קבן לפני גיוס ממש קרוב

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

יוספ
יצירת קשר:

קבן לפני גיוס ממש קרוב

הודעהעל ידי יוספ » 31 מרץ 2009 13:56

יש לי יום ראשון בבוקר פגישה עים קבן בלשכת הגיוס עכשיו, לפני שלוש שבועות אמרו לי שמקדימים לי את תאריך הגיוס לתאריך שיוצא ממש יום אחרי הפגישה עם הפסיכי אבל מה שקרה זה ששלחו לי רק התיצבות לפגישה לקבן ולא שלחו לי צו גיוס
אז יכול להיות שבטלו לי את הצו גיוס או שיבדקו אותי ויגיסו אותי למחרת?
ודבר נוסף אני לא כוכך יודע על מה לשחק אצל הקבן על מנת לצאת לגמריאני הבנתי שיותר טוב על דיכאון אבל יש לי סיבות אחרות שאני חושב לומר אותם כמו אני יושן עם אמא שלי לבד בבית והיא חולה ומבוגרת ואני פוחד להשאיר אותה לבד וכול זה
ושאף פעם לא הסתדרתי במקום סגור ועם אחרים זה יכול לעזור או שמשהו אחר יותר משמעותי???
או שגם זה ומשהו בנוסף. אני קצת מתרגש ולא כוכך בטוח במה שאני הולך לומר לקבן לכן אם אפשר קצת לעזור בנושא אני מודה לכם תודה!!!
משוחררת כבר 3 שבועות:)

Re: קבן לפני גיוס ממש קרוב

הודעהעל ידי משוחררת כבר 3 שבועות:) » 31 מרץ 2009 14:07

אממ האמת היא שאני בהתחלה שיחקתי על מה שכתוב בטרגט 21, שיחקתי ככה ב 3 פגישות שהיו לי ואז שראיתי שזה לא הולך כ"כ אמרתי את האמת שאני לא יכולה לישון מחוץ לבית בלי אמא שלי שאני מאוד קשורה לאמא שלי הראיתי שאני לא מתפקדת ומסריחה משהו (חחחחח...כן התלבשתי בבגדים ישנים ומלוכלכים לא יותר מדי אבל כן כי זה מחשיד ובאתי עם נעלי בית) אמרתי שיש לי חרדות כל פעם שאני עולה על אוטובוס.... ובסוף הפגישה הזאת שאמרתי בה את האמנת שיחררו אוי על קשיי הסתגלות ועוד סעיף של קווים תלותיים.. קיצור אני הייתי אומרת לך עם האמת שלך זאת אומרת עם מה שאתה באמת מרגיש ופשוט תקצין את זה ממששש... נגיד אם אתה מפחד לעזוב את אמא שלך לבד- תראה לו שאתה ממש בחרדה ודיכאון בגלל זה (תראה לו פיזית, בתגובות שלך בדיבור בהכל) ושאתה קשור אליה ברמות עולמיותתת ולא מסוגל יום אחד בלעדיה... מהנסיון שלי עדיף לך להגיד את האמת ולהקצין אותה מאשר לעשות משחק של מישהו שזה בכלל אבל בכלללל לא מה שאתה מרגיש ואז לאכול אותה...
אני מקווה שיהיה טוב... תחזור לעדכן!
יוספ
יצירת קשר:

הודעהעל ידי יוספ » 31 מרץ 2009 14:16

ממש תודה על התשובה ועל העידוד אבל לדעתי ללכת עם נעלי בית זה קצת מוקצן הייתי אןמר לא?!
בכול מקרה אני ממש מתרגש ואני מקווה שלא אצטרך להפגש איתו יותר מהפעם אחת וזהו כי אין לי כבר כוח לזה אני באמת בדכאונות ורק חושב איך לצאת מהדבר המעצבן הזה נקווה לטוב ואני מבטיח לעדכן
משוחררת כבר 3 שבועות:)

הודעהעל ידי משוחררת כבר 3 שבועות:) » 31 מרץ 2009 19:23

חחח כן יש מצב שזה יראה לו קצת מוקצן מדי אבל זו הייתה סתם דוגמא אישיתהעיקרון הוא שפשוט חשוב בכל אופן שלא תבוא נקי מצוחצח ומבושם כי אז הוא יכול חלילה לחשוב שזה לא אמיתי..

ואל תדאג, יהיה טוב..!! גם אני הייתי במצב שלך.. אתה תשחק את המשחק כמו שצריך, ותצא משם! ;)
יוספ
יצירת קשר:

הודעהעל ידי יוספ » 04 אפריל 2009 19:31

אני מזה לא יודע איך אני עובר את המצב הזה מחר קבן אני ממש לא יודע איך אני אתנהג ואיך יצאו לי המילים מהפה אים משהו יכול לתת לי עצות וטיפים לגבי מחר זה מאוד יעזור לי דרך אגב אני מלשב לפי גיוס
murfhom
יצירת קשר:

הודעהעל ידי murfhom » 04 אפריל 2009 20:51

קרא על דיכאון וסימפטומים של דיכאון ותזכור משפטים שתגיד אותם במשך השיחה...לא ממש צריך להיות מסודר בתשובות וזה לא מבחן לקבלת תעודת בוגר הטכניון...ככה שתבוא רגוע והדברים כבר ישלפו לך לאט..
יוספ
יצירת קשר:

הודעהעל ידי יוספ » 05 אפריל 2009 13:07

היום הייתי אצל הקבן ולדעתי ממש לא הלך לי פשוט הוא לא שאל כמעט כלום הוא רצה שרק אני אדבר ואספר לו מה יש לי ואז אמרתי לו שאני קשה לי ואני בדכאון וכול זה ושאני כול הזמן בבית ולא עושה כלום כי אין לי חשק לכלום ואז החרה הזה אמר לי נו אז טוב אז תתגייס ואז לא תצטרך לשבת בבית ולא יהה לך משעמם ואז אמרתי לו שזה קשה לי ואני לא מסוגל לעשות צבא וניראה לי שהוא לא כוכך האמין לי והוא שחרר אןתי ממש מהר מהשיחה בקיצור ניראה שלא יצא כלום מזה עכשיו מה עושים אני כבר מבולבל ולא יודע מה עושים עכשיו אין רחמים לצבא הזה נמאס לי :cry:
יוספ
יצירת קשר:

הודעהעל ידי יוספ » 06 אפריל 2009 20:18

היום עידכנו לי את הקיוסק ונתנו לי סעיף נפשי ורשמו לי כשירות רפואית כפוטנציאל לשיבוץ בתפקידים שאינם לחימה כגון תפקידים טכניים, תומכי לחימה, קורסים ועוד איזה פרופיל זה יכול להיות? והאים זה פוטר אותי מתעשות קורסים למקצועות טכנולוגים בחיל האוויר כי אני רוצה לפסול קורסים דחוף
west west
יצירת קשר:

הודעהעל ידי west west » 06 אפריל 2009 21:08

לפי התיאור שלך...זה פרופיל 64 או 45..יענו ככה מתארים אותם..גם לי רשום ככה..ואני 45
ואיך רשום לך הסעיף נפשי ?
סעיף 1 ואת האות נ ?
יוספ
יצירת קשר:

הודעהעל ידי יוספ » 06 אפריל 2009 21:24

רשום לי נ
west west
יצירת קשר:

הודעהעל ידי west west » 06 אפריל 2009 21:26

גם לי..:O
אני מתאר לעצמי שזה 45..אבל כדי להיות בטוח במאה אחוז..תתקשר ללשכת גיוס שלך..ותשאל מה הפרופיל שלך..
יוספ
יצירת קשר:

הודעהעל ידי יוספ » 06 אפריל 2009 21:28

באותו יום ממש אחרי שעברתי את הועדה הם אמרו לי מורידים לך פרופיל וששאלתי אותם הםלא רצו להגיד לי אותו והם אמרו שאני אראה בקיוסק מידע שלי מזה החרטה הזה
west west
יצירת קשר:

הודעהעל ידי west west » 06 אפריל 2009 21:32

איך יכול להיות ?
אחריי שהייתה לי פגישה עם הפסיכיאטר..הוא אמר שאני אהיה קרוב לבית..(לא אמר כלום לגבי הפרופיל)
ואז לקחו אותי לועדה רפואית..יענו ישבתי עם רופא..זה היה בלשכת הגיוס תל השומר..והוא אמר שהפרופיל יורד ל45...ואפילו לא שאלתי מה הפרופיל..לא הייתה לך ועדה רפואית ?
יוספ
יצירת קשר:

הודעהעל ידי יוספ » 06 אפריל 2009 21:41

הייתה לי אבל הם לא אמרו לי כלום מה אמרתה לקבן שהוא נתן לך קל"ב??
west west
יצירת קשר:

הודעהעל ידי west west » 06 אפריל 2009 22:12

זה לא היה קבן..זה היה פסיכיאטר..:O
אני לפני גיוס..עוד לא התגייסתי..
מה אמרתי בשיחה? לא משנה :)

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 28 אורחים