיו? אני כבר לא אראה קב"ן ומה אני יעשה ביום הגיוס??? להגיע? להראות "מצוקה"? לסרב להתחייל ואז להכנס לכלא???? אולי לא להגיע בכלל? בבקשה... כל מי שיכול לעזור שיענה לי.... פשוט מיואש....
אורח

Re: עזרה בבקשה, נואש כבר ....

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2009 17:19

מלשב מיואש.... כתב:אז ככה, יש לי גיוס ב31 החודש, גיוס של חוות השומר, הגעתי לשם כי הלכתי לקב"ן וקיבלתי קה"ס 50... לא הצלחתי להשתחרר, ניסיתי לערער על ההחלטה של הקב"ן אך לשווא.... ניסיתי לבקש שוב קב"ן עם חוות דעת אבל אמרו לי בלשכת גיוס שאני לא יראה קב"ן עד הגיוס שלי...
אין מצב בחיים שאני מתגיס, אני יודע שהמסגרת הזאת לא בשבילי, אבל מה אני עושה עכשיו? אני כבר לא אראה קב"ן ומה אני יעשה ביום הגיוס??? להגיע? להראות "מצוקה"? לסרב להתחייל ואז להכנס לכלא???? אולי לא להגיע בכלל? בבקשה... כל מי שיכול לעזור שיענה לי.... פשוט מיואש....

אם בשרשרת החיול יראו שאתה במצוקה קשה אז אתה תיכנס לקבן ולא לכלא....
לא להגיע בכלל רק יפגע בך יותר כי בסוף בכל זאת תצטרך להגיע, רק שאז יטרטרו אותך הרבה יותר וזה סתם בזבוז זמן מיותר.
סמל אישי של המשתמש
tali_le
יצירת קשר:

Re: עזרה בבקשה, נואש כבר ....

הודעהעל ידי tali_le » 06 מאי 2009 20:45

מסכימה עם מה שכבר נאמר לך
בעיקרון ללכת לשם זה הכי טוב, עדיף להצטייד מראש בחוות דעת אזרחית שתוכל לעזור לך
תהיה מוכן להתעקש, לא בצורה תוקפנית כדי שלא ישפטו אותך על סירוב, אבל בנחישות

טלי

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים