הצהרתי שאני דתייה והצבא לא קיבל את זה.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

גהגה

הצהרתי שאני דתייה והצבא לא קיבל את זה.

הודעהעל ידי גהגה » 10 מרץ 2009 21:22

יש לי עוד חמישה חודשים לגיוס,
עשיתי כמה מיונים. ואז החלטתי שאני רוצה להצהיר שאני דתייה.
בלי שום שיחה, או זימון הם שלחו לי שהבקשה שלי לפטור נדחתה משום שאני לא דתייה.
1. איך הם יכולים לעשות דבר כזה?
2. מה אני עושה עכשיו?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: הצהרתי שאני דתייה והצבא לא קיבל את זה.

הודעהעל ידי במילא רגוע » 10 מרץ 2009 23:35

זה שהם עושים את זה זה חוצפה ולא חוקי, אבל קשה להתקומם נגד זה אלא אם כן את באמת דתיה. ושלא תהיה לך טעות, עושים את זה גם לדתיות. מישהו שם מחליט על סמך לא ברור מה שהוא לא מקבל את ההצהרה (אפילו שאין לו זכות) ובזה נגמר העניין.

הלאה, את יכולה לנסות להשתחרר בדרכים האחרות האפשריות: רפואי, נפשי, מצפון, נישואים, הריון, ואחרי הגיוס בסופו של דבר אי התאמה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 11 מרץ 2009 11:45

במילא רגוע כתב:זה שהם עושים את זה זה חוצפה ולא חוקי, אבל קשה להתקומם נגד זה אלא אם כן את באמת דתיה. ושלא תהיה לך טעות, עושים את זה גם לדתיות. מישהו שם מחליט על סמך לא ברור מה שהוא לא מקבל את ההצהרה (אפילו שאין לו זכות) ובזה נגמר העניין.

הלאה, את יכולה לנסות להשתחרר בדרכים האחרות האפשריות: רפואי, נפשי, מצפון, נישואים, הריון, ואחרי הגיוס בסופו של דבר אי התאמה.

אי אפשר להצהיר שוב?
משיח NOW !
IGI18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי IGI18 » 11 מרץ 2009 12:15

מה כתבו לך במכתב? פעם, כששלחתי הצהרה, הם גם דחו לי אותה, אבל הם לא כתבו שהיא נדחתה "בגלל שאני דתייה", הם פשוט לא קיבלו אותה. בדיעבד הסתבר שזה בגלל שההצהרה נחתמה בבית משפט רגיל. הלכתי לרבני וחתמתי, והם קיבלו ( ואז קיבלתי זימון לבדוק האם אני באמת דתייה...) . אולי זו הסיבה, תשלחי שוב.
גהגה

הודעהעל ידי גהגה » 11 מרץ 2009 14:58

IGI18 כתב:מה כתבו לך במכתב? פעם, כששלחתי הצהרה, הם גם דחו לי אותה, אבל הם לא כתבו שהיא נדחתה "בגלל שאני דתייה", הם פשוט לא קיבלו אותה. בדיעבד הסתבר שזה בגלל שההצהרה נחתמה בבית משפט רגיל. הלכתי לרבני וחתמתי, והם קיבלו ( ואז קיבלתי זימון לבדוק האם אני באמת דתייה...) . אולי זו הסיבה, תשלחי שוב.

הו, התקשרתי והם אמרו שבגלל שזה על הווי משפחתי ולא הצהרה דתית.
אני אלך להצהיר שוב, אקבל זימון גם?
מה היה בזימון הזה? שאלות? קב"ן? עברת אותו אגב...?
IGI18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי IGI18 » 11 מרץ 2009 15:36

אני לא הלכתי לזימון, כי אין לי שמץ מושג בענייני דת, אז חשבתי שזה אבוד ממילא. אני לא יודעת אם תקבלי או לא- לפי מה שהבנתי, שולחים את הזימונים האלה לבנות שחושדים בהן, למשל אם את הולכת לבית ספר חילוני, אבל זה לא בטוח. בהצלחה:)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 מרץ 2009 15:45

IGI18 כתב:אני לא הלכתי לזימון, כי אין לי שמץ מושג בענייני דת, אז חשבתי שזה אבוד ממילא. אני לא יודעת אם תקבלי או לא- לפי מה שהבנתי, שולחים את הזימונים האלה לבנות שחושדים בהן, למשל אם את הולכת לבית ספר חילוני, אבל זה לא בטוח. בהצלחה:)

אז לא קיבלת את הפטור?
קיבלת פטור על משהו אחר?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 19 אורחים