צריך עזרה היתי אמור להתגייס היום ולא הלכתי פרטים בפנים

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

צריך עזרה היתי אמור להתגייס היום ולא הלכתי פרטים בפנים

הודעהעל ידי אורח » 04 מאי 2009 13:30

בקשר לנושא שפתחתי אתמול. היום הייתי אמור להתגייס לחוות השומר, ובגלל שאני לא חולה נפש ואין לי תיקים במשטרה וכו', אין לי מה לחפש שם. והצבא גם לא כל כך מעניין אותי בכללי, אז לא הלכתי.

בקיצור אני בן יחיד, עכשיו הפקידה התקשרה לשאול אותי איפה אני ואם אני מגיע, אז אמרתי לה שאני בהונלולו חח.. היא ניסת לשכנע אותי להגיע היום אבל אמרתי לה שאין לי מה לחפש במקום של מפגרים כמו חוות השומר, אומנם לא כולם כאלה, אבל לא חסר. בכל מקרה היא אמרה לי שהיא מוציאה לי צו מעצר במידה ואני לא מגיע עד 12 וחצי, מבחינתי בכיף.
רציתי לדעת בערך אחרי כמה זמן משטרה כחולה מתחילה לפעול, ומה הזכויות שלי ובכלל האם הם יכולים לקחת אותי וכו', כל עוד אני לא חייל, והמצב בבית קשה, אמא שלי גם חולה ואין מי שיטפל בה חוץ מימני, אני אשמח לשמוע.

נ.ב
יש מצב שיקח לי זמן להגיב מאחר וזה מחשב של חבר.
אורח

Re: צריך עזרה היתי אמור להתגייס היום ולא הלכתי פרטים בפנים

הודעהעל ידי אורח » 04 מאי 2009 16:21

אורח כתב:בקשר לנושא שפתחתי אתמול. היום הייתי אמור להתגייס לחוות השומר, ובגלל שאני לא חולה נפש ואין לי תיקים במשטרה וכו', אין לי מה לחפש שם. והצבא גם לא כל כך מעניין אותי בכללי, אז לא הלכתי.

בקיצור אני בן יחיד, עכשיו הפקידה התקשרה לשאול אותי איפה אני ואם אני מגיע, אז אמרתי לה שאני בהונלולו חח.. היא ניסת לשכנע אותי להגיע היום אבל אמרתי לה שאין לי מה לחפש במקום של מפגרים כמו חוות השומר, אומנם לא כולם כאלה, אבל לא חסר. בכל מקרה היא אמרה לי שהיא מוציאה לי צו מעצר במידה ואני לא מגיע עד 12 וחצי, מבחינתי בכיף.
רציתי לדעת בערך אחרי כמה זמן משטרה כחולה מתחילה לפעול, ומה הזכויות שלי ובכלל האם הם יכולים לקחת אותי וכו', כל עוד אני לא חייל, והמצב בבית קשה, אמא שלי גם חולה ואין מי שיטפל בה חוץ מימני, אני אשמח לשמוע.

נ.ב
יש מצב שיקח לי זמן להגיב מאחר וזה מחשב של חבר.

המליצו לך על מה אתה צריך לעשות, ואתה עושה מה שבא לך- אז אל תתפלא שתידפק הרבה יותר משאתה צריך.

אתה חושב שאתה מפחיד את זאת שצילצלה אליך? היא סתם פקידה בת 18 ובמבה, שהתפקיד שלה הוא לצלצל ולהפחיד בערך 100 אנשים ביום. לא איכפת לה ממך ואין לה טיפת השפעה או כוח.

תגיד לי, מה אתה מתכנן לעשות עכשיו? לשבת בבית ולפחד ממה שיקרה? כמה שיותר תשב בבית ככה תפחד יותר והמצב שלך יהיה גרוע יותר.

אבל אתה יודע יותר טוב מכולם אז תעשה מה שבא לך.
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 04 מאי 2009 16:36

בדומה להודעות דומות שהיו פה בעבר, אין לזה תשובה חד משמעית. יכולים לבוא מחר, יכולים עוד חודש ויכולים גם עוד שנתיים.. אין לזה זמן נתון.

וכן, הם יכולים לקחת אותך בכח.
משיח NOW !
סמל אישי של המשתמש
tali_le
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tali_le » 05 מאי 2009 05:28

הם יכולים והם גם יבואו, ואז כל הנתונים ואמא שלך שצריכה עזרה לא יעזרו לך ואתה תשב תקופה לא קטנה בכלא, כי זו המגמה עכשיו, לתפוס אנשים כשהם עריקים ואז לדפוק אותם להרבה זמן

אל תעשה שטויות, קח לך יום נוסף להתארגן, תאסוף את כל החוות דעת שלך והמלצות שאתה יכול - וסע לשם לפתור את זה

טלי

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 20 אורחים