אם קבנית בלשכה הפנתה לפסיכיאטר.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אור-ריח

אם קבנית בלשכה הפנתה לפסיכיאטר.

הודעהעל ידי אור-ריח » 05 מאי 2009 16:51

לאחר פגישה קצרה כנראה כי הייתה פגישה דיי ארוכה עם קבנית אחרת בכלא - יש סיכוי שהיא המליצה על משהו חוץ מ21?
סמל אישי של המשתמש
tali_le
יצירת קשר:

Re: אם קבנית בלשכה הפנתה לפסיכיאטר.

הודעהעל ידי tali_le » 05 מאי 2009 17:12

אי אפשר לדעת
היא יכולה להפנות לפסיכיאטר גם כי היא מחוייבת בגלל מאפיינים מסוימים של המקרה
(למשל מי שמדווח על אובדנות או מי שמגיע עם חווד אזרחי פסיכיאטרי שניהם מחויבים בבדיקת פסיכאטר)

טלי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 מאי 2009 17:29

tali_le כתב:אי אפשר לדעת
היא יכולה להפנות לפסיכיאטר גם כי היא מחוייבת בגלל מאפיינים מסוימים של המקרה
(למשל מי שמדווח על אובדנות או מי שמגיע עם חווד אזרחי פסיכיאטרי שניהם מחויבים בבדיקת פסיכאטר)

טלי

בהנחה ומישהו כן דיווח על אובדנות מה הפסיכיאטר יעשה?
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 05 מאי 2009 17:44

אור-ריח כתב:לאחר פגישה קצרה כנראה כי הייתה פגישה דיי ארוכה עם קבנית אחרת בכלא - יש סיכוי שהיא המליצה על משהו חוץ מ21?

כן, יכול להיות גם שהיא לא המליצה על שום דבר באופן חד משמעי. אבל מה זה משנה? עצם העובדה שהיא קבעה לך פגישה עם פסיכיאטר מאוד מקדמת אותך.

לגבי השאלה השניה - זה מאוד אינדיבידואלי. כל קב"ן עשוי לראות אחרת את אותו מקרה בדיוק, ולפרש אחרת את העובדות והנתונים. ("אין 2 אנשים בכל העולם שמבינים את אותו משפט בדיוק אותו דבר")
מה שכן, לפי מה שהבנתי מפסיכיאטר צבאי, קיים סעיף שחרור על נטיות אובדניות, שנחשב לסעיף חמור אשר מדווח למשרד הרישוי ע"י צה"ל.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 מאי 2009 18:34

לקול אנשים שרוצים ליצאת על 21 לא קדי כי זה יתפק את יזרחות . אני לומדת אבל שלי בעיה בעובד לא קטן שלי פרפול 64 וצמלי בהיות אני עכשיו נלחמית לחזיר עת פרפול ל90 אז תחשב טוב לא חוב ליות קרב יפשר גם ליות זבניק
tito7
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tito7 » 06 מאי 2009 14:34

אורח כתב:לקול אנשים שרוצים ליצאת על 21 לא קדי כי זה יתפק את יזרחות . אני לומדת אבל שלי בעיה בעובד לא קטן שלי פרפול 64 וצמלי בהיות אני עכשיו נלחמית לחזיר עת פרפול ל90 אז תחשב טוב לא חוב ליות קרב יפשר גם ליות זבניק

זה אמיתי כל השגיאות האלו? פרופיל 21 לא דופק כלום באזרחות תקרא קצת ותבין את זה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים