שאלה..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

שאלה..

הודעהעל ידי אורח » 03 מאי 2009 17:10

אם אני נפקד ואני הולך לבקו"ם אני יוכל לראות קב"ן רק אחרי שאני אשפט?
MSMS
יצירת קשר:

Re: שאלה..

הודעהעל ידי MSMS » 03 מאי 2009 17:20

אתה חייל כבר?
משיח NOW !
סמל אישי של המשתמש
tali_le
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tali_le » 03 מאי 2009 17:30

בעיקרון זה מה שהצבא אומר וזה מה שהם מנסים לעשות

אבל יש דרכים להגיע לקב"ן לפני המשפט וככה גם להצליח לקבל חוות דעת שפוטרת אותך מכלא

ספר לנו יותר פרטים ונוכל לעזור לך

טלי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 מאי 2009 18:49

אוקיי,היה לי תאריך גיוס בראשון לדצמבר ולא התייצבתי.הייתי משתמט בערך 3 חודשים ותפסו אותי משטרה צבאית.נשפטתי בבקו"ם(אז לא היה לי חוות דעת מפסיכיאטר,וגם לא ידעתי מה לעשות ומה להגיד בכלל)וקיבלתי 10 ימי מחבוש,אותם ריציתי בכלא 6.השתחררתי מהכלא והלכתי להוציא חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי ו..זהו.אהה הייתי גם בברה"ן כדי לראות קב"ן אבל אחד הבחורים שם אמר לי שאני לא יכול לבוא ולראות סתם ככה קבן בלי הפניה,יכול להיות שהוא נפנף אותי,אני לא יודע.הוא אמר לי ללכת לתא הנפקדים והוא דיבר עם התא הנפקדים וזה.בקיצור חזרתי הביתה.והנה..אני נפקד כבר חודש וטיפה.אז..זה הסיפור.מה אתם אומרים Msms ‎‏ וtali?‎
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 מאי 2009 18:58

אהה וMSMS,לגבי השאלה שלך,לא אני לא חייל=לא התחיילתי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 מאי 2009 16:25

??
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 04 מאי 2009 16:35

אם אתה לא חייל זה יותר בעיה, אבל אין לך ברירה אלא להתייצב שם. תנסה לארגן לעצמך חוו"ד מפסיכולוג/פסיכיאטר שיעזור לך ביום הזה כדי שיתייחסו אלייך ביותר רגישות ואולי יעדיפו להפנות אותך קודם לקב"ן.
משיח NOW !
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 מאי 2009 16:58

יש לי חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי.עם אני ישלח את החוות דעת לבקו"ם הם יקבעו לי פגישה עם הקב"ן?
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 04 מאי 2009 21:03

אורח כתב:יש לי חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי.עם אני ישלח את החוות דעת לבקו"ם הם יקבעו לי פגישה עם הקב"ן?

סביר להניח שלא כי הם יטענו שהם לא מתייחסים אלייך עד שאתה מתייצב.
אבל תאסוף את כל החומר שיש לך ואיתו תתייצב, זהב טוח יתרום לך..
משיח NOW !
Jon Jon
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jon Jon » 04 מאי 2009 21:13

אורח כתב:יש לי חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי.עם אני ישלח את החוות דעת לבקו"ם הם יקבעו לי פגישה עם הקב"ן?

לפני שאתה מבקש קב"ן אתה צריך להיות מודע לכך שכל "צעיר" מגיע ללשכת גיוס וישר מבקש קב"ן. לכן סביר להניח שכשתבקש קב"ן הם יערבבו אותך וימנעו בכל מיני צורות להעביר אותך לקב"ן.

ולכן ;)
אתה צריך ליצור רושם שאתה מיסכן מדוכא וחסר ביטחון ולנפנף בכל הזדמנות בחוות דעת מהפסיכיאטר שלך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 מאי 2009 22:12

MSMS,היום ראיתי בפורום בחור שהוא נפקד בקו"ם,זה שאמור ללכת לחחות השומר.אני לא יודע אם ראית את מה שהוא כתב היום.הוא אמר שהוא היה בבקו"ם ואמר שם שהוא בא להסגיר את עצמו והם בכלל לא הכניסו אותו לבקו"ם והם אמרו לו שיחכה שיתפסו אותו משטרה צבאית.ואגב אני הייתי בברה"ן היום פעם שניה ובקבלה אמרו לי שגם הבקו"ם לא יקבלו אותי ושאני ישלח להם את החוות דעת בפקס ויקרה מה שיקרה קודם,כאילו או שמשטרה צבאית יתפסו אותי לפני שאני יקבל זימון לקב"ן בבקו"ם או שאני לא יתפס ואני יקבל זימון.
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 05 מאי 2009 01:15

אורח כתב:MSMS,היום ראיתי בפורום בחור שהוא נפקד בקו"ם,זה שאמור ללכת לחחות השומר.אני לא יודע אם ראית את מה שהוא כתב היום.הוא אמר שהוא היה בבקו"ם ואמר שם שהוא בא להסגיר את עצמו והם בכלל לא הכניסו אותו לבקו"ם והם אמרו לו שיחכה שיתפסו אותו משטרה צבאית.ואגב אני הייתי בברה"ן היום פעם שניה ובקבלה אמרו לי שגם הבקו"ם לא יקבלו אותי ושאני ישלח להם את החוות דעת בפקס ויקרה מה שיקרה קודם,כאילו או שמשטרה צבאית יתפסו אותי לפני שאני יקבל זימון לקב"ן בבקו"ם או שאני לא יתפס ואני יקבל זימון.

המקרה שלו נדיר ולא ברור.. ברוב המקרים זה לא ככה מן הסתם (99.9% מהם).
לברה"ן בטח שלא קיבלו אותך כי זה מיועד לחיילים. כדי להגיע למצב שהצבא מתייחס אלייך אתה צריך להתייצב. אי אפשר לדבר בטלפון ולקבוע דברים מול בנאדם שהוא חצי אזרח חצי חייל
משיח NOW !
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 מאי 2009 04:31

MSMS,אתה אומר שאין סיכוי שיקבעו לי פגישה עם קב"ן עם אני ישלח להם את החוות דעת?מה גם שאוטוטו אני עומד להפוך לעריק.ואיי נמאס לי כבר כמה אפשר יאללה..חבורת מוצצי דם ארורים שכמוהם...
סמל אישי של המשתמש
tali_le
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tali_le » 05 מאי 2009 16:23

לאט לאט

אם סתם תשלח להם פקס, יגידו לך בוא, תתייצב, נתחיל בטיפול בך ותוך כדי תארה קב"ן
הם אומרים אמת מוחלטת רק שעד שיגיע הרגע לקב"ן כבר תהיה עמוק בכלא והקב"ן שם יצחק לך בפרצוף

אז מה כן עושים?
הולכים לברה"ן, זה לא נכון שהם לא רואים אנשים שלא התחיילו כי לפי צה"ל כולנו חיילים ברגע שצה"ל מכריז ככה, אתה רק צריך לדעת מה המספר האישי שלך

לך לברה"ן, תתעקש, פעם פעמיים בסוף מישהו יראה אותך

אם גם זה לא עובד לך לחדר מיון פיכיאטרי, אפשר בתל השומר, יש בעוד כמה בתי חולים
הם יכולים לתת לך חוות דעת שתדאג שיתנו לך קב"ן לפני הכליאה

טלי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 מאי 2009 19:31

טלי,את אומרת שהחוות דעת שיש לי מפסיכיאטר אזרחי לא יעזור לי לראות קב"ן?אז ללכת למיון למרות שיש לי חוות דעת? ואם יש לי חוות דעת מפסיכיאטר במיון אני בטוח יראה קב"ן?
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 05 מאי 2009 19:58

אורח כתב:טלי,את אומרת שהחוות דעת שיש לי מפסיכיאטר אזרחי לא יעזור לי לראות קב"ן?אז ללכת למיון למרות שיש לי חוות דעת? ואם יש לי חוות דעת מפסיכיאטר במיון אני בטוח יראה קב"ן?

לא הייתי אומר שיש משהו שהוא 'בטוח' בצבא, תרתי משמע... כל מקרה לגופו.
בכל מקרה טלי נתנה לך אחלה עצה.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2009 12:06

לפותח האשכול, אתה יכול לספר איך המשטרה תפסה אותך ואיפה ?.. כי אני במצב שלך כרגע, הייתי צריך להתגייס ביום שני, ולא הלכתי. אני רוצה לדעת כדי להיות מוכן. תודה!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2009 13:20

אורח כתב:לפותח האשכול, אתה יכול לספר איך המשטרה תפסה אותך ואיפה ?.. כי אני במצב שלך כרגע, הייתי צריך להתגייס ביום שני, ולא הלכתי. אני רוצה לדעת כדי להיות מוכן. תודה!

איך תפסו אותי?בבית.זמן.תאמת כל המשחקים של הבריחות האלה לא ממש מועילות(אלא אם כן אתה רוצה לצאת על אי התאמה-ואני לא ממליץ לך אפילו לנסות לצאת על אי התאמה.זה מינימום חצי שנה בכלא.בקיצור ממש ממש לא מומלץ).איפשר לדעת מתי הם יבואו,הם יכולים לבוא מתי שמתחשק להם,עוד יום עוד שבוע,עוד 3 שנים..איפשר לדעת בכלל.בגלל זה איפשר להיות "מוכן" כל הזמן.אני מציע לך להתחיל לפעול ולא לבזבז את הזמן בסתם ישיבה בבית,זה לא מועיל בכלום.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2009 14:56

אוקי. איך תפסו אותך בבית זה היה ביום או בלילה ? וכמה חיילים הגיעו אלייך לבית כשעצרו אותך ?יש אפשרות לברוח להם במידה ותפסו אותך משהו חח ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2009 15:02

זה לא משנה מתי תפסו אותי,הם פשוט יכולים לבוא בכל שעה אתה מבין,זה לא יעזור בכלום אם אני יגיד לך,תאמין לי.וגם אם תברח זה לא יעזור.אני יכולתי לברוח להם בקלות אבל לא עשיתי את זה. תקשיב לי,תתחיל לפעול ואל תבזבז זמן.זה הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2009 15:43

אבל אני לא רוצה להתגייס! יש לי מספיק חובות ובעיות בחיים שלי, אני לא צריך את הצבא על הראש שלי. במידה ואני ילך ולא התחייל, ישלחו אותי לכלא. אז אני לא רואה סיבה ממשית ללכת.

איך יכולת לברוח להם ? הבנתי שהם שמים עלייך אזיקים לא ?...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2009 16:18

אורח כתב:אבל אני לא רוצה להתגייס! יש לי מספיק חובות ובעיות בחיים שלי, אני לא צריך את הצבא על הראש שלי. במידה ואני ילך ולא התחייל, ישלחו אותי לכלא. אז אני לא רואה סיבה ממשית ללכת.

איך יכולת לברוח להם ? הבנתי שהם שמים עלייך אזיקים לא ?...

כן,הם שמים עליך אזיקים.עלי הם לא שמו,אבל הסיכוים שלא ישימו אזיקים הם ממש קטנים.מבין אותך שאתה לא יכול להתגיס וזה,גם אני לא יכול להתגייס.אבל לברוח זה לא הפתרון,אלא אם אתה בכל זאת לצאת על אי התאמה.אתה רוצה לצאת על אי התאמה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2009 18:58

כן אחי. אני לא בנוי למסגרת צבאית. יש לי בעיות השתלבות, זאת אומרת שאני לא מסתדר אם כל אחד, ואני לא יכול להתחייב למסגרת צבאית וכו'. גם עבודה, אני יכול לקבל קריז של עצלנות ואני לא ילך, כל זה בגלל המצב הכלכלי הקשה, ומצבים כלכלים קשים שעברתי בחיים. אני לא סתם רוצה לבוא ולצאת כי משעמם לי.

אגב, נניח ובאו תפסו אותי ואני מתנהג יפה, בלי בעיות והכל, ישימו עליי אזיקים ?! ואם נגיד אני ארצה ללכת להגיד לדוד שלי שאני לא יגיע מחר לעבודה, הם יתנו לי או שחייל נגיד יבוא איתי?

זה בית במרחק של כמה מטרים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2009 19:06

אורח כתב:כן אחי. אני לא בנוי למסגרת צבאית. יש לי בעיות השתלבות, זאת אומרת שאני לא מסתדר אם כל אחד, ואני לא יכול להתחייב למסגרת צבאית וכו'. גם עבודה, אני יכול לקבל קריז של עצלנות ואני לא ילך, כל זה בגלל המצב הכלכלי הקשה, ומצבים כלכלים קשים שעברתי בחיים. אני לא סתם רוצה לבוא ולצאת כי משעמם לי.

אגב, נניח ובאו תפסו אותי ואני מתנהג יפה, בלי בעיות והכל, ישימו עליי אזיקים ?! ואם נגיד אני ארצה ללכת להגיד לדוד שלי שאני לא יגיע מחר לעבודה, הם יתנו לי או שחייל נגיד יבוא איתי?

זה בית במרחק של כמה מטרים.

ומה אתה רוצה להיות "נמלט" כל החיים שלך? לברוח מהמשטרה במשך שנים כמו איזה טמבל? לחיות בפחד בגלל השטויות האלה? תחשוב קצת עם השכל. לברוח לא יפתור לך כלום, תפתור את זה ואל תמשוך סתם זמן.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2009 19:40

אז מה אתה מציע לי לעשות ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2009 19:51

אוקי,אבל כמו שאמרתי לך,תידע שזה הולך לבזבז לך הרבה...זמן והרבה ישיבה בכלא.אגב,אני כמעט בטוח שאיך שתגיע לכלא אחרי יום-יומיים אתה כבר לא תרצה לצאת על אי התאמה.(אלא אם כן אתה מהאנשים המוזרים האלה שאומרים שהכלא זה חוויה בשבילם ושצריך לקחת את זה בקלות ובכיף?!?!? מוזר.לא ניראה שאתה אחד מאלה).שמע היו מקרים בעולם,כמו שקרה לי למשל שלא שמו לי.אבל אני מתאר לעצמי שדבר כזה קורה לעיתים רחוקות ממש.לא,לא יתנו לך שום דבר.הם יגידו לך להתקשר עליו וזהו.ואגב,תשכח למעבוד רגיל,כי הם יתפסו אותך ישר.אתה יכול לעבוד רק בשחור.וכל הזמן הזה לא יהיה לך נחת אפילו לא לרגע,כי כל העניין הזה פשוט ישב לך על הראש,דזה לא נעים.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 21 אורחים