חוות דעת חריפה מפסיכיאטר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

חייל בעוד שבוע

חוות דעת חריפה מפסיכיאטר

הודעהעל ידי חייל בעוד שבוע » 17 מרץ 2009 12:21

אני מתגייס לקרבי בעוד שבוע וחצי ולאחר קריאה ממושכת הלכתי לפסיכיאטר באופן פרטי והוא רשם לי בלי לבקש בכלל חוות דעת לצהל שאני סובל מדיכאון בינוני -קשה , לא מסוגל להתגייס לצהל במצב הזה ונתן לי כדורים.
כמובן שאני לא הולך לקחת את הכדורים ואין אני מעוניין לדחות את השירות אלא רק לצאת מקרבי.
אם אני אשלח את החוות דעת ויקבעו לי פגישה עם הקבן , האם הוא יסתכל על החוות דעת בכובד ראש? או שזה רק עניין מנהלי כזה שרק צריך להביא חוות דעת כדי לקבל קבן ומכאן הוא לוקח את ההחלטות ללא קשר לחוות דעת?

אני יודע שהמטרה של הפורום להגיע ל21 אבל אין באפשרותי להגיע לזה ורק מעוניין, לפחות כרגע, לצאת מקרבי . הפחד שלי הוא שהקבן באמת יידחה לי את הגיוס ויתן לי פרופיל 24 לחצי שנה כמו שהפסיכיאטר המליץ ... האם נותנים את זה בכזאת קלות? איך לדעתם אני ממשיך מכאן הלאה? אני מפחד לשלוח את החוות דעת כדי שלא ידחו לי את הגיוס .

אשמח לתשובות בהקדם האפשרי , תודה רבה!
ido20
יצירת קשר:

Re: חוות דעת חריפה מפסיכיאטר

הודעהעל ידי ido20 » 17 מרץ 2009 14:06

החוו"ד היא יותר כדי לקבוע את הפגישה ופחות כדי להחליט לקבן מה הוא עושה, מניסיון אני אומר לך שהקבן(לפחות שלי) קרא את החוו"ד ברפרוף ולא התייחס לזה ממש(רצוי לציין שאני כבר חייל בצבא ולא לפני גיוס)אבל בסוף התעקשתי מעבר לגבולות ההגיון וקיבלתי מה שרציתי, בו נגיד שקרבי לא תהיה,אם תקבל 24 או לא זה יהיה תלוי במה שהקב"ן יאבחן ולא בחוו"ד,אם תשחק אותה מפגר לחלוטין הוא בכלל לא יגייס אותך לדעתי אז רצוי שתזהר במה שאתה עושה
soldi
יצירת קשר:

הודעהעל ידי soldi » 17 מרץ 2009 14:25

כנראה שאני שחקן יותר טוב ממה שחשבתי... רק רציתי שהפסיכיאטר ירשום שאני לא כשיר לקרבי , כנראה שהגזמתי.

אם אמתן את התסמינים אוכל לקבל רק קהס כלשהו? או פרופיל 64 נפשי? אני ממש מפחד שידחו לי את הגיוס בחצי שנה וישחררו אותי לא חשבתי שזה כזה פשוט להשתחרר....
ido20
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ido20 » 17 מרץ 2009 16:01

תראה הוא ישאל אותך על כל הבעיות שלך וינסה להבין את הרקע לבעיות , אתה כן צריך להציג בעיות קשות(כמו חוסר שינה סיוטים הרטבת לילה,קושי להיות רחוק מההורים לא מסתדר בחברה עם אנשים) אבל אתה יכול לציין שאתה מוכן לנסות לשרת בתנאים של קרוב לבית כי אתה רוצה לשרת. לפי דעתי גם אם לא תגיד היא תשאל אותך, ותהיה מוכן לזה שהקב"ן זה לא הבנאדם הכי תומך ומבין בעולם, בכל מקרה תכוון את ההתנהגות שלך למה שאתה מנסה להשיג ככה שקודם תהיה בטוח מה אתה רוצה ושיהיה בהצלחה.
POLINI
יצירת קשר:

הודעהעל ידי POLINI » 17 מרץ 2009 17:12

soldi כתב:כנראה שאני שחקן יותר טוב ממה שחשבתי... רק רציתי שהפסיכיאטר ירשום שאני לא כשיר לקרבי , כנראה שהגזמתי.

אם אמתן את התסמינים אוכל לקבל רק קהס כלשהו? או פרופיל 64 נפשי? אני ממש מפחד שידחו לי את הגיוס בחצי שנה וישחררו אותי לא חשבתי שזה כזה פשוט להשתחרר....

שלום
זה אתה "חיל בעוד שבוע"?
בכול עינין, מאיזה אזור הפסיכיאטר שהלכת אליו?
הוא דרך קופת חולים?
כמה שילמת?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 מרץ 2009 18:24

כן זה אני , מצטער שהחלפתי ניק פשוט נרשמתי...
הוא מאזור המרכז , הלכתי באופן פרטי מכיוון שדרך קופת חולים יש תורים מפה ועד הודעה חדשה.
POLINI
יצירת קשר:

הודעהעל ידי POLINI » 17 מרץ 2009 20:52

שלום
תגיד לי אתה מוכן לירשום בבקשה מאיזו עיר הוא וכמה כסף זה עולה?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים