צריך עזרה מחר אני אמור להתגייס לחוות השומר :(

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

גולש חדש

צריך עזרה מחר אני אמור להתגייס לחוות השומר :(

הודעהעל ידי גולש חדש » 03 מאי 2009 06:41

מחר בעיקרון אני אמור להתגייס לחוות השומר. יש לי פרופיל 97, היתי אצל קבן היתי שוב פעם, וקבעו שאני כשיר
ואני בסה"כ לא רוצה לשרת אני לא איזה מפגר אין לי תיקים במשטרה לא עישנתי סמים וכו'. רק לא סיימתי 12 שנות לימוד. הסיבה שהופנתי לקבן היא שקיבלתי הדרכה איך לצאת סיפור ארוך, אז מהרקע של הדברים שאמרתי להם בראיון הפנו אותי לשם.

עכשיו אני לא מתכוון ללכת, יהיה לי עסק עם משטרה צבאית, או כחולה ?

ואם יש דרך לצאת מהחור הזה ? למה שמעתי שכל מי שהולך לחוות השומר, אוכל אותה.
MSMS
יצירת קשר:

Re: צריך עזרה מחר אני אמור להתגייס לחוות השומר :(

הודעהעל ידי MSMS » 03 מאי 2009 09:45

לא כדאי לך לא ללכת. אחרי שעובר מועד הגיוס בבית הרבה יותר קשה לטלפל בדברים כי אתה עומד בין הכסאות, לא אזרח ולא חייל.. אף אחד לא יהיה שם להקשיב למה שאתה צריך.
הכי טוב זה להתגייס ולהראות את המצוקה בשרשרת החיול, להראות להם שאתה לא מסוגל כדי שיפנו אותך לקב"ן.
משיח NOW !
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 מאי 2009 10:15

כבר היתי אצל הקבן והוא קבע שאני כשיר. אני לא מתכוון ללכת ולהכריז על עצמי כנער מפגר עם דיפלומה. אין לי בעיית סמים,וכל החרא הזה. אפילו תיק במשטרה אין לי, אין לי סיבה ללכת להיות עם נוער כל כך מטומטם. בכל מקרה אני לא מתכוון ללכת. אגב אני זוכר אותך עוד מהתקופה של ליונטוורק, נחמד לראות שאתה עוד פעיל בקהילות שונות . תודה.
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 03 מאי 2009 10:56

אתה עושה טעות, תקשיב לי.
אתה רק תיתקע בבית, הזמן יעבור ולא תוכל להזיז את עצמך קדימה.. רק תבזבז זמן שאחר כך תצטרך להשלים בכלא וכו' .

לך לגיוס, אני מקווה שיכנסו לדיון פה עוד אנשים שהיו בדיוק באותו מצב ויספרו לך שהשתחררו ביום הגיוס או כמה ימים אחרי זה. אין לך ברירה, אתה חייב להתייצב כדי שיהיה לך מול מי לטפל במקרה שלך. זה שהלכת לקב"ן רק ישחק לטובתך, יש לך רקע כבר, רק צריך להתמיד ולהמשיך הלאה.

מהבית לא תוכל לפעול.

*מעולם לא הייתי בפורומים של ליונטוורק אז כנראה אתה מתבלבל 8-)
משיח NOW !
The Don

הודעהעל ידי The Don » 03 מאי 2009 11:23

גם אני מתגייס מחר לחוות השומר ..פרופיל 45 נפשי..:O
גם לי אין שום תיקים..לא ערס..לא כלום..רק אין לי 12 שנות לימוד :(
תביא לי אייסי שלך אם בא לך לדבר...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 מאי 2009 11:28

msms,אני מסכים איתך בהכל חוץ מדבר אחד.לא הבנתי למה הצעת לו להתחייל?הוא צריך ללכת אבל הוא צריך להראות מצוקה נפשית ולהגיד שהוא לא יכול כדי שיתנו לו קב"ן.למה שהוא יתחייל סתם?
סמל אישי של המשתמש
איזה זהב
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איזה זהב » 03 מאי 2009 12:43

לא להגיע ביום הגיוס יהיה טעות בכל מקרה
עדיף שתחליט מה אתה רוצה לעשות ותגיע על מנת לגרום להחלטה שלך להתבצע
להיות נפקד מסבך אותך יותר וחבל

יהיה לך עסק עם משטרה צבאית בתור נפקד ועם שתיהן אחרי שתהיה עריק
נדמה לי שאחרי 30 יום מעבירים את השם שלך למשטרה ואז בבדיקת רישיונות רגילה יכולים לעצור אותך ולהסגיר אותך לצבא
ויש גם את האפשרות שיגיעו אליך הביתה לקחת אותך, לא נעים
עדיף להגיע בעצמך לשם ולסגור את העיניינים כמו שצריך מולם
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 מאי 2009 13:29

עצם העובדה שאני ילך סתם תדפוק אותי. ישלחו אותי לכלא, ואני אשב שם חודשיים, ואז ישחררו אותי על אי התאמה.

אני לא במצב לכל החרא הזה, עכשיו. ובטח אני לא מוכן ללכת לכלא צבאי.

the don
338409213

תוסיף. בכל מקרה לא כדי ללכת לשם. חודש 5 זה גיוסי מאו מאו כל הילדים המפגרים בעולם, שמלמדים אותם להגיד אבא ואמא. אני לא הולך, שיבאו לקחת אותי מהבית לפחות נרוויח נסיעה חינם חחח.
The Don

הודעהעל ידי The Don » 03 מאי 2009 13:34

אחי..כבר שלחתי לך הודעות מלפני שעתיים..אתה לא עונה :|
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 מאי 2009 14:05

אורח כתב:עצם העובדה שאני ילך סתם תדפוק אותי. ישלחו אותי לכלא, ואני אשב שם חודשיים, ואז ישחררו אותי על אי התאמה.

the don
338409213

תוסיף. בכל מקרה לא כדי ללכת לשם. חודש 5 זה גיוסי מאו מאו כל הילדים המפגרים בעולם, שמלמדים אותם להגיד אבא ואמא. אני לא הולך, שיבאו לקחת אותי מהבית לפחות נרוויח נסיעה חינם חחח.

איאיאי...עם היו משחררים על אי התאמה בחודשיים בכלא.איזה חודשיים ואיזה נעליים צריך לשבת מינמום חצי שנה בכלא בשביל לצאת על אי התאמה.ואני ראיתי בכלא אנשים שיושבים שנה שנה ומשהו ועדיים תקועים בכלא.מה שמוזר שיש אנשים שנהננים בכלא(אכן כך,לטענתם הם מגדירים זאת כחופשה או כחוויה כיפית).
אז אני אישית מציע לך לשכוח מלצאת על אי התאמה.
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 03 מאי 2009 16:15

אורח כתב:עצם העובדה שאני ילך סתם תדפוק אותי. ישלחו אותי לכלא, ואני אשב שם חודשיים, ואז ישחררו אותי על אי התאמה.

the don
338409213

מה שאתה חושב זה טעות ובגלל זה אתה לא מוכן להקשיב.
א. אף אחד לא ישלח אותך לכלא כל כך מהר. כמו שאמרתי, יש פה מספיק עדויות וזה לא דבר נדיר - שהולכים ובשרשרת חיול מראים סימני מצוקה (לא לצעוק "לא רוצה!!", אלא באמת להראות שבירה) מפנים אותך לקב"ן שנמצא שם והוא יוכל להוביל אותך לשחרור.
ב. גם אם התסריט שאתה אומר נכון (והוא לא נכון), כשתשב בבית במילא כשיתפסו אותך ישלחו אותך לכלא וכנראה לתקופה יותר ארוכה ובלי שמישהו בכלל יקשיב לך.

----
למי ששאל על למה להתחייל - הכוונה היא לא להתחייל אלא להופיע ליום הזה, שיהיה עם מה לפעול. מהבית אי אפשר לעשות כלום.
משיח NOW !

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים