שלום,שאלה:

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

טליה

שלום,שאלה:

הודעהעל ידי טליה » 01 מאי 2009 18:39

האם שנת שירות אחת בצבא נחשבת לשירות מלא, או שרק שנתיים לבנות\שלוש שנים לבנים נחשב שירות מלא?

תודה
לא

Re: שלום,שאלה:

הודעהעל ידי לא » 01 מאי 2009 20:05

שנה זה לא שירות מלא לא משנה איך תסתכלי על זה
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 01 מאי 2009 20:30

זה סף מסויים שבו מקבלים את הזכויות גם וכד', אך לא נחשב לשירות מלא כמובן.
משיח NOW !
טליה

הודעהעל ידי טליה » 07 מאי 2009 01:31

אז במקרה של התנדבות לצבא לתקופה של שנה,זה נחשב בעצם לשחרור מוקדם,נכון? כי שנה זה לא שירות מלא (מקווה שהבנתם)
טליה

הודעהעל ידי טליה » 07 מאי 2009 10:30

מישהו יכול לענות לי על השאלה? בבקשה... אני לא שואלת את זה סתם,יש לי סיבה
אור

הודעהעל ידי אור » 07 מאי 2009 10:47

אני חושב שבמקרה של התנדבות שנה נחשב לשירות מלא
טליה

הודעהעל ידי טליה » 07 מאי 2009 11:01

אני שואלת את זה כי שנה הבאה אני רוצה להרשם ללימודי סיעוד,ובטופס של הצהרת הבריאות יש את החלק שהם שואלים לגבי הצבא,וזה מה שכתוב:"קיבלתי פטור מהשירות הצבאי ו\או שוחררתי במהלך השירות הצבאי",אז במקרה שלי אני התנדבתי לשנה אחת,ושנה אחת לא נחשבת לשירות מלא,אז זה בעצם נחשב שהשתחררתי במהלך השירות הצבאי,לא? אמא שלי אמרה לי שאני בכלל צריכה למחוק את החלק הזה כי כן שירתתי בצבא,ולדעתה שנה אחת במקרה של התנדבות כן נחשבת לשירות מלא,אני ממש מבולבלת,מה אתם אומרים,אולי אני באמת אמחק את החלק הזה כי כן שירתתי,אבל מצד שני הייתי רק שנה...
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 07 מאי 2009 17:57

במקרה הזה הכוונה בשירות מלא היא האם השתחררת בתום התקופה המלאה שדרשו ממך לשרצ או ששוחררת לפני כן. כיוון שההתנדבות היא לשנה ושירתת שנה, מבחינת הטופס שירתת שירוצ מלא. זה נשמע שאת לחוצה מהעניין הזה, וזה ממש בלי סיבה, זה לא שאכפת להם אם שירצת או לא או כמה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
טליה

הודעהעל ידי טליה » 07 מאי 2009 20:13

אז אני צריכה לציין שזה היה שירות התנדבותי,או שאין צורך?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 07 מאי 2009 23:20

מה את כל כך בסרטים מזה? כאילו שעל השאלה הטכנית השולית הזו תקום או תיפול ההרשמה שלך. לא שואלים אם זה התנדבות או לא, תעני מה ששואלים אותך וזהו.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 מאי 2009 04:17

טליה כתב:אז אני צריכה לציין שזה היה שירות התנדבותי,או שאין צורך?

תירגעי מה יש לך? מה זאת ההיסטריות הזאת?

את לא מבינה שלאף אחד לא איכפת אם תרשמי שירות מלא או אם תרשמי שיש לך פטור? אל תעשי מחולדה פיל.
סמל אישי של המשתמש
tali_le
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tali_le » 08 מאי 2009 17:33

שני דברים:

1. די להתעצבן על אנשים כי הם לחוצים. לאנשים מותר להיות בלחץ והפורום הזה מנסה לתמוך בהם ולא לתקוף אותם על זה

2. קיבלת פטור מהצבא והתנדבת לעשות שנה בצבא - אני הייתי כותבת בדיוק את זה, אין לך מה לחשוש, הטפסים האלה הם עניינים שגרתיים ולא משנה להם בסופו של דבר מה כתוב שם אלא מה הציונים שלך ומה מספר כרטיס האשראי של מי שמשלם על הלימודים

טלי

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 22 אורחים