תורתו אמונתו?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

UnconscienciouslyDodging

תורתו אמונתו?

הודעהעל ידי UnconscienciouslyDodging » 06 אפריל 2009 19:19

יכול להיות שאפשר להשתחרר (לבנים חילוניים להחריד) מלהגיד שאתה דתי ונרשם לישיבה? מה הסיכויים/סיכונים שזה יצליח?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: תורתו אמונתו?

הודעהעל ידי במילא רגוע » 06 אפריל 2009 20:10

אתה לא יכול סתם להגיד לצבא שאתה בישיבה, אתה חייב להופיע כתלמיד רשום בישיבה אמיתית. אם יש לך דרך לגרום לישיבה לדווח עליך כתלמיד, בבקשה, אין פה שום סיכון, רק, הבעיה זה בדיוק זה. ולידע כללי, למידה בישיבה לא מקנה פטור אלא דחיית שירות, שבגיל מסוים הופכת לפטור, אבל רק אם כל השנים האלה אתה בישיבה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
יוספ
יצירת קשר:

הודעהעל ידי יוספ » 06 אפריל 2009 20:23

מה זה כוכך פשוט ואם אני מסיג כזה דבר שאני רשום כתלמיד ישיבה וכול זה אז אני מצליח לדחות בלי שום בעיות ולא עוקבים אחרי אלו שעושים את זה ובודקים שהם אמיתיים ולא סתם??
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 07 אפריל 2009 01:09

אני לא מבין מה כל כך פשוט פה, אבל אם זה נראה לך פשוט, יופי לך. אני לא מכיר את הנושא מספיק בשביל להגיד אם בודקים או לא, אבל בהתחשב בכך שיש, כמדומני, עשרות אלפי תלמידי ישיבות, הסיכוי שמישהו מהצבא יגלה מה אתה עושה (לא שאני מבין מה אתה הולך לעשות) הוא אפסי. מישהו מהישיבה, זה כבר סיפור אחר.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
nnn
יצירת קשר:

הודעהעל ידי nnn » 07 אפריל 2009 11:28

עם אתה בפנים אי אפשר רק עם עוד לא התגייסת

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים