פטור מטעמי דת

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

IGI18
יצירת קשר:

פטור מטעמי דת

הודעהעל ידי IGI18 » 15 מרץ 2009 14:23

בקצרה על הסיפור שלי: לפני כמה חודשים שלחתי הצהרה על דת. כמה שבועות אחרי זה קיבלתי זימון, כי חשדו בי כנראה- לומדת בבית ספר חילוני... לא הגעתי, כי חשבתי שזה חסר טעם. אחרי זה קיבלתי כמה וכמה פעמים את אותו הזימון, אבל לא הלכתי. כבר הספקתי ללכת לפסיכולוג, כי הבנתי שבדרך של הדת אני לא אצליח לצאת. אבל פתאום, אני מקבלת, ככה סתם משום מקום, ...... תעודת פטור מטעמי הכרה דתית. אני קצת בשוק האמת- אני לא יודעת אם לשמוח או לא. זה כל כך לא הגיוני! הם הזמינו אותי לפחות 4,5 ולא הגעתי ובסוף הם מחליטים להביא לי פטור. זאת יכולה להיות טעות? האם הם עדיין יכולים לעקוב אחרי, אחרי שכבר השתחררתי?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: פטור מטעמי דת

הודעהעל ידי במילא רגוע » 15 מרץ 2009 14:59

פטור זה פטור. תיאורטית הם יכולים לשלוח בלש גם עכשיו, אבל זה לא כל כך סביר בשלב הזה. חוץ מזה, זה לא שיש לך ממש מה לעשות בעניין.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 15 מרץ 2009 18:47

וואו, שיחקת אותה. ניראה לי התייאשו ממך, כניראה יש לך נתונים נמוכים מבחינת הצבא.

במילא רגוע, פעם ראשונה שאתה לא כותב "אושר" :shock:
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 15 מרץ 2009 21:26

לא כתבתי אושר כי הצבא יכול להיות הפכפך בדברים האלה, ופה זה נשמע שהם בעצמם לא ממש סגורים על מה שהם עושים. כשכתבתי שפטור זה פטור התכוונתי שיש לך פטור לכל דבר ביד, אבל תיאורטית עלולים פתאום לקפוץ ולהגיד שבעצם לא, ואז לא יודע כמה יעזור לך שאת כבר מחזיקה אחד ביד (במובן של ללכת לבית משפט ולטעון שכבר פטרו אותך). מה שכן, לרוב זה לא קורה, מי שכבר מקבלת פטור לא מבטלים אותו.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 אפריל 2009 21:54

אהלן IGI, קודם כל מזל טוב על הפטור!

אם את מוכנה, יש עיתונאית מ-AP שעושה עכשיו כתבה על הנושא (של שחרור מטעמי דת).

כמובן שהמצב רגיש, ואפשר לשמור על אנונימיות. המייל של הכתבת ליצירת קשר (באנגלית) הוא:
dhadid@ap.org
diaa_hadid2@yahoo.co.uk

(וזהו, פעם אחרונה שאני כותב את זה כאן..)
רחלי

הודעהעל ידי רחלי » 23 אפריל 2009 17:19

איזה כייף לך !! אני מחכה לפטור קרוב לחצי שנה והם לא מוכנים לישמוע בכלל.. וזה אחרי שלמדתי במוסדות דתיים ואני באה מבית דתי..אני כבר לא יודעת מה לעשות התחרפנתי מהם..!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 אפריל 2009 18:08

אורח כתב:אהלן IGI, קודם כל מזל טוב על הפטור!

אם את מוכנה, יש עיתונאית מ-AP שעושה עכשיו כתבה על הנושא (של שחרור מטעמי דת).

כמובן שהמצב רגיש, ואפשר לשמור על אנונימיות. המייל של הכתבת ליצירת קשר (באנגלית) הוא:
dhadid@ap.org
diaa_hadid2@yahoo.co.uk

(וזהו, פעם אחרונה שאני כותב את זה כאן..)

את ה"עיתונאית" אז למה להתנהג כאילו זה מישהו אחר שממליץ? מה יש לך להסתיר?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 23 אפריל 2009 19:55

"היא" לא "העיתונאית", "היא" "מישהו" שדיבר עם "העיתונאית" ושם הודעה בשמה. ו"מישהו" זה לא "אני".
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 20 אורחים