צריך עזרה ממישהו שמבין.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

סימן שאלה ?
יצירת קשר:

צריך עזרה ממישהו שמבין.

הודעהעל ידי סימן שאלה ? » 21 אפריל 2009 17:32

יצאתי מהצבא על 21 וחזרתי על פרופיל נפשי45. עכשיו אני נהג בוס. יש בקרוב אבטוח ישובים של שבוע. השאלה שלי היא אם מותר להם לשלוח אותי לשמור עם נשק עם פרופיל 45 ? ובגלל שהוא בדרגת סא"ל אז יש לי תורניות של נהגים, אבל אבט"ש?!
צריך עזרה ממישהו שמבין...
נובמבר 07
תמונה
אורח

Re: צריך עזרה ממישהו שמבין.

הודעהעל ידי אורח » 21 אפריל 2009 19:42

סימן שאלה ? כתב:יצאתי מהצבא על 21 וחזרתי על פרופיל נפשי45. עכשיו אני נהג בוס. יש בקרוב אבטוח ישובים של שבוע. השאלה שלי היא אם מותר להם לשלוח אותי לשמור עם נשק עם פרופיל 45 ? ובגלל שהוא בדרגת סא"ל אז יש לי תורניות של נהגים, אבל אבט"ש?!
צריך עזרה ממישהו שמבין...

בעלי פרופיל 45 נפשי לא פטורים משום דבר, וזה כולל אבט"ש.
אבט"ש נעים :) אם יש לך אינטרנט בטלפון תכתוב לנו מהמגדל איך הולך האבט"ש :mrgreen:
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 21 אפריל 2009 20:24

nasty :twisted:
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 21 אפריל 2009 21:34

lol
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 מאי 2009 09:01

יצאת על פרופיל 45 וחזרת כנהג בוס ועוד של סא"ל תהנה ממה שיש לך ואל תנסה "לברוח" גם מזה אני הייתי נהגת יחידה וגם נהגת צמודה של סגן מפקד היחידה שלי עשיתי תורנויות נהגים וכוננות הקפצות אבט"שים כמו גדולה וזאת חויה סוף הדרך פשוט תהנה ותזרום בהצלחה.ובעצם עניתי לך כן אתה יכול לצאת לאבט"ש!!!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 מאי 2009 09:03

אורח כתב:יצאת על פרופיל 45 וחזרת כנהג בוס ועוד של סא"ל תהנה ממה שיש לך ואל תנסה "לברוח" גם מזה אני הייתי נהגת יחידה וגם נהגת צמודה של סגן מפקד היחידה שלי עשיתי תורנויות נהגים וכוננות הקפצות אבט"שים כמו גדולה וזאת חויה סוף הדרך פשוט תהנה ותזרום בהצלחה.ובעצם עניתי לך כן אתה יכול לצאת לאבט"ש!!!

"לצאת לאבט"ש כנהג ולא כשומר"

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים