מצב בעייתי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

מצב בעייתי

הודעהעל ידי אורח » 04 מאי 2009 09:33

אני נפקד בקום חודש כבר ואתמול הלכתי להסגיר את עצמי וגם ביקשתי קבן אבל הם שמו זין ואמרו לי ללכת הבית.
מה זה הטמטום הזה אני בא מסגיר את עצמי והם מעיפים אותי הבית ואומרים שמתישהו יבואו לעצור אותי מהבית ואני ממש לא רוצה שיבואו אלי הביתה לעצור אותי .

אני כבר לא יודע מה לעשות כי קבן אני לא מקבל ופשוט לא אכפת להם
אם מישהו יכול לעזור אני אשמח
D_man
יצירת קשר:

Re: מצב בעייתי

הודעהעל ידי D_man » 04 מאי 2009 11:40

תפנה לברה"ן, הם מקבלים עריקים ונפקדים (נראה לי), תפקסס להם חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי והם יקבעו לך פגישה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 מאי 2009 11:52

שלחתי להם כבר חוות דעת ובאתי אליהם בעצמי ועדיין הם לא מוכנים לתת קבן
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 מאי 2009 13:46

ברה"ן מקבלים רק חיילים,ולצערנו כל עוד אנחנו לא נהיה חיילים סדירים אחרי שרשרת חיול והכל,אנחנו נהיה מה שהם רוצים,כשהם צריכים אנחנו נהיה חיילים וכשלא אז אנחנו לא נהיה חיילים.ככה זה,הם פשוט בעמדה שהם יכולים לשחק בנו כמו שהם רוצים.אהה ותגיד מה זאת אומרת הם שלחו אותך הביתה,היית בתוך הבקו"ם והם שלחו אותך הביתה?או שהם בכלל לא הכניסו אותך פנימה?
ואיך ששלחת להם את החוות דעת הלכת לשם ישר?או שהם קבעו לך זימון לקב"ן ולמרות זאת לא קיבלו אותך?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 מאי 2009 14:54

הם בכלל לא הכניסו אותי לבקום . באתי לפקידה מחוץ ללשכת גיוס אמרתי לה אני נפקד היא הפנתה אותי לחדר 9 שם חיכיתי כמה דקות לאיזה קצינה היא שאלה כמה שאלות כלליות כאלה אמרתי לה אני חייב קבן וזה היא אמרה לי לך הבית אתה לא תראה קבן בשום מצב עד שבסוף בא שוטר הוציא אותי משם .

שלחתי את החוות דעת לפני הגיוס והם לא הביאו לי קבן אז לא באתי לגיוס
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 מאי 2009 15:03

היית צריך להציק להם טלפונית כי ככה הם לא שמים על אף אחד גם אם שולחים מיליון פעמים את החוות דעת.תשלח להם את החוות דעת+בקשה בכתב ובנוסף כל פעם תתקשר תשאל אותם מה עם התור מתי יהיה זימון וזה.אני במצב די דומה לשלך וזה מה שאני מתכוון לעשות.
סמל אישי של המשתמש
tali_le
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tali_le » 05 מאי 2009 05:15

מרפאת ברה"ן ראשי היא התשובה

הדרך להצליח לקבל שם טיפול היא בעיקר להתעקש אבל מאוד יעזור אם תדע את המספר האישי שלך
אם אתה עדיין לא יודע מהו תתקשר לבקום, או ללשכת גיוס ותבקש שיעבירו אותך לבקום - תתקשר לתא חריגים (לשם אתה מסונף עכשיו בתור נפקד בקום) ותגיד שאתה רוצה לשלוח להם חוות דעת ואתה צריך לשים עליה את המספר האישי שלך (או משהו בסגנון)
עם המספר האישי אתה כבר יכול לקבל עזרה בברה"ן ראשי, צה"ל הרי לא באמת מכיר בשאלה של שרשרת החיול, אם עבר תאריך הגיוס שלך אתה חייל במחשבים שלהם, חייל נפקד, אבל חייל

מעבר לזה, אני מציעה לך לכתוב קבילה נגד החיילים בלשכת הגיוס שטיפלו בך אם אתה זוכר את השמות שלהם, מאוד חשוב שלהיאבק בתופעה הזו שבה אנשים שנפקדו מתוך מצוקה לצבא אין כח להתמודד איתם אז מחכים שהם יהיו עריקים ואז עוצרים אותם ושולחים אותם לבית דין.

טלי

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 22 אורחים