אי התאמה בצו שופט

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

חריאט

אי התאמה בצו שופט

הודעהעל ידי חריאט » 26 אפריל 2009 15:51

שלום לכולם

אני כותב היום לאחר שחרור מכלא צבאי לאחר שנשפטי 82 יום מאסר. בנוסף הורה השופט בפסק דין "להורות בפני רשויות הצבא להביא את הנאשם בפני וועדת אי התאמה" (ציטוט מתוך הפרוטוקול).

מחר אני מתייצב בבקו"ם להמשך שיבוץ, עכשיו השאלה שלי היא האם זה תופס? האם כשאגיע לבקו"ם אני יוכל להתעקש ולקבל אותה לפני השיבוץ? או שאצטרך לסרב שוב ולהזרק לכלא לעוד כמה שבועות?

שאלה נוספת לגבי הוועדה
ממה היא מורכבת? מהם הקרטריונים שלהם? מה אני יכול לעשות כדי להוסיף נקודות בונוס? חוות דעת פסיכיאטרית - אזרחית תעזור?
נפגשתי עם 3 קבנים והצהרתי פגיעה עצמית ונשלחתי לאגף בכליאה האחרונה. קבן ראשון אמר שאני בריא, קבן שני רשם שאני לא משתף פעולה ושלח אותי לאגף, וקבן שלישי לאחר שהצהרתי בפניו כי אני מוכן לעשות הכל הכל הכל אמר גם הוא שאני כשיר נפשית ורשם שמשאיר את הטיפול לגורמי גחל"ת לגבי אי התאמתי לשירות.

תודה רבה לעוזרים...

אגב מנהלים, מה עם הפורום הישן? איפה הניק שלי?
telaviv_fff
יצירת קשר:

Re: אי התאמה בצו שופט

הודעהעל ידי telaviv_fff » 26 אפריל 2009 18:42

.
THUG LIFE
יצירת קשר:

Re: אי התאמה בצו שופט

הודעהעל ידי THUG LIFE » 26 אפריל 2009 20:26

חריאט כתב:שלום לכולם

אני כותב היום לאחר שחרור מכלא צבאי לאחר שנשפטי 82 יום מאסר. בנוסף הורה השופט בפסק דין "להורות בפני רשויות הצבא להביא את הנאשם בפני וועדת אי התאמה" (ציטוט מתוך הפרוטוקול).

מחר אני מתייצב בבקו"ם להמשך שיבוץ, עכשיו השאלה שלי היא האם זה תופס? האם כשאגיע לבקו"ם אני יוכל להתעקש ולקבל אותה לפני השיבוץ? או שאצטרך לסרב שוב ולהזרק לכלא לעוד כמה שבועות?

שאלה נוספת לגבי הוועדה
ממה היא מורכבת? מהם הקרטריונים שלהם? מה אני יכול לעשות כדי להוסיף נקודות בונוס? חוות דעת פסיכיאטרית - אזרחית תעזור?
נפגשתי עם 3 קבנים והצהרתי פגיעה עצמית ונשלחתי לאגף בכליאה האחרונה. קבן ראשון אמר שאני בריא, קבן שני רשם שאני לא משתף פעולה ושלח אותי לאגף, וקבן שלישי לאחר שהצהרתי בפניו כי אני מוכן לעשות הכל הכל הכל אמר גם הוא שאני כשיר נפשית ורשם שמשאיר את הטיפול לגורמי גחל"ת לגבי אי התאמתי לשירות.

תודה רבה לעוזרים...

אגב מנהלים, מה עם הפורום הישן? איפה הניק שלי?

בקשר לבקו"ם - לדעתי אתה לא צריך לסרב ולהגיע לכלא כי יש לך כבר ועדה (אני לא חושב שאתה רוצה להגיע לועדת האי-התאמה בכלא ששם יש מצב טוב שלא יוציאו אותך). מה שאתה צריך לעשות זה במידת האפשר להגיע לועדה בבקו"ם (תארגן את זה איכשהו דרך הקב"נים או השלישות שם) ותנסה להישאר מסופח לבקו"ם כמה שיותר זמן. אם זה לא יצליח תגיע ליחידה החדשה ושם אני מאמין תקבל ועדת אי התאמה.

בקשר לועדה, פשוט תגיע לועדה ותבוא בגישה של "אני נרקומן, אני עבריין ואני אלכוהוליסט" ותראה להם כמה אתה לא מתאים לצבא. תשחק אותה שם ככה שאף אחד לא ירצה להחזיק אותך בצבא...

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים