הקרקע בוערת: נעצרו חשודים בפרסום להשתמטות מצה''ל באינטרנט

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

הקרקע בוערת: נעצרו חשודים בפרסום להשתמטות מצה''ל באינטרנט

הודעהעל ידי אורח » 26 אפריל 2009 16:32

מזה כמספר חודשים, מנוהלת במחלק התשאול של מרחב ירקון חקירה בגין פרסומים ועידוד אזרחים להשתמטות מצה"ל, ע"י פרסומים באתרי האינטרנט "פרופיל
חדש ו"מטרה 21. לאחר גיבוש הראיות ואיתור אותם בעלי מחשבים מהם נשלחו התכנים לאתרי האינטרנט בוצעו הבוקר פשיטות של שוטרי מרחב ירקון על בתיהם
ומקומות עבודותיהם של החשודים בי-ם, רמה"ש, נתניה, ת"א וב"ש, במהלכם נתפסו מחשבים וחומרים נוספים הקשורים לעברה, שישה חשודים עוכבו לחקירה.
בחקירתם נקשרו החשודים למיוחס להם, בתום החקירה שוחררו החשודים בערבויות.

http://www.telaviv.police.gov.il/Index.asp?id=28922

מי נעצר?
January_09
יצירת קשר:

Re: הקרקע בוערת: נעצרו חשודים בפרסום להשתמטות מצה''ל באינטרנט

הודעהעל ידי January_09 » 26 אפריל 2009 16:46

וואו
איראן זה באמת כאן
מעניין למה לא עוצרים בעלי אתרים שמעודדים שירות ורק כאלה שלא...אחרי הכל זה לא עבירה על החוק(עבירה להגיד למישהו ''עדיף שלא תתגייס''?)...עוד שנייה יעצרו אנשים שמעודדים להכין מרק עוף מאבקה ולא מחתיכות עוף אמיתיות
הנוקם

הודעהעל ידי הנוקם » 26 אפריל 2009 18:13

ממש גועל נפש מדינה שלא שווה כלום ממש גועל נפש אסור להביע דעה? מדינת משטרה ... אין מילים בפי על דבר כזה מגעיל
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 אפריל 2009 18:16

פשוט לא יאמן,זאת המדינה הכי מושחתת ואנטי דמוקרטית בעולם.פשוט בושה.זה כל כך מעצבן אותי שהכל סובב סביב הצבא.נכון שיש הרבה דברים שבהם אני לא מסכים אם האנשים פה,אבל איפשר להתעלם מהעבודה הכל כך חשובה שהאנשים פה עושים.הם מבזבזים מזמנם,נותנים מעצמם כדי לעזור לצעירים חיילים,מלשבים ומה לא,חלקם על סף התאבדות.כל כך מעצבן אותי שבמקום להודות לאנשים האלה כל כך הרבה אזרחים במדינה המסריחה הזאת מתעלמים ואף מתנגדים לכל העזרה הכל כך חשובה שהם נותנים פה בפורום.והצבא המסריח הזה מציג דוחות של ירידה במספר החיילים המתאבדים,ונוקף זאת לזכותו.חוצפנים,חסרי בושה עלובים.הרי כל טמבל הכי גדול יכול לראות שאם כבר יש ירידה אז זה רק בגלל שאחוזי המשתמטים רק גדלים.אני מציע לכל האנשים שאחראים לארגון פרופיל חדש,אתם יודעים מה?תסגרו את העמותה לשנה שנתיים,וככה כולם יראו ויעריכו באמת את העזרה שאתם נותנים,למרות שזאת יכולה להיות החלטה גורלית והרבה מאוד מאוד מאוד ושוב אני מדגיש את המאוד,צעירים יכולים להפגע בצורות קשות מהחלטה שכזאת.
הנוקם

הודעהעל ידי הנוקם » 26 אפריל 2009 18:30

מחזק +10
צבא מסריח מדינה עלובה פשוט גועל נפש :evil:
יוספ
יצירת קשר:

הודעהעל ידי יוספ » 26 אפריל 2009 20:21

והעיקר כתבו בהימנון התקווה "להיות עם חופשי בארצנו " אתם מבינים אנו עם חופשי ועושים מה שרוצים אבל לצאת מהצבא אנחנו לא זה כבר לא בגדר של עם חופשי!!! :x
דניאל

הודעהעל ידי דניאל » 26 אפריל 2009 21:08

סוף סוף אתם תקבלו את הטיפול הראוי. זו עבירה על החוק להטיף להשתמטות ואתם פושעים.

העם שלנו כיום הוא עם חופשי. רק בזכות הצבא.
בלעדיו היינו היום משועבדים ואז לא היית משרת 3 שנים, היית משרת כל החיים.
shimi

הודעהעל ידי shimi » 26 אפריל 2009 23:59

רוצים להיות חופשיים בארצנו תעשו צבא .... אף אחד לא מבקש ממכם להיות לוחמים , תהיו בקרייה מ 8 עד 4 ואז תלכו הביתה ותעשו מה שאתם רוצים , ואם זה גם קשה לכם תעשו שירות לאומי העיקר שתתרמו למדינה בצורה כזאת או אחרת.
אבל אתם מתרצים בשביל ההרגשה של עצמכם שאתם לא מתאימים ובדיכאון כשה מה שבעצם זה חינוך לקוי מאוד שקיבלתם בבית , ואתם יכולים להגיד שאני לא מבין בזה כלום ולא יודע כלום ואולי אתם צודקים אבל אני רק יודע שאני עשיתי צבא ותרמתי את חלקי בשביל שאני אוכל להתקיים במדינה שאני נתתי את חלקי בשביל להיות אזרח מן השורה בא.
אני לומד בחו"ל ואני רואה מה קורה פה כשה אני רואה ילדים בני 18 בריאים כסוסים מגיעים ללמוד פה ומשתמטים מהצבא ומתחילים לספר סיפורים מפה ועד לירח שהם עשו "הסכם" עם הצבא ועוד כל מיני שטויות ושוב אני חוזר על זה שכל זה מתחיל בחינוך בבית!
SON

הודעהעל ידי SON » 27 אפריל 2009 01:43

גם כן אתם...
הצבא לא לטעמכם, המדינה הפאשיסטית, המילטריסטית והדיקטטורית שלנו לא לטעמכם... אולי תעברו כבר מדינה אם הכל כאן כל-כך חרא? יהיה יותר טוב לנו, ובטח שלכם, אם לא תהיו חלק מהמדינה הזאת.
וכל עוד אתם תקועים כאן איתנו, הבורים, הפרמיטיבים, הנבערים, המושחתים, סותמי-הפיות והאנטי-דמוקרטיים שכן עושים צבא וכן מגנים על המדינה הזאת בדמם, תתמודדו עם החוקים של המדינה.
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 27 אפריל 2009 06:41

אולי יש פה עבירות על החוק, (הקצת מעוות משהו) אבל אין ספק שיש פה פגיעה בחופש הביטוי ונעשה פה מעשה אנטי דמוקרטי בעליל.

באיזו עוד מדינה היו עוצרים אנשים שמתנגדים לשרת בצבא או עוזרים לאחרים להימנע משירות צבאי?
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
Strawberry
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Strawberry » 27 אפריל 2009 09:22

אני לא חושבת שיש כאן עבירה על החוק.
החוק הוא שכל אזרח בריא וכשיר מחוייב לשרת בצבא. עבירה על החוק הנ"ל תהיה הסתה נגד גיוס.
האתר והפורום הזה לא מסיתים נגד גיוס ולא מטיפים להשתמטות, המקום הזה נותן מענה לאותם אנשים שאינם בריאים לגמרי ואינם כשירים לשירות צבאי.
זה יותר פורום תמיכה נפשית מאשר פורום הסתה.

במחשבה שניה, אולי תעצרו גם את הקו לתמיכה נפשית לחיילים? אני בטוחה שלא פעם עולה שם האפשרות לגשת לקב"ן וייתכן שעולה שם אפילו אופציית השחרור!
איזה הזעם

הודעהעל ידי איזה הזעם » 27 אפריל 2009 10:32

רגע חברס אם אני לוחם ואני בכל זאת פה בפורום ועוזר לאנשים כן כן.. יעצרו אותי?
January_09
יצירת קשר:

הודעהעל ידי January_09 » 27 אפריל 2009 13:49

Jack_Flash כתב:אולי יש פה עבירות על החוק, (הקצת מעוות משהו) אבל אין ספק שיש פה פגיעה בחופש הביטוי ונעשה פה מעשה אנטי דמוקרטי בעליל.

באיזו עוד מדינה היו עוצרים אנשים שמתנגדים לשרת בצבא או עוזרים לאחרים להימנע משירות צבאי?

האמת שלא מזמן הייתה כתבה על בלוגר איראני שנעצר בגלל שהיה נגד החמאס במבצע עופרת יצוקה
ד''א...הוא מת ב''נסיבות מיסתוריות''
D_man
יצירת קשר:

הודעהעל ידי D_man » 28 אפריל 2009 08:40

מקווה שהאתר יחזור לפעילות מלאה בקרוב וש"במילא רגוע" בסדר. לכל המורעלים: אף אחד לא מונע ממכם ללכת לשרת, מפריע לכם שיש אנשים שלא יכולים להחזיק מעמד במסגרת החרא שהיא הצבא? אפשר לחשוב שאנחנו לא הולכים לצבא כדי לעשות לכם דווקא. ממש בא לי לתת 3 שנים מעצמי בהם ישפילו אותי ויצעקו עליי אנשים כמוכם כשאין לי זכות אפילו להתחתן במדינה הזו או להקבר עם המשפחה כי אני לא יהודי מספיק.
אני אתרום יותר בשירות לאומי מאשר באיזו קריה דפוקה. בפורום הזה לא מעודדים השתמטות, מעודדים חשיבה עצמית ודואגים לבריאות של חבריה, מה שהמדינה כבר לא טורחת לעשות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אפריל 2009 14:54

הנוקם כתב:מחזק +10
צבא מסריח מדינה עלובה פשוט גועל נפש :evil:

לא נאה???
מוזמן לרדת מהארץ וכמה שיותר מהר.
סמל אישי של המשתמש
tali_le
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tali_le » 28 אפריל 2009 21:08

כל הנחקרים בסדר.
תודה לכל מי שהביע תמיכה.
אנחנו ממשיכים בפעילות שלנו כתמיד.
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 28 אפריל 2009 21:14

tali_le כתב:כל הנחקרים בסדר.
תודה לכל מי שהביע תמיכה.
אנחנו ממשיכים בפעילות שלנו כתמיד.

טלי לרנר חזרת לפורום?? ברוכה השבה!
אני שמח שכולם בסדר (:
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
סמל אישי של המשתמש
tali_le
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tali_le » 29 אפריל 2009 07:37

אני תמיד כאן אבל לפעמים מתעסקת יותר בעניינים אחרים
בכל מקרה, עכשיו כשצריך אנחנו משתדלים להיות כאן יותר

טלי
אחד

הודעהעל ידי אחד » 29 אפריל 2009 11:17

מדינת משטרה!
פשוט גועל נפש....
איראן 2 נהיינו, באיזה עוד מדינה עוצרים אנשים שסה"כ עוזרים לאנשים לא להתגייס לצבא כובש ורוצח?
shual
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shual » 29 אפריל 2009 13:44

יפה אמרת D-MAN.

מחזק את חברי "פרופיל חדש". מקווה שהכל יסתיים בשלום.
-------------------------------------------------

"There are no muralim in foxholes"
איזה כיף

הודעהעל ידי איזה כיף » 30 אפריל 2009 10:06

לשבת בבית. בחדר נעים. מול מחשב. ולהשמיץ.

את אנשי הצבא. את אנשי כוחות הביטחון. אנשי השב"כ שהם ממש עולם השחור.

את 'ה מ ת נ ח ל י ם' רחמנא ליצלן, שהם באמת הסיטרא אחרא

ולדעת [וכולכם - אפילו כולכן יודעים ויודעות את זה, נכון?] שבלעדי אותם אנשי ביטחון [ואפילו ללא המתנחלים -אבל פה כן אפשר לנהל דיון תרבותי] - לא הייתם יושבים בחדר הנעים, מול המחשב ומשמיצים.

כל הכבוד.

כמו שסבתי, עליה השלום היתה אומרת

כולכם/כולכן

'הגיבר בדיבר' - גיבורים בדיבורים. כמו שאומרים הילדים בשכונה - 'נראה אתכם אחרי בית ספר'. לולא זה היה מאיים גם עלי, ילדי ובני ביתי הייתי אומר לכם - בואו ניתן שנה, זה הכל, רק שנה לדרך שלכם - ונדבר אחר כך. אבל, כמדומני שאפילו אתם, בסתר לבכם, לא הייתם רוצים שנהייה כל כך מטומטים עד כדי הקשבה לכם.

אז, כל טוב לכם ולכל עם ישראל, עצמאות שמח [דקה אחרי תום החג]
ופטפטת נעימה.
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 30 אפריל 2009 10:27

א- מי ראית שמשמיץ או מדבר נגד כוחות הביטחון? WTF? אולי איזה אורח אחד, אבל למה להכליל על כל הפורום? למה סתם להשמיץ? (כן, אתה פה המשמיץ)
2- אין דבר כזה "הדרך שלכם". כמספר האנשים פה, כך מספר הדעות הפוליטיות. תתפלא, אבל אנשים שלא מסוגלים עוד להמשיך במסגרת כה קשה, בצבא, הם לא בהכרח שונאי ישראל.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים