תפקידי פרופיל 45

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

45

תפקידי פרופיל 45

הודעהעל ידי 45 » 12 אפריל 2009 19:40

לא מזמן עברתי ועדה רפואית שאישרה את המלצת הפסיכיאטר, הורדת פרופיל ל-45 נפשי, ועם זה פסילה מקורסים. כרגע אני ממתין בבה"ד שלי לפליטה לבקו"ם כדי לראות קצין מיון.
מה שרציתי לשאול, זה אילו תפקידים הוא יכול להציע לי מלבד פקיד, מאבטח מתקנים או עובד רס"ר והאם כל התפקידים הם תפקידים של יומיות? ואם אני גר במרכז (ת"א), אילו עוד בסיסים קרובים וטובים יש מלבד הקרייה?
אגב, שמעתי ממישהו שבגלל שיש לי פרופיל נפשי לא יכולים לקחת אותי להיות פקיד בקרייה (שזה כרגע בראש הרשימה שלי), בגלל שזה קשור למשרד הביטחון, סיווג בטחוני גבוה או משהו כזה. יש בזה אמת?
תודה רבה.
west west
יצירת קשר:

Re: תפקידי פרופיל 45

הודעהעל ידי west west » 12 אפריל 2009 21:53

מצטרף לשאלה..
גם אני עם 45 נפשי+קל"ב
איזה תפקידים יציע לי הקצין מיון?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 אפריל 2009 14:03

45 כתב:לא מזמן עברתי ועדה רפואית שאישרה את המלצת הפסיכיאטר, הורדת פרופיל ל-45 נפשי, ועם זה פסילה מקורסים. כרגע אני ממתין בבה"ד שלי לפליטה לבקו"ם כדי לראות קצין מיון.
מה שרציתי לשאול, זה אילו תפקידים הוא יכול להציע לי מלבד פקיד, מאבטח מתקנים או עובד רס"ר והאם כל התפקידים הם תפקידים של יומיות? ואם אני גר במרכז (ת"א), אילו עוד בסיסים קרובים וטובים יש מלבד הקרייה?
אגב, שמעתי ממישהו שבגלל שיש לי פרופיל נפשי לא יכולים לקחת אותי להיות פקיד בקרייה (שזה כרגע בראש הרשימה שלי), בגלל שזה קשור למשרד הביטחון, סיווג בטחוני גבוה או משהו כזה. יש בזה אמת?
תודה רבה.

נהג בוס, פקיד (גם בקריה...), עובד רס"ר, מאבטח מתקנים, טבח...
כל אחד מהתפקידים הוא מחורבן ברמות, ואתה תשנא אותו שנאה שאתה לא מאמין עכשיו....

יש במרכז את הקריה, שלישות רמת גן (איפה שמקבלים חוגרים אם מאבדים), תל השומר כמובן, יש הרבה.
חחחחחחחחחחח סיווג בטחוני גבוה? אתה באמת חושב שיש חיילים בסדיר שמקבלים "סיווג גבוה"?
הכל בולשיט כדי שהם ירגישו מרגלים ותהיה להם מוטיבציה ... אף אחד לא מראה לחיילים שום חומר "מסווג" באמת.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 אפריל 2009 18:30

זבל של תפקידים

הבנת את הנקודה?
אני 45 וה45 הכי מקומבנים שראיתי הוא פקיד בקרייה ורכ"א בבסיס שלי (אחד עושה דברים באקסל עד 5 השני מתעסק ברשימות נוכחות עד 5)
אני אפסנאי. תשכח מתפקיד טוב ופשוט צא מהגוף המסריח הזה שנקרא צה"ל
45

הודעהעל ידי 45 » 16 אפריל 2009 03:15

אין אפשרות לקבל תפקיד במשטרה הכחולה? כי אני מכיר כבר מישהו עם פרופיל נפשי שמשרת שם, אבל אני לא יודע אם זה היה מיון לפני או אחרי הגיוס.
אם זה אפשרי אז זאת נראית לי גם אפשרות טובה יחסית.
אגב, כשאראה את קצין המיון בבקו"ם, תוכל להיות לי השפעה כלשהי על התפקיד, או שהוא פשוט יקבע לי אותו וזהו? איך בדיוק מתנהלת השיחה שם?
תודה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 אפריל 2009 12:06

זה תלוי באם מגרדת לו הגבה השמאלית... סליחה על הציניות אבל זה בגדול עניין של מזל ומה הוא צריך להוציא ממי לאיזה קורס ואם בכלל קורס

אם אתה מכיר מישהו שיכול לקמבן אותך דבר איתו תשאל את ההורים שלך וכו'.

אם הם מכירים מישהו לדוגמה : רמת"ג פיקודי/יחידתי (ראש מדור תגבורת או משהו כזה) הוא יכול לדבר עם הקצין מיון מבעוד מועד.

החבר שלך כנראה שם בפרוטקציה מטורפת כי זה כמעט בלתי אפשר להכנס למשטרה עם נפשי
999

הודעהעל ידי 999 » 16 אפריל 2009 12:19

אורח כתב:זה תלוי באם מגרדת לו הגבה השמאלית... סליחה על הציניות אבל זה בגדול עניין של מזל ומה הוא צריך להוציא ממי לאיזה קורס ואם בכלל קורס

אם אתה מכיר מישהו שיכול לקמבן אותך דבר איתו תשאל את ההורים שלך וכו'.

אם הם מכירים מישהו לדוגמה : רמת"ג פיקודי/יחידתי (ראש מדור תגבורת או משהו כזה) הוא יכול לדבר עם הקצין מיון מבעוד מועד.

החבר שלך כנראה שם בפרוטקציה מטורפת כי זה כמעט בלתי אפשר להכנס למשטרה עם נפשי

אפשר להיכנס למשטרה עם 45... וזה לא משטרה אלא תפקיד משרדי של פקיד+פוזה של מדים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 אפריל 2009 13:22

יש לי ידידה בשח"ם שעושה סיורים במזרח ירושלים

עוד סיפורי סבתא יש לך?
999

הודעהעל ידי 999 » 16 אפריל 2009 16:10

אורח כתב:יש לי ידידה בשח"ם שעושה סיורים במזרח ירושלים

עוד סיפורי סבתא יש לך?

לידידה יש פרופיל 45? טמבליקו?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”