חייב עזרה דחוף! קב"ן מנמנמנמניאק!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ביז'ו

חייב עזרה דחוף! קב"ן מנמנמנמניאק!

הודעהעל ידי ביז'ו » 19 אפריל 2009 14:18

יווו אתם חייבים לעזור לי!! הייתי אצל הקב"ן בלשכת גיוס(אני מלשב), הוא נפנף אותי כמו לא יודע מה, אמרתי לו שאני בדיכאון ויש לי מחשבות על מוות והוא אמר לי שדוקא יעשה לי טוב שאני יתגיס!קיצר, הוא נתן לי קה"ס 50 ויש לי תאריך גיוס עוד חודש וחצי! מה אני עושה??? ואם אני אקבע שוב פגישה עם קב"ן, מה אני יכול להגיד לו נגד הטענה הזאת שכביכול הצבא "יסדר" לי את החיים ?????? תודה רבה לעוזרים!!!!! אתם עושים פה עבודת קודש!!!
Strawberry
יצירת קשר:

Re: חייב עזרה דחוף! קב"ן מנמנמנמניאק!

הודעהעל ידי Strawberry » 19 אפריל 2009 17:29

זה שקיבלת קה"ס 50 מראה שאתה כבר בדרך הנכונה, קבע עוד פגישה עם הקב"ן, ספר לו בערך אותם דברים, אם תהיה החמרה עקב התקרבות תאריך הגיוס ספר לו על זה. הוא בוחן אותך, תתמיד ותצליח.
16

הודעהעל ידי 16 » 19 אפריל 2009 18:54

ביז'ו כתב:יווו אתם חייבים לעזור לי!! הייתי אצל הקב"ן בלשכת גיוס(אני מלשב), הוא נפנף אותי כמו לא יודע מה, אמרתי לו שאני בדיכאון ויש לי מחשבות על מוות והוא אמר לי שדוקא יעשה לי טוב שאני יתגיס!קיצר, הוא נתן לי קה"ס 50 ויש לי תאריך גיוס עוד חודש וחצי! מה אני עושה??? ואם אני אקבע שוב פגישה עם קב"ן, מה אני יכול להגיד לו נגד הטענה הזאת שכביכול הצבא "יסדר" לי את החיים ?????? תודה רבה לעוזרים!!!!! אתם עושים פה עבודת קודש!!!

הוא לא ניפנף אותך... קה"ס 50 זה רגל בחוץ...... ועזוב אותך ממה שהוא אמר סתם זיוני שכל..
קע

הודעהעל ידי קע » 19 אפריל 2009 22:23

קה"ס 50 ?
זה נער מקא"ם.
D_man
יצירת קשר:

הודעהעל ידי D_man » 20 אפריל 2009 17:58

תנסה שוב, ורק שתדע שאתה לא חייב לתת לו תשובות, בן אדם שבאמת נמצא בדכאון לא חושב בהגיון בכלל, תענה "אבל אני לא יכול צבא" או משהו בסגנון כמו מנטרה, תתמיד והוא ישחרר, אין לו מה לעשות איתך אם לא תכנע. והכי חשוב, תקרא טרגט 21 אם עוד לא קראת, תהיה מוכן לטרטורים ואל תשבר!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 17 אורחים