בקשר לפגיעה עצמית

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

asfsdagasfasd
יצירת קשר:

בקשר לפגיעה עצמית

הודעהעל ידי asfsdagasfasd » 02 אפריל 2009 00:34

ההיתי אצל פסיכיאטר שהפנה אותי לוועדה רפואיתת עם פרופיל 45.
עכשיו הפסיכיאטר שאל אותי עם יש לי מחשבות אובדניות והוא אמר שעם יש לי אז הוא ישלח אותי לאישפוז משו שנורא הפחיד אותי..
עכשיו אני לא יודע עם הוא סתם ניסה להפחיד אותי או באמת כי הוא אמר לי אני לא רוצה לקחת סיכון.
אז אמרתי לו לא, אני רק רוצה לצאת לתפקיד של יומיות.

במקרה שאני אומר שאני הולך להיתאבד עם לא מוצאים אותי מהצבא עם מאשפזים אותי בפסיכיאטר או במיון בבית חולים?
והאם יוכולים להשאיר אותי שם הרבה זמן?אני מפחד מיזה אבל אני לא יודע מה לעשות
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: בקשר לפגיעה עצמית

הודעהעל ידי במילא רגוע » 02 אפריל 2009 00:48

רק אם הקבן מתרשם שמצבך הנפשי ממש חמור הוא ישלח אותך לאשפוז. להגיד שיש לך מחשבות אובדניות זה ממש לא מספיק בפני עצמו כדי שישלחו אותך לאשפוז. בכל מקרה, כל מקרה לגופו. רוב הסיכויים שהוא ניסה להפחיד אותך.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
asfsdagasfasd
יצירת קשר:

הודעהעל ידי asfsdagasfasd » 02 אפריל 2009 00:49

ועם יש לי עכשיו פרופיל 45 יהיה לי יותר קל להישתחרר?
ותגידו יש לי בעיה באמת אני לא מוכן להחזיק נשק {מפחד}יש לי טראומה מהעבר שקשורה לנשק.
עכשיו אני באמת אבל באמת לא מוכן להחזיק נשק לא משנה מה יקרה יש לי סיוטים מיזה
יוכולים להשאיר אותי בשירות באיזה תפקיד של גו"ב בלי נשק נכון?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 02 אפריל 2009 11:21

יותר קל או קשה זה עניין סובייקטיבי. אם כבר יש לך 45 זה אומר שכבר יש לך אבחון בספר, וזה אומר שאתה לא קרבי, אז במובנים האלה לקבן יהיה יותר קל להגיע למסקנה שכדאי לשחרר אותך. אבל זה לא משהו אבסולוטי, אין פה דרגות קושי, זה לא שהמרחק בין 97 ל21 הוא באמת יותר גדול מהמרחק בין 45 ל21. בסופו של דבר רק אם הקבן מתרשם שיש לך בעיה שמצדיקה שחרור הוא ישחרר. פרופיל זה לא ציון מצטבר.

יכולים להתחשב בך ולתת לך תפקיד בלי נשק, אבל זה משהו שמאוד קשה לקבל. הצבא באופן כללי לא נוטה להתחשב, וזה ספציפית משהו מאוד נדיר שרק מתי מעט מקבלים, וגם הם רק במקרים מיוחדים. זה שאתה פוחד מנשק, אפילו באמת, כנראה לא יספיק בשביל שתקבל פטור. יש סיכוי הרבה יותר טוב שישחררו אותך על דבר כזה מאשר שתקבל פטור מנשק.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים