[עזרה]בקשר לבעיה שיש לי ממש דחוף

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

asfsdagasfasd
יצירת קשר:

[עזרה]בקשר לבעיה שיש לי ממש דחוף

הודעהעל ידי asfsdagasfasd » 04 מאי 2009 20:24

יש לי פרופיל 45 נפשי ביגלל חרדות ועוד כמה דברים..
עכשיו יש לי כמה שאלות:

יש לי מין הפרעה כזאת מאז שאני זוכר את עצמי שאני חוזר על דברים הרבה פעמיים כאילו נגעתי בקיר אז אני נוגע עוד 15 פעם ביגלל שאני חושב שמישו אמר לי או לא יודע זה פשוט ככה,זה מפריע לי בחיי היום יום ,
אבל שאני בצבא זה מפריע לי מאוד ואני לא יודע למה, שאני בצבא אני מרגיש דיכאון מרגיש שלא משנה איזה תפקיד או כמה שעות אני יהיה בבסיס אז זה לא ישתנה...

אז אולי מישו יודע מזה ההפרעה הזאת שיש לי אף פעם לא דיברתי עם זה על הקבן..

זה מפריע לי מאוד שאני בבסיס אני כבר חצי שנה בצבא ואני לא יודע מה לעשות זה בעיה שבאמת יש לי ואני לא יודע איך להיתמודד איתה אולי מישו יודע איך קוראים לתופעה?מה אפשר לעשות?קבן יוכל לעזור לי?אני מרגיש שזה מחמיר מיום ליום שאני עוד יותר בדיכאון וההפרעה מתגברת ורק גורמת לי להיות בדיכאון ועצבים ומחשבות לא טובות...

התופעה הזאת מחמירה לי שאני בדיכאון ועצוב,כאילו לפני שהתגייסתי היא הייתה לי והפריעה לי באמת אבל משהתגייסתי זה החמיר בהרבה אני כל היום בדיכאון.

אולי מישו יודע מזאת ההפרעה הזאת?היא מפריעה לי בחיי היום יום אבל אני עוד אכשיהו מצליח להפחית אותה,אבל בצבא אני לא מצליח אני מרגיש שאני לא יוכל לחיות ככה מה אני עושה?

תודה
Strawberry
יצירת קשר:

Re: [עזרה]בקשר לבעיה שיש לי ממש דחוף

הודעהעל ידי Strawberry » 04 מאי 2009 20:42

נשמע כמו OCD
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 04 מאי 2009 21:21

אני לא חושב שמישהו כאן יכול לענות לך על זה. למה אתה לא בודק טיפול אצל פסיכולוג/פסיכיאטר?
משיח NOW !
asfsdagasfasd
יצירת קשר:

הודעהעל ידי asfsdagasfasd » 04 מאי 2009 22:13

קראתי על ה ocd וגיליתי שבאמת יש לי את זה..

"ישנם שני סוגי דרכים שנבחרות כדי לנסות להפחית את החרדה. דרך אחת היא בהתנהגות. לא חייב להיות קשר הגיוני בין ההתנהגות למחשבה, אך האדם הסובל מ-OCD חש שביצוע טקסי וחזרתי של התנהגות מסוימת פשוט מפחית את חרדתו. ההתנהגות יכולה להיות כניסה ויציאה מדלת מספר פעמים, התלבשות והתפשטות, נגיעה בחפץ כלשהו ועוד. דרך שנייה להפחית את החרדה היא על ידי "מחשבת נגד" המבטלת את המחשבה הטורדנית. חזרה בלב על תפילות או ביטויים בסדר מסוים, הן דוגמה למחשבת נגד כזו. "

תגידו יש על זה איזה סעיף בצבא?יוכולים לשחרר אותי על זה?או משו?
יש לי פרופיל 45 נפשי עם זה עוזר

תודה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 מאי 2009 22:34

אני לא חושב שצריך למהר לאבחן אותך כבעל הפרעה אובססיבית קומפלוסיבית, יכול להיות שיש לך קצת מזה, לא ברמה של אבחון... אם מדברים על הצבא ובכלל, אני הייתי ממליץ לבדוק את זה בשבילך באמת ולא לצבא. ואם כבר בצבא, אז תהיה באמת כן.
Strawberry
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Strawberry » 04 מאי 2009 23:55

בעיקרון לא משחררים על OCD מכיוון שיש דרכי טיפול (טיפול תרופתי), כך שיותר סביר שאם פסיכיאטר צבאי יאבחן אותך כלוקה בOCD פשוט יתנו לך כדורים ויחכו שלושה חודשים לראות את התגובה שלך לתרופות.
יותר סביר שתשתחרר בגלל הדכאונות והחרדות.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 13 אורחים