איך אני מוציא פרופיל 45?!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

e-40

איך אני מוציא פרופיל 45?!

הודעהעל ידי e-40 » 15 מרץ 2009 23:34

שלום לכם אני חדש פה, המחזור שלי נוב 08 ואני בתותחנים.. יצאתי מקרבי דרך קב"ן ועכשיו אני טבח בגדוד של תותחנים.

ואני סובל מזה ואני רוצה יומיות לא רוצה שבוע שבוע, יומיות!.. עכשיו אני יכול ללכת לפסיכיאטר במיון אבל אני מפחד שאם הוא לא יאמין לי אני אשלם 500 שקל..

מה אני אומר לעשות כדאי שיאמין לי.. כאילו שהייתי קטן הייתי אצל פסיכולוגית כמה טיפולים כי לא הייתי רגוע.. זה יכול לעזור איך שהוא? הייתי לוקח כדורים כדאי להירגע (לא ריטלין)..

והנג"די מטבח לא נראה לי יביאו לי קב"ן כי הם קובעים אם אני רואה או לא ככה זה בגדודים בתותחנים אחרי טירונות.. והמג"ד לא רוצה להוציא אותי..

אם אני ילך לפסיכיאטר במיון יכולים לעשות לי משהו בבסיס? כאילו עונש או משהו על שהלכתי למיון? ומה אני אמור להגיד שאני לא ישלם 500 שקל?

בבקשה אני רוצה רק תגובות עינייניות כי זה מה שיעזור לי לצאת מהגדוד דרקון 55 בתותחנים..
Jack_Flash
יצירת קשר:

Re: איך אני מוציא פרופיל 45?!

הודעהעל ידי Jack_Flash » 16 מרץ 2009 02:13

תבוא עם חבר, ידידה או קרוב משפחה "מודאג" שיגיד שהוא "כבר לא יודע מה לעשות איתך". קרא את טרגט 21 ותתנהג ככה מול הפסיכיאטר במיון. תתאר אצלו מצוקה קשה, שיראה שמצבך לא קל.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
brilliant
יצירת קשר:

הודעהעל ידי brilliant » 16 מרץ 2009 07:41

זה אני שכתבתי את ההודעה, מה זה טרגט 21? אני רוצה להוריד פרופיל ל45 הפרופיל שלי עכשיו 82
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 17 מרץ 2009 20:46

brilliant כתב:זה אני שכתבתי את ההודעה, מה זה טרגט 21? אני רוצה להוריד פרופיל ל45 הפרופיל שלי עכשיו 82

http://www.target21.jeeran.com/index1.html
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
brilliant
יצירת קשר:

הודעהעל ידי brilliant » 20 מרץ 2009 13:31

רציתי גם לדעת.. החובש אצלי בגדוד אמר לי שאסור לי ללכת למיון שאםאני הולך אני משלם 590 שקל.. ושהרופאה אצלןנו לא תאשר את זה שהצבא משלם.. אבל כמה חברים שלי גם הלכו לזה ולא שילמו שקל.. איך אני גורם לזה שאני הולך לפסיכיאטר במיון ולא משלם?
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 20 מרץ 2009 16:34

brilliant כתב:רציתי גם לדעת.. החובש אצלי בגדוד אמר לי שאסור לי ללכת למיון שאםאני הולך אני משלם 590 שקל.. ושהרופאה אצלןנו לא תאשר את זה שהצבא משלם.. אבל כמה חברים שלי גם הלכו לזה ולא שילמו שקל.. איך אני גורם לזה שאני הולך לפסיכיאטר במיון ולא משלם?

זה הכל עניין של חומרת המצב. אם הפסיכיאטר יראה שאכן באת במצב קיצוני ולא הייתה אופציה אחרת הוא כמובן יאשר את זה.
אם הוא יראה שסתם לא הרגשת טוב או היה בא לך לבקר במיון.. לא יאשר.

כדאי להוסיף למצב את כל מה שאתה יכול כדי שייראה רציני - להראות מצב פיזי חלש, מדוכא, אולי בכי. לנסות לבוא עם עוד מישהו שכביכול הביא אותך בעצמו כי "נלחץ" ממצבך וכו'.
משיח NOW !
brilliant
יצירת קשר:

הודעהעל ידי brilliant » 07 אפריל 2009 22:50

רציתי לדעת איפה יש קב"ן בלי הפניה?

אמרו לי בת"א אבל אני רוצה לדעת בדיוק איפה ?! ואיך אני מגיע בבקשה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 אפריל 2009 13:53

brilliant כתב:רציתי לדעת איפה יש קב"ן בלי הפניה?

אמרו לי בת"א אבל אני רוצה לדעת בדיוק איפה ?! ואיך אני מגיע בבקשה

זה נמצא ממש ליד הבקום, זה נקרא "ברהן תל השומר" והוא נמצא ליד הכניסה הצפונית (אם אינני טועה) לבקום (קו 45ועוד כמה קווים מגיעים ישר לשם מהתחנה המרכזית החדשה ת"א).

רציתי גם לדעת.. החובש אצלי בגדוד אמר לי שאסור לי ללכת למיון שאםאני הולך אני משלם 590 שקל.. ושהרופאה אצלןנו לא תאשר את זה שהצבא משלם.. אבל כמה חברים שלי גם הלכו לזה ולא שילמו שקל.. איך אני גורם לזה שאני הולך לפסיכיאטר במיון ולא משלם?

אחרי שאתה הולך למיון אתה מקבל מהפסיכיאטר שם דפים עם האבחנה...
במרפאה אתה יכול לבקש טופס (106 אם אני לא טועה) שבו אתה מבקש זיכוי מהצבא על זה שהלכת למיון במקום למרפאה צבאית. מבקשים ממך סיבה.
אם הלכת באמצע הלילה למשל, כי הרגשת שזה מצב חירום.... אז יש סיכוי יותר טוב שיאשרו לך מאשר אם הלכת בשעה 10 בצהריים לשם הבנת? (כי ב-10 יכולת ללכת למרפאה צבאית... אבל בלילה מרפאה צבאית סגורה..)
רופא היחידה בדרך כלל מאשר.
הפסיכיאטר במיון מאמין לך תמיד, כי אין לו אינטרס להתייחס אליך כמו אל שקרן מסריח כמו שעושים בצבא.... וזה שווה את ה-600 שקלים כי אתה מבין מה זה לקבל יחס של כבוד ולא יחס של חתיכת חרא שאתה מקבל מהגורמים בצבא בחינם.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים