פגישה עם קבן ושירות מוגן?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

jordon

פגישה עם קבן ושירות מוגן?

הודעהעל ידי jordon » 24 מרץ 2009 13:57

שלום כולם פגישתי עם הקבן מתקרבת(תחילת שבוע הבא) ולאחרונה ראיתי כאן כמה שרשורים שבהם הקבנים מציעים שירות מוגן.
מה זה שירות מוגן? והאם הקבן יהיה חייב לשלוח אותי לשירות כזה אם אתנגד?
אם בחוות דעת של הפסיכיאטר רשום שאני סובל מדיכאון בינוני ומהתקפי חרדה הקבן ימהר להשים אותי בכזו מסגרת?

אני רק מעוניין להוציא פרופיל נפשי או סעיף קהס שיוצא אותי משירות קרבי שאמור להתחיל בעוד מספר חודשים.

על סמך מה מקבלים סעיפי קה"ס? איזו בעיה הקב"ן צריך לאבחן כדי לתת סעיף קה"ס שפוטר משירות קרבי? (כלומר מעל קה"ס 40).

תודה רבה לעוזרים!
January_09
יצירת קשר:

Re: פגישה עם קבן ושירות מוגן?

הודעהעל ידי January_09 » 24 מרץ 2009 15:36

שירות מוגן או במילים הנכונות ''מסגרת מוגנת'' זה אומר קה''ס 50
על קה''ס 60 משתחררים
קה''ס 50 זה אומר שתעבור טירונות מיוחדת(וארוכה במיוחד של 3 עד 4 חודשים)עם אנשים בעלי עבר פלילי וכל מיני חחח
כן זה אולי נשמע נוראי ורוב הסיכויים שזה באמת ככה למישהו שרוצה לצאת מהצבא
אבל בעיקרון התנאים(במיוחד לבנים)הם ממש טובים במסגרת כזאת
אתה יכול לעבור 20 בסיסים בשנה(בזמן שלחייל רגיל מתעלמים מהבקשה אצלך זה תוך שבועיים-שלושה מתקבל),יום מקוצר של 8 עד 12 וחצי כשאתה בבית איזה שבועיים ואז עושה יומיות בבסיס של איזה 5 ימים בשבוע
והבונוס שהכי חשוב לרוב הבנים זה שאפשר לקצר את השירות משלוש שנים לשנתיים
לי היה את זה,העדפתי את הפטור...עם כל הכבוד זה שתסדר ניירות במשך שנתיים לא יגרום לך להרגיש כאילו תרמת משהו...גם לא בתנאים האלה,להפך
ובוא לא נשכח שהטירונות מזוויעה(בעיקרון תנאים יותר ''מחבקים'' אבל אל תשכח מי נמצא איתך בטירונות)
אם הקב''ן יכול לשלוח אותך לזה למרות שאתה מתנגד? בטח,כמו שהם מכריחים אותך להתגייס לצבא בלי שתרצה
הקב''ן לא ימהר לשים אותך בשום מקום כי לא ממש אכפת לו מה רשום בחוות דעת,הוא רוצה להתרשם ממך אישית,מה שתשדר לו זה מה שחשוב
ועל סמך מה מקבלים סעיפי קה''ס? טוב זאת תשובה ברורה,קשיי הסתגלות מן הסתם חחח
אתה צריך להראות לו שתמיד הברזת מהבית ספר כי לא הסתדרת במסגרת
או שאתה לא יכול להיות רחוק מהבית
דברים כאלה
אורח

Re: פגישה עם קבן ושירות מוגן?

הודעהעל ידי אורח » 24 מרץ 2009 16:06

אם אראה לו שאני מאוד מופנם , לא מסתדר עם אנשים ואף פעם לא הצליח להכנס למסגרת הוא יתן לי קה"ס?
אני לא רוצה להגזים יותר מידי כדי לא להגיע לקה"ס 50...
או במילים אחרות מה לומר כדי להגיע לקה"ס גבוה אך פחות מ50?

תודה רבה!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 9 אורחים