חייב עזרה דחוף הייתי בברה"ן ו

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

פרופיל חדש_18
יצירת קשר:

חייב עזרה דחוף הייתי בברה"ן ו

הודעהעל ידי פרופיל חדש_18 » 19 אפריל 2009 11:12

הלכתי היום לתל השומר לראות קבן,לא קבעתי תור או משהו כי חשבתי שאפשר להיכנס לשם ולראות קבן גם בלי הפנייה מיוחדת,זה מה שהבנתי מפה. נכנסתי למקרפ"ר ב.כשנכנסתי פנימה בקבלה הראשית אמרתי להם שיש לי לי חחות דעת מפסיכיאטר אזרחי וזה ושאני צריך לראות קב"ן,והקבלה הראשית שאלו אם אני חייל בסדיר או מה אני ואמרתי להם שאני נפקד ושעוד לא התחיילתי ואין לי חוגר וזה אז הם הפנו אותי לאיזה מישהו בקומה השנייה(יעני שנייה),היה כתוב לו בכניסה לחדר אבחונים ומיונים או משהו כזה אני לא זוכר בידיוק.דיברתי איתו ואמרתי לו שיש לי חוות דעת מפסיכיאטר ושאני צריך לראות קבן וזה,והוא אמר לי שאני לא יכול לבוא סתם ככה ולבקש לראות קבן,ושאיפשר לבוא סתם ככה ופשוט לראות קבן בלי הפנייה מתאימה.אז הוא אמר לי ללכת לשער הצפון ולבקש מהם שיכניסו אותי לשם. מה זה בכלל השער צפון הזה,מה יש בפנים? הוא הפנה אותי לתא הנפקדים,הוא דיבר איתם בטלפון ושמעתי והוא גם אמר לי.אני בטוח שאם הייתי נכנס לשם לשער צפון הזה הם היו שולחים לכלא,אני בטוח בזה מיליון אחוז.מה אני צריך לעשות חברה,אני כבר משתגע אני פשוט לא יודע מה לעשות.כולם אומרים שאפשר ללכת לתל השומר למקרפר ב ולראות שם קבן בקלות,אבל היום הייתי שם והנה קראה מה שקרה.תגידו לי מה אני עושה עכשיו חבריםםםם..????
אורח

Re: חייב עזרה דחוף הייתי בברה"ן ו

הודעהעל ידי אורח » 19 אפריל 2009 13:37

פרופיל חדש_18 כתב:הלכתי היום לתל השומר לראות קבן,לא קבעתי תור או משהו כי חשבתי שאפשר להיכנס לשם ולראות קבן גם בלי הפנייה מיוחדת,זה מה שהבנתי מפה. נכנסתי למקרפ"ר ב.כשנכנסתי פנימה בקבלה הראשית אמרתי להם שיש לי לי חחות דעת מפסיכיאטר אזרחי וזה ושאני צריך לראות קב"ן,והקבלה הראשית שאלו אם אני חייל בסדיר או מה אני ואמרתי להם שאני נפקד ושעוד לא התחיילתי ואין לי חוגר וזה אז הם הפנו אותי לאיזה מישהו בקומה השנייה(יעני שנייה),היה כתוב לו בכניסה לחדר אבחונים ומיונים או משהו כזה אני לא זוכר בידיוק.דיברתי איתו ואמרתי לו שיש לי חוות דעת מפסיכיאטר ושאני צריך לראות קבן וזה,והוא אמר לי שאני לא יכול לבוא סתם ככה ולבקש לראות קבן,ושאיפשר לבוא סתם ככה ופשוט לראות קבן בלי הפנייה מתאימה.אז הוא אמר לי ללכת לשער הצפון ולבקש מהם שיכניסו אותי לשם. מה זה בכלל השער צפון הזה,מה יש בפנים? הוא הפנה אותי לתא הנפקדים,הוא דיבר איתם בטלפון ושמעתי והוא גם אמר לי.אני בטוח שאם הייתי נכנס לשם לשער צפון הזה הם היו שולחים לכלא,אני בטוח בזה מיליון אחוז.מה אני צריך לעשות חברה,אני כבר משתגע אני פשוט לא יודע מה לעשות.כולם אומרים שאפשר ללכת לתל השומר למקרפר ב ולראות שם קבן בקלות,אבל היום הייתי שם והנה קראה מה שקרה.תגידו לי מה אני עושה עכשיו חבריםםםם..????

אפשר ללכת לשם לראות קבן אם אתה כבר חייל... אם עדיין לא התחיילת ואתה נפקד בקום זה משהו אחר....
היית צריך ללכת לאן שהוא אמר לך וזהו, שער צפון זה אחד מהשערים שממנו נכנסים לבקום (יש הרבה כניסות,הבקום זה מקום גדול).
גם אם היו שמים אותך במעצר היו נותנים לך לראות קבן.. הרי אתה שם בלי תיק ובלי כלום ובמצוקה ולא מתפקד אז מה כבר נשאר להם לעשות איתך? כלום.
תחזור לברה"ן מחר שוב, תיראה מסכן... ותעשה מה שיגידו לך. אם ישאלו למה לא הלכת אתמול תגיד שפחדת.
פרופיל חדש_18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל חדש_18 » 19 אפריל 2009 14:27

אורח כתב:
פרופיל חדש_18 כתב:הלכתי היום לתל השומר לראות קבן,לא קבעתי תור או משהו כי חשבתי שאפשר להיכנס לשם ולראות קבן גם בלי הפנייה מיוחדת,זה מה שהבנתי מפה. נכנסתי למקרפ"ר ב.כשנכנסתי פנימה בקבלה הראשית אמרתי להם שיש לי לי חחות דעת מפסיכיאטר אזרחי וזה ושאני צריך לראות קב"ן,והקבלה הראשית שאלו אם אני חייל בסדיר או מה אני ואמרתי להם שאני נפקד ושעוד לא התחיילתי ואין לי חוגר וזה אז הם הפנו אותי לאיזה מישהו בקומה השנייה(יעני שנייה),היה כתוב לו בכניסה לחדר אבחונים ומיונים או משהו כזה אני לא זוכר בידיוק.דיברתי איתו ואמרתי לו שיש לי חוות דעת מפסיכיאטר ושאני צריך לראות קבן וזה,והוא אמר לי שאני לא יכול לבוא סתם ככה ולבקש לראות קבן,ושאיפשר לבוא סתם ככה ופשוט לראות קבן בלי הפנייה מתאימה.אז הוא אמר לי ללכת לשער הצפון ולבקש מהם שיכניסו אותי לשם. מה זה בכלל השער צפון הזה,מה יש בפנים? הוא הפנה אותי לתא הנפקדים,הוא דיבר איתם בטלפון ושמעתי והוא גם אמר לי.אני בטוח שאם הייתי נכנס לשם לשער צפון הזה הם היו שולחים לכלא,אני בטוח בזה מיליון אחוז.מה אני צריך לעשות חברה,אני כבר משתגע אני פשוט לא יודע מה לעשות.כולם אומרים שאפשר ללכת לתל השומר למקרפר ב ולראות שם קבן בקלות,אבל היום הייתי שם והנה קראה מה שקרה.תגידו לי מה אני עושה עכשיו חבריםםםם..????

אפשר ללכת לשם לראות קבן אם אתה כבר חייל... אם עדיין לא התחיילת ואתה נפקד בקום זה משהו אחר....
היית צריך ללכת לאן שהוא אמר לך וזהו, שער צפון זה אחד מהשערים שממנו נכנסים לבקום (יש הרבה כניסות,הבקום זה מקום גדול).
גם אם היו שמים אותך במעצר היו נותנים לך לראות קבן.. הרי אתה שם בלי תיק ובלי כלום ובמצוקה ולא מתפקד אז מה כבר נשאר להם לעשות איתך? כלום.
תחזור לברה"ן מחר שוב, תיראה מסכן... ותעשה מה שיגידו לך. אם ישאלו למה לא הלכת אתמול תגיד שפחדת.

זה לא קשור,אני נחשב חייל למרות שלא עליתי על מדים ואין לי חוגר וזה.שמע,להיכנס לשם זה להסגיר את עצמי.אני יודע מהרבה אנשים פה בפורום שאפשר לראות שם קבן בסיכוים אפסיים לתפיסה.אז למה שאני יסגיר את עצמי?אם אני יכנס לשם אני יודע שיש סיכוי גבוה מאוד שהם לא יתנו לי לראות קבן.הם יכולים להגיד לי שקודם אני ירצה את העונש שלי ואז אני יראה קבן או כל מיני דברים כאלה,זה לא בעיה בשבילם.אתה מבין,לא יצא לי כלום ככה.אף אחד לא מבטיח לי שאני יראה קבן לא בבקום,לא לפני שאני נשפט ולא אחרי שאני ישפט.בגלל זה קודם אני רוצה לטפל בבעיות כי אחרי שאני יהיה בידיהם אני לא יקבל שום דבר חוץ מכלא.

אני כבר אובד עצות חברים.מה אני צריך לעשות עכשיו?מה אפשר לעשות ???
16

הודעהעל ידי 16 » 19 אפריל 2009 18:41

פרופיל חדש_18 כתב:
אורח כתב:

זה לא קשור,אני נחשב חייל למרות שלא עליתי על מדים ואין לי חוגר וזה.שמע,להיכנס לשם זה להסגיר את עצמי.אני יודע מהרבה אנשים פה בפורום שאפשר לראות שם קבן בסיכוים אפסיים לתפיסה.אז למה שאני יסגיר את עצמי?אם אני יכנס לשם אני יודע שיש סיכוי גבוה מאוד שהם לא יתנו לי לראות קבן.הם יכולים להגיד לי שקודם אני ירצה את העונש שלי ואז אני יראה קבן או כל מיני דברים כאלה,זה לא בעיה בשבילם.אתה מבין,לא יצא לי כלום ככה.אף אחד לא מבטיח לי שאני יראה קבן לא בבקום,לא לפני שאני נשפט ולא אחרי שאני ישפט.בגלל זה קודם אני רוצה לטפל בבעיות כי אחרי שאני יהיה בידיהם אני לא יקבל שום דבר חוץ מכלא.

אני כבר אובד עצות חברים.מה אני צריך לעשות עכשיו?מה אפשר לעשות ???

אמרו לך מה לעשות ואתה מצאת מליון סיבות למה לא לעשות את זה... אז אם אתה מבין בזה כל כך תעשה מה שאתה מבין וזהו...
פרופיל חדש_18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל חדש_18 » 19 אפריל 2009 18:54

מה שהוא אמר לי זה שכדי לראות קבן אני צריך ללכת להסגיר את עצמי,ככה זה יוצא.במקרה כזה אני לא יראה שום קבן,הדבר היחידי שאני יקבל זה כלא,וישבתי כבר פעם אחת ואני לא רוצה לשבת עוד פעם.ומה שהוא אמר נוגד את הדעה הרווחת שאפשר לראות קבן ברה"ן בלי להיתפס ולהישפט ולשבת בכלא.אני לא מחפש שום סיבות ללמה לא,תאמין לי.אני פשוט רוצה לעשות את הכל כמו שצריך ואני לא רוצה להיות סתם פזיז ולשלם על זה אחר כך.
16

הודעהעל ידי 16 » 19 אפריל 2009 18:57

פרופיל חדש_18 כתב:מה שהוא אמר לי זה שכדי לראות קבן אני צריך ללכת להסגיר את עצמי,ככה זה יוצא.במקרה כזה אני לא יראה שום קבן,הדבר היחידי שאני יקבל זה כלא,וישבתי כבר פעם אחת ואני לא רוצה לשבת עוד פעם.ומה שהוא אמר נוגד את הדעה הרווחת שאפשר לראות קבן ברה"ן בלי להיתפס ולהישפט ולשבת בכלא.אני לא מחפש שום סיבות ללמה לא,תאמין לי.אני פשוט רוצה לעשות את הכל כמו שצריך ואני לא רוצה להיות סתם פזיז ולשלם על זה אחר כך.

תלך לברה"ן מחר שוב... מה איכפת לך? מקסימום תבזבז כמה שעות...
אם לא יעבוד לך לבית חולים תיקח חוות דעת מפסיכיאטר שם ואז לך שוב לברהן בפעם השלישית... ואז תראה מה קורה...
פרופיל חדש_18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל חדש_18 » 20 אפריל 2009 00:54

16 כתב:
פרופיל חדש_18 כתב:מה שהוא אמר לי זה שכדי לראות קבן אני צריך ללכת להסגיר את עצמי,ככה זה יוצא.במקרה כזה אני לא יראה שום קבן,הדבר היחידי שאני יקבל זה כלא,וישבתי כבר פעם אחת ואני לא רוצה לשבת עוד פעם.ומה שהוא אמר נוגד את הדעה הרווחת שאפשר לראות קבן ברה"ן בלי להיתפס ולהישפט ולשבת בכלא.אני לא מחפש שום סיבות ללמה לא,תאמין לי.אני פשוט רוצה לעשות את הכל כמו שצריך ואני לא רוצה להיות סתם פזיז ולשלם על זה אחר כך.

אם לא יעבוד לך לבית חולים תיקח חוות דעת מפסיכיאטר שם ואז לך שוב לברהן בפעם השלישית... ואז תראה מה קורה...

יש לי חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי,וברור שהלכתי איתו לברה"ן.ניראה לי שחשבת שהלכתי לשם בלי חוות דעת מפסיכיאטר ובגלל זה חשבת שלא ראיתי קבן,אתה מתבלבל.
16

הודעהעל ידי 16 » 20 אפריל 2009 00:56

פרופיל חדש_18 כתב:
16 כתב:

יש לי חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי,וברור שהלכתי איתו לברה"ן.ניראה לי שחשבת שהלכתי לשם בלי חוות דעת מפסיכיאטר ובגלל זה חשבת שלא ראיתי קבן,אתה מתבלבל.

לך מחר לברהן שוב ולך לאן שיגידו לך...
גם אם זה בלתי נמנע ותשב במעצר שבוע (לא ממש סביר) לפחות תסיים עם זה כבר.
לברוח מזה לא יעזור ולא יפתור כלום.
פרופיל חדש_18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל חדש_18 » 20 אפריל 2009 02:47

אני לא מבין,כולם אומרים שאפשר לראות קבן בברהן מבלי שיעצרו אותך גם אם אתה נפקד או עריק.אז למה אחד משם אמר לי שאני לא יכול לבוא ולבקש ולקבל קבן ככה סתם בלי הפניה?הוא ניסה לעבוד עלי או מה?
ואיך אני יכול לקבל הפניה לקבן?אם אני אשלח את החחות דעת שיש לי מהפסיכיאטר האזרחי לבקום בפקס(במידה וכן, צריך גם לצרף בקשה בכתב אם החוות דעת??)הם יתנו לי הפניה לברהן שאני יוכל לראות איתה שם קבן? אני ממש מבולבל ולא יודע מה לעשות...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 אפריל 2009 11:44

פרופיל חדש_18 כתב:אני לא מבין,כולם אומרים שאפשר לראות קבן בברהן מבלי שיעצרו אותך גם אם אתה נפקד או עריק.אז למה אחד משם אמר לי שאני לא יכול לבוא ולבקש ולקבל קבן ככה סתם בלי הפניה?הוא ניסה לעבוד עלי או מה?
ואיך אני יכול לקבל הפניה לקבן?אם אני אשלח את החחות דעת שיש לי מהפסיכיאטר האזרחי לבקום בפקס(במידה וכן, צריך גם לצרף בקשה בכתב אם החוות דעת??)הם יתנו לי הפניה לברהן שאני יוכל לראות איתה שם קבן? אני ממש מבולבל ולא יודע מה לעשות...

עשה מה שאתה מבין
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 20 אפריל 2009 12:30

אם אתה לא מצליח להגיע ישירות לברהן, לשלוח את החוות דעת לבקום לא יעזור לך לראות קבן. אם זה המצב, תוכל לראות קבן אחרי שתישפט.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
פרופיל חדש_18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל חדש_18 » 20 אפריל 2009 14:12

למה אבל,למה?אני לא מבין.למה אני לא יכול לראות קב"ן בברה"ן בלי הפניה?קראתי פה כל כך הרבה הודעות של אנשים שהיו נפקדים ועריקים ולא יודע מה שרצו לראות קב"ן בברה"ן,ואכן כולם קיבלו בלי יוצא מן הכלל.ממש כולם.עוד לא ראיתי פה מישהו שאמר שהוא הלך לראות קב"ן בברה"ן בלי הפניה ובלי תור ולא קיבל,כולם ראו קבן בקלות.עוד לא ראיתי מקרה בודד אפילו שדומה לשלי.אז למה?למה אני לא יכול לראות קב"ן בברה"ן בלי הפניה?המצב שלי לא שונה או משהו משל אחרים.זה לא שהלכתי סתם ככה בלי כלום,הלכתי אם חוות דעת שיש לי מפסיכיאטר אזרחי. יכול להיות שהחייל הזה שאמר לי בברהן שאני לא יכול לראות קבן בלי הפניה עשה את זה סתם כדי לנפנף אותי?יכול להיות שאם אני ינדנד להם הם יתנו לי?מצטער על החפירה,זה ממש ממש חשוב לי מקווה שתבינו אותי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 אפריל 2009 14:58

פרופיל חדש_18 כתב:למה אבל,למה?אני לא מבין.למה אני לא יכול לראות קב"ן בברה"ן בלי הפניה?קראתי פה כל כך הרבה הודעות של אנשים שהיו נפקדים ועריקים ולא יודע מה שרצו לראות קב"ן בברה"ן,ואכן כולם קיבלו בלי יוצא מן הכלל.ממש כולם.עוד לא ראיתי פה מישהו שאמר שהוא הלך לראות קב"ן בברה"ן בלי הפניה ובלי תור ולא קיבל,כולם ראו קבן בקלות.עוד לא ראיתי מקרה בודד אפילו שדומה לשלי.אז למה?למה אני לא יכול לראות קב"ן בברה"ן בלי הפניה?המצב שלי לא שונה או משהו משל אחרים.זה לא שהלכתי סתם ככה בלי כלום,הלכתי אם חוות דעת שיש לי מפסיכיאטר אזרחי. יכול להיות שהחייל הזה שאמר לי בברהן שאני לא יכול לראות קבן בלי הפניה עשה את זה סתם כדי לנפנף אותי?יכול להיות שאם אני ינדנד להם הם יתנו לי?מצטער על החפירה,זה ממש ממש חשוב לי מקווה שתבינו אותי.

בזמנו כשהייתי נפקד בקו"ם ניסיתי ללכת לברה"ן... שם החייל בדלפק לא רצה להכניס אותי, כשניסיתי להתעקש הגיעה איזושהי קב"נית (דריה לדעתי) ואח"כ גם איזשהו פסיכיאטר מסריח ואמרו שהם לא יקבלו אותי... יכולתי להמשיך להתעקש ואולי היו מכניסים, אבל ויתרתי. הקיצור, תגיע לשם ותחפור להם.
פרופיל חדש_18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל חדש_18 » 20 אפריל 2009 15:12

אורח כתב:
פרופיל חדש_18 כתב:למה אבל,למה?אני לא מבין.למה אני לא יכול לראות קב"ן בברה"ן בלי הפניה?קראתי פה כל כך הרבה הודעות של אנשים שהיו נפקדים ועריקים ולא יודע מה שרצו לראות קב"ן בברה"ן,ואכן כולם קיבלו בלי יוצא מן הכלל.ממש כולם.עוד לא ראיתי פה מישהו שאמר שהוא הלך לראות קב"ן בברה"ן בלי הפניה ובלי תור ולא קיבל,כולם ראו קבן בקלות.עוד לא ראיתי מקרה בודד אפילו שדומה לשלי.אז למה?למה אני לא יכול לראות קב"ן בברה"ן בלי הפניה?המצב שלי לא שונה או משהו משל אחרים.זה לא שהלכתי סתם ככה בלי כלום,הלכתי אם חוות דעת שיש לי מפסיכיאטר אזרחי. יכול להיות שהחייל הזה שאמר לי בברהן שאני לא יכול לראות קבן בלי הפניה עשה את זה סתם כדי לנפנף אותי?יכול להיות שאם אני ינדנד להם הם יתנו לי?מצטער על החפירה,זה ממש ממש חשוב לי מקווה שתבינו אותי.

בזמנו כשהייתי נפקד בקו"ם ניסיתי ללכת לברה"ן... שם החייל בדלפק לא רצה להכניס אותי, כשניסיתי להתעקש הגיעה איזושהי קב"נית (דריה לדעתי) ואח"כ גם איזשהו פסיכיאטר מסריח ואמרו שהם לא יקבלו אותי... יכולתי להמשיך להתעקש ואולי היו מכניסים, אבל ויתרתי. הקיצור, תגיע לשם ותחפור להם.

ומה הסיבה שהם לא קיבלו אותך?שאלת אותם?
THUG LIFE
יצירת קשר:

הודעהעל ידי THUG LIFE » 20 אפריל 2009 18:10

פרופיל חדש_18 כתב:
אורח כתב:

ומה הסיבה שהם לא קיבלו אותך?שאלת אותם?

הם אמרו שהם לא מקבלים חיילים ששייכים לבקו"ם ולצריפין או משהו בסגנון

פשוט תגיע לשם ותפגין מצוקה מאוד גדולה - תשב להם על הראש ובסוף יקבלו אותך. יכול להיות שהקב"נים שם לא יכולים להוציא אותך מהצבא (כי הם לא מוסמכים לטפל בך), אבל אם הם יכתבו המלצה לקב"נים האחרים זה יכול לעזור מאוד.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 20 אפריל 2009 19:42

ייתכן שההבדל זה שלא התחיילת. לפעמים נופלים שם על אנשים שממציאים כל מיני כללים, לכן חשוב להתעקש שם ולנסות לדבר עם כמה אנשים. אני יודע שזה קשה, אבל אין לך הרבה אופציות פה, זה או ליפול על מישהו שיסכים לראות אותך או להסגיר עצמך להישפט ורק אז לראות קבן.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
פרופיל חדש_18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל חדש_18 » 20 אפריל 2009 21:23

במילא רגוע כתב:ייתכן שההבדל זה שלא התחיילת. לפעמים נופלים שם על אנשים שממציאים כל מיני כללים, לכן חשוב להתעקש שם ולנסות לדבר עם כמה אנשים. אני יודע שזה קשה, אבל אין לך הרבה אופציות פה, זה או ליפול על מישהו שיסכים לראות אותך או להסגיר עצמך להישפט ורק אז לראות קבן.

אני לא מבין את זה.כשהם צריכים אני כן חייל אבל כשהם לא צריכים אז אני פתאום לא חייל?
מה זאת אומרת לדבר עם כמה אנשים,הרי הם תמיד יפנו אותי לאותו בן אדם לא?
הבעיה היא שאני מפחד שלא יתנו לי לראות קב"ן בבקו"ם.בגלל זה אני רוצה לעשות את כל מה שאני יכול כשאני בחוץ.
פרופיל חדש_18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל חדש_18 » 20 אפריל 2009 21:40

THUG LIFE,מה זאת אומרת להראות מצוקה גדולה?ומוסמכים לטפל בי הם כן.פשוט צריך הפניה אליהם,שזה ניראה לי גם שקר.לא יודע.אני כבר לא יודע מה לעשות,אני מיואש לגמרי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 אפריל 2009 19:46

פרופיל חדש_18 כתב:THUG LIFE,מה זאת אומרת להראות מצוקה גדולה?ומוסמכים לטפל בי הם כן.פשוט צריך הפניה אליהם,שזה ניראה לי גם שקר.לא יודע.אני כבר לא יודע מה לעשות,אני מיואש לגמרי.

אנחנו לא פסיכיאטר, אם תתבכיין פה זה לא יעזור לך הרבה... אמרו לך כבר לפני כמה ימים להסגיר את עצמך כבר אבל אתה לא עושה כלום חוץ מלשבת בבית ולשאול את אותן השאלות פה
פרופיל חדש_18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל חדש_18 » 21 אפריל 2009 21:43

אורח כתב:
פרופיל חדש_18 כתב:THUG LIFE,מה זאת אומרת להראות מצוקה גדולה?ומוסמכים לטפל בי הם כן.פשוט צריך הפניה אליהם,שזה ניראה לי גם שקר.לא יודע.אני כבר לא יודע מה לעשות,אני מיואש לגמרי.

אנחנו לא פסיכיאטר, אם תתבכיין פה זה לא יעזור לך הרבה... אמרו לך כבר לפני כמה ימים להסגיר את עצמך כבר אבל אתה לא עושה כלום חוץ מלשבת בבית ולשאול את אותן השאלות פה

מצטער על החפירות. הבעיה היא שלהסגיר את עצמי לא יועיל בשום דבר.אלא אם כן אתה יודע משהו שאני לא.תאמין לי שאם זה היה עוזר הייתי הולך להסגיר את עצמי ברגל כבר עכשיו.תגידו במצב שלי(שאני לא יודע מהו,כניראה מה שהצבא רוצה שיהיה ברגעים נתונים)אני יכול לפנות לקצין העיר או לקצינת פניות הציבור כדי יתנו לי הפניה לקב"ן או לפסיכיאטר צבאי?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 אפריל 2009 23:13

פרופיל חדש_18 כתב:
אורח כתב:

מצטער על החפירות. הבעיה היא שלהסגיר את עצמי לא יועיל בשום דבר.אלא אם כן אתה יודע משהו שאני לא.תאמין לי שאם זה היה עוזר הייתי הולך להסגיר את עצמי ברגל כבר עכשיו.תגידו במצב שלי(שאני לא יודע מהו,כניראה מה שהצבא רוצה שיהיה ברגעים נתונים)אני יכול לפנות לקצין העיר או לקצינת פניות הציבור כדי יתנו לי הפניה לקב"ן או לפסיכיאטר צבאי?

תנסה, בטוח לא יכול להזיק.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 21 אורחים